Із супермаркету поцупили 40 тисяч
З супермаркету «Салют» в Луцьку викрали значну суму грошей. Готівку поцупили із сейфу, який розташовувався в бухгалтерії закладу.
Як розповів «ВН» телефоном начальник Луцького міськвідділу УМВС у Волинській області Роман Крохмаль, невідомі зловмисники поцупили із торговельного закладу «кругленьку суму» - приблизно 40 тисяч гривень. Хоча обсяг викрадених коштів ще уточнюється.
Зловмисники перерізали грати на вікні та проникли до приміщення бухгалтерії. Із сейфу, що розташаний в приміщенні, поцупили гроші.
Супермаркет перебував під охороною приватної фірми.
Наразі триває слідство.
Із власних джерел «ВН» стало відомо, що ключ від сейфу нібито перебував у приміщенні бухгалтерії, отож відкрити металеву скриню крадіям було не вельми складно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів «ВН» телефоном начальник Луцького міськвідділу УМВС у Волинській області Роман Крохмаль, невідомі зловмисники поцупили із торговельного закладу «кругленьку суму» - приблизно 40 тисяч гривень. Хоча обсяг викрадених коштів ще уточнюється.
Зловмисники перерізали грати на вікні та проникли до приміщення бухгалтерії. Із сейфу, що розташаний в приміщенні, поцупили гроші.
Супермаркет перебував під охороною приватної фірми.
Наразі триває слідство.
Із власних джерел «ВН» стало відомо, що ключ від сейфу нібито перебував у приміщенні бухгалтерії, отож відкрити металеву скриню крадіям було не вельми складно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
Вася R/
Показати IP
5 Грудня 2011 15:47
З якого @Салюту@?
Петя PR/
Показати IP
5 Грудня 2011 17:23
Написали ж із Салюту в Луцьку. Що ще треба? Комерційна таємниця!
я до Петя PR/
Показати IP
5 Грудня 2011 18:32
.....для тугодумів- ЛПЗ-підшипниковий завод СКФ УКРАЇНА.
Вася R/к
Показати IP
6 Грудня 2011 05:20
А ти бачив щось, певно... "Я", той, що за межи Лпз не вилазить... Бо "Салют" не один у Луцьку...
я все знаю !!!!!!!!!!!!!!!
Показати IP
6 Грудня 2011 10:21
"салют" той що біля базарчмка на б-рі Дружби народів + з магазину "Добродій", що в тому ж районі, біля "вопаку " , 7000
Наша міліці нас береже !!!! :))
ss6669
Показати IP
6 Грудня 2011 15:38
Адміне, РСС на сайті не працюють 6-й день!
Я
Показати IP
6 Грудня 2011 20:10
І нікого не знайдуть бо для грибоєдовських професіоналів - це вища математика.
Адмін
Показати IP
6 Грудня 2011 20:10
А нафіга???))
Лучанин
Показати IP
6 Грудня 2011 22:07
Цікаво який ліміт готівки в касі даного магазину "Салют", що зробила податкова щоб їх за дане перевищення в"ї___и, і хто готовий дане перевищення підтвердити.
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.