USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Кількість постраждалих в ДТП у Луцьку збільшилася до 11 осіб

21 Червня 2016 12:45
Кількість постраждалих у позавчорашній ДТП, в результаті якої зіткнулися маршрутка та мікроавтобус, збільшилася до 11 осіб, серед них - дев'ятеро пасажирів маршрутки та два водії. Раніше йшлося про 10 постраждалих.

Про це повідомляють у прес-службі поліції Волинської області.

Нагадаємо, 19 червня у Луцьку на розі вулиць Гордіюк та Кравчука вантажний бус в'їхав в маршрутне таксі 31 маршруту. На місці події працювала слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції та представники ГУНП у Волинській області. Слідчі провели детальний огляд місця події. Постраждалих доправили до Луцької центральної міської лікарні.

Згідно з інформацією лікарів, у потерпілих здебільшого черепно-мозкові травми та численні посічення.

Слідчі кваліфікуватимуть подію за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Семен Показати IP 21 Червня 2016 13:13
Всі на тих Віваро безбашенні.
Укроп Показати IP 21 Червня 2016 14:02
Про що казати коли кожен другий водій під час руху розмовляє по телефону
Укроп Показати IP 21 Червня 2016 14:08
Про що казати коли кожен другий водій під час руху розмовляє по телефону
777 Показати IP 21 Червня 2016 14:13
за проїзд на червоний не зупиняють,за перевищення не зупиняють,за розмови по тел. не зупиняють за порушення проїзду перехресть не зупиняють,за неправильний обгін не зупитяють. за те штрафують за неправильну парковку
5.10 до 777 Показати IP 21 Червня 2016 21:39
З мене лайк. Но !!! Тут справа в доказовій базі...
Василь Показати IP 21 Червня 2016 14:36
Продивився відео. Якщо воно зняте відразу після аварії, то претензій в мене немає. Бажано було б вказати коли. Але якщо це інтерв'ю дається після публікації відео з місця аварії де чітко видно хто коли і як в кого в'їзджає, то починають брати сумніви в адекватності цього представника на даному відео. В нас колись хтось щось дивиться та читає, аналізує чи чекають поки їм результат по телевізору наспівають? Всім все відомо, а їм ще ні. І докази не докази, і свідки не свідки (висновок).
Надя Показати IP 21 Червня 2016 15:20
В мене таке враження, що то зачароване місце! Завжди аварії трапляються!
ya Показати IP 21 Червня 2016 15:21
Не було б перевищення швидкості бусом не було б такої аварії. Решта гра слів.
Вітя Показати IP 21 Червня 2016 19:21
Добре що всі живі...
777 Показати IP 21 Червня 2016 23:08
На відео видно швидкість маршутки швидкість буса світлофор і часи відеорегістратора
Лучанка Показати IP 21 Червня 2016 23:30
100% вина водія маршрутки. Він мав надати перевагу Опелю перед поворотом. Вирішив, що проскочить, а то інші маршрутчики доженуть. Коли вже ці гонки на випередження закінчаться. Шкода людей, які є заручниками ситуації і немають впливу на цей безлад на дорогах.
Вася Показати IP 23 Червня 2016 09:35
Співчуваю постраждалим .