USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Лучани повідомили про стрілянину у місті

7 Квітня 2016 14:48
У Луцьку по проспекту Соборності четверо чоловіків влаштували стрілянину по автомобілю.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили лучани, ймовірні очевидці інциденту.

Так, зі слів мешканів Луцька, які називають себе свідками надзвичайної ситуації, учора, 6 квітня, близько 16 години навпроти кафе «Хурма», що знаходиться по проспекту Соборності у Луцьку, четверо чоловіків обстріляли автівку.

«В напрямку від гіпермаркету «Там-Там» рухалось автівка (червона легкова, ніби ВАЗ). На світлофорі її підрізало інше авто, з нього вийшло четверо чоловіків, які почали стріляти по машині. Водій ВАЗ виїхав на узбіччя, втікаючи від переслідувачів. Після цього озброєна четвірка повернулись у власний транспортний засіб, й продовжила переслідування. Чи стріляли з вогнепальної, чи з травматичної зброї, точно визначити важко. Однак, свідків було достатньо», - йдеться у повідомленні.

У прес-службі патрульної поліції міста Луцька факт виклику підтвердили, однак, про подробиці розповідати відмовились, мовляв, це таємниця слідства, й справою займаються криміналісти.

Тож, про подробиці інциденту, його підтвердження чи спростування, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомить згодом.

До слова, про те, що подія таки мала місце, підтвердили й під час брифінгу в Головному управлінні Національної поліції у Волинській області, що відбувся сьогодні, 7 квітня. Щоправда, посилаючись на таємницю слідства, про подробиці інциденту не повідомили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
гопота Показати IP 7 Квітня 2016 14:58
Хе-хе! ВАЗ помітили, а марку авто, звідки четверо вийшли і стріляли, ніхто не впізнав? :)
ЗВІСНО до гопота Показати IP 7 Квітня 2016 15:11
Якщо їхав з непраюючим повторювачем повороту то поліція побачила а вот перслідування стрілянину реагування на виклик...то тут вони як і старі менти...все в інтерсах слідства....мовчать)))
ВАЛЬЧУК до гопота Показати IP 7 Квітня 2016 15:12
ХАХа в мене є ще один пістолет))всі незаберете та недоженете і в Оперу знов завалюсь мене пох.
РОЗТРЕЛЯТИ ПІДАРА! до ВАЛЬЧУК Показати IP 8 Квітня 2016 01:02
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 7 Квітня 2016 15:00
Шукайте Вальчука, він мстить новій поліції.Атестація не вдалась.......одним криміналом більше не важливо.....запитайте Лапіна про реформу поліції. Його "авторитетну" думку і громадськість єдину теж.
Коля Показати IP 7 Квітня 2016 15:04
жахиття
Анонім Показати IP 7 Квітня 2016 15:05
патрульні... ау... де вас новсило? знову бухали чи ширялися в кущах?
Анонім Показати IP 7 Квітня 2016 15:21
Добре,що перехожих не зацепило.Не знаєш тепер чи,вийшовши з хати,додому повернешся.Дожилися.
волинянин до Анонім Показати IP 7 Квітня 2016 22:39
НІ, НОВА ПОЛІЦІЯ ВМІЄ ТІЛЬКИ КОТІВ З ДЕРЕВ ЗНІМАТИ, А НЕ КРИМІНАЛ РОСЛІДУВАТИ. ЦЕ ЇМ НУ ДУЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ВАЖКООООООООООООООО.
777 Показати IP 7 Квітня 2016 15:25
А кажуть, що на Сицилії жити небезпечно...
патрульні до Анонім Показати IP 7 Квітня 2016 15:53
і бухали і ширялися і таки в кущах
Юрист Показати IP 7 Квітня 2016 16:15
Це напевно представники якоїсь громадської організації та активісти
Мігель Показати IP 7 Квітня 2016 16:56
Якщо то була спецоперація, то стріляти посеред вулиці не дуже професійно
Активіст Показати IP 7 Квітня 2016 19:18
Чогось не ждали дві години телебачення, щоб показати по ТБ, як коли Вальчука затримували! Про того зразу всю біографію виклали, а тут таємниця слідства. А чого так ізбранно? Шпига, чий синочок чи папаша забашляв?
Ааа Показати IP 7 Квітня 2016 20:35
Це карний розшук квартирників затримував
До Ааа до Ааа Показати IP 7 Квітня 2016 22:51
Це був не червоний а оранжевий жигуль, водія поранено(зроблена операція). Стріляли з темно зеленого опеля -оперативники, абсолютно безпідставно!
Анонім Показати IP 9 Квітня 2016 16:09