У Луцьку викрили нарколабораторію. Фото
Підпільну лабораторію з виготовлення амфетаміну викрили в Луцьку. Слідчі розпочали за цим фактом досудові розслідування за ч. 1 ст. 307 та ч. 2 ст. 317 Кримінального кодексу України, інформують в ГУНП у Волинській області.
Під час проведення санкціонованого обшуку в помешканні 32-річного лучанина поліцейські виявили підпільну лабораторію з виготовлення амфетаміну.
У волинянина оперативники вилучили, зокрема, хімічні речовини, прекурсори, посуд та інше обладнання призначене для виготовлення психотропу та 10 г. готового амфетаміну.
Усе вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
«Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 2 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Нині, у справах призначені всі необхідні експертизи, триває досудове розслідування», – повідомив Петро Шпига, начальник головного управління національної поліції у Волинській області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час проведення санкціонованого обшуку в помешканні 32-річного лучанина поліцейські виявили підпільну лабораторію з виготовлення амфетаміну.
У волинянина оперативники вилучили, зокрема, хімічні речовини, прекурсори, посуд та інше обладнання призначене для виготовлення психотропу та 10 г. готового амфетаміну.
Усе вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
«Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 2 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Нині, у справах призначені всі необхідні експертизи, триває досудове розслідування», – повідомив Петро Шпига, начальник головного управління національної поліції у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Braking Bad
Показати IP
23 Травня 2017 15:16
Його звали Хайзенберг?
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51





Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.