USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Луцькі комуністи зняли ролик про «викрадення й побиття» Кононовича

12 Березня 2015 21:28
Брат луцького комуніста Олександра Кононовича, якого «попід руки» привели до СБУ, заявив, що його родича викрали і повезли у невідомому напрямку.

Про це він повідомив у власному відеозверненні до «однодумців», текст якого у перекладі українською мовою передаємо дослівно:

«Я, Михайло Кононович, перший секретар Ленінського комсомолу України заявляю, що сьогодні, приблизно в 15 годині в місті Луцьку був викрадений мій рідний брат, другий секретар Волинського обласного комітету партії комуністів, староста російської общини Волинської області, Олександр Кононович. Він був викрадений і побитий привселюдно у центрі міста невідомими особами. Його вивезли у невідомому напрямку. На даний момент його місцезнаходження невідомо. Вимкнені усі телефони. Де його шукати, ми поки що не знаємо. Всі, хто знає його місцезнаходження, вийдіть на мене», - зазначив Михайло Кононович у відеоролик на фоні червоного прапора з комуністичною символікою.


Зазначимо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що в управлінні Служби безпеки України Волинської області уже розпочали досудове розслідування стосовно молодих представників Компартії, зокрема, братів-комуністів Михайла і Олександра Кононовичів. Також сьогодні волинський громадський активіст Павло Данильчук повідомив у Фейсбуці, що Кононовича здали в СБУ.

Тим часом, власне бачення ситуації виклали й однодумці луцьких «лівих» на сайті «Червона Волинь»:

«Сьогодні, 12 березня 2015 року, біля 15 години в центрі Луцька біля кінотеатру «Промінь» на очах у дружини викрали лідера волинських комсомольців … Олександра Кононовича. Як повідомляє прес-служба КПУ, його вдарили, заштовхали у машину й повезли у невідомому напрямку. Через деякий час з телефона Олександра Кононовича на телефон його брата Михайла прийшло повідомлення, що його брат знаходиться в СБУ. Однак, усі спроби додзвонитись до нього були безуспішні – телефон не відповідає…» - йдеться у повідомленні.

Разом із тим «червоні» вимагають від правоохоронців «вжити міри щодо розшуку викраденого громадянина і затримати його викрадачів». Просять й СБУ «підтвердити, чи спростувати факт його затримання», хоча насправді істина очевидна.

Окрім того, комуністи вважають «утопічне викрадення» Олександра Кононовича не чим іншим, як «спробою залякування та тиску на комуністів, які відверто виступають проти війни, вимагають зупинити братовбивство на Донбасі та соціальний геноцид народу України, який здійснює «фашистська хунта».

Чи не допомагали «миру» луцькі комуністи, передаючи гуманітарну допомогу сепаратистам у той час, коли гинуть українські військові, обороняючи цілісність України? Окрім того, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що луцькі комуністи відкрито підтримують дружні зв'язки із сепаратистами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Відлуння Показати IP 12 Березня 2015 21:42
ка*ановичі!,кара,яка на вас чекає,ще попереду,але незабаром,ви сволочі на неї ЗАСЛУЖИЛИ!!!
КАТ до Відлуння Показати IP 13 Березня 2015 09:00
ні ДАНИЛЬЧУК.....така кара яку ти заслужив...вона неперадаваєма
Любомль Показати IP 12 Березня 2015 21:54
На гілляку їх, на гілляку
555 до Любомль Показати IP 12 Березня 2015 22:02
опамятесь Вас чекає теж саме!!!
123 до 555 Показати IP 12 Березня 2015 22:04
мову вчи, писака
лучанка до Любомль Показати IP 13 Березня 2015 10:49
На гілляку не потрібно, всіх комуняк не перевішаєте, це народ, який народився з цим хоббі, брехать, оббріхувать, як П. Морозов батька зрадив, і Кононович зрадить, і не тільки батька ,а й брата, друга, комуняки ніколи не мали чистих, добрих життєвих позицій чи намірів, все будувалося на брехні, насильстві (якщо ти не думаєш так, як я значить тебе потрібно знищити), і вже століттями вони сидять на цих принципах, а якщо це ще й росіянин, це вже "чупакабра." Весь світ позбувається ком.парт. тільки ще у нас вони почувають себе захищеними, не відомо тільки ким. Але скоро прийде той час, коли їх проженуть коридором позору і викинуть на смітник. Шкода тебе Кононович, ти маєш організаторські здібності був би ти патріотом України, тобі не було б ціни ,а так ти ЗРАДНИК. Комуністи все життя виїзджали на терорі.
Лучанин Показати IP 12 Березня 2015 22:03
Цій сволоті не місце на Волині - їхні вислови - це пряма образа кожному, хто поважає свій край, мову та країну. В умовах агресії роісі, коли наші чоловіки захищають нашу землю, їхні жінки стають волонтерами, усім цивілізованим суспільством допомагаємо як можемо - ці нечисті їздять на Схід до сепаратів попіаритися, чим плюють нам в обличчя.. В цьому і є суть совкового камсамола. Я не підтримую Данильчука і особисто з ним не знайомий - але треба було вломити нечисті полюдськи!
владлен Показати IP 12 Березня 2015 22:08
братів собак треба гнати в лнр.їм тут не місце. будуть лише будоражити населення.
Мамай Показати IP 12 Березня 2015 22:10
Не треба їх в ЛНР, їх треба на гілляку
до 123 Показати IP 12 Березня 2015 22:11
не будь таким розумним, бо й тебе гіляка не мине.....
321 до до 123 Показати IP 12 Березня 2015 22:16
всі там будемо. тільки про когось згадають добрим словом, а хтось так і здохне компартєйним недобитком
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 22:18
В гаражі вже лежить
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 22:30
Одним словом бидло , а не брати ,позор для України !!!!
пр Показати IP 12 Березня 2015 22:35
Что это за страна?как в ней жить?как её сохранить с Данильчуками?
:ЧемВокРасея до пр Показати IP 12 Березня 2015 22:37
Езжай в рашку - там "стабильность"
пр к ЧВР Показати IP 12 Березня 2015 22:49
коментар було видалено
Степан Бандера Показати IP 12 Березня 2015 22:50
Гдє найті кажеш? в СБУ охороняють від самосуду. Біжи за ним, то мо' спасеся від земного суду. А від небесного ніхто вже не втече.
Самосудилище до Степан Бандера Показати IP 12 Березня 2015 23:19
Його вже звідти вивезли, швидше всього. Чи ви вважаєте, що в СБУу єдиний вихід?)
Панько Показати IP 12 Березня 2015 23:09
коментар було видалено
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 23:41
Завтра попросять викуп. Серпами і молотами
123 Показати IP 13 Березня 2015 00:20
Не підтримую Данильчука, але цим "онановичам" сам набив би риляки. П-*ори, звіздуйте або в рашку, або в лугандонію, поки цілі
пр Показати IP 13 Березня 2015 00:25
коментар було видалено
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 07:16
Вилупки, до тюрми іх
стількі бійців Показати IP 13 Березня 2015 08:02
а на схід на передову а не на азовске море іхати нікому
Паша Показати IP 13 Березня 2015 08:19
так на сході можуть і отхерячити. А тут можна попіаритись, мені все одно ж нічого не буде, бо є гЕРОЙ революції гідності
лучанка Показати IP 13 Березня 2015 08:30
Люди добрі схаменіться чого ж ви так неневидите один одного. Час розсудить всіх. Як можна жити і бажати смерті один одному Ви люди, чи звірі!!!
ВВК до лучанка Показати IP 13 Березня 2015 12:33
А ти пацифістка пропонуєш добрим бути анановичів, які гуманітарку возили сєпарам щоб ті мали сили вбивати наших хлопців!!! Зніми рожеві окуляри і вигляни в вікно...
Птах Показати IP 13 Березня 2015 08:50
Їм не місце серед нас... Розстріляти
А до Птах Показати IP 13 Березня 2015 09:16
А це ви про кого?
птаху Показати IP 13 Березня 2015 09:24
так кого розстріляти- стриженого чи чубатого а може ля*в які порвавши на труси Украінській прапор скакали на святих для Лучан місцях
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 10:07
так званих активістів (читай - бандитів) судити за самоуправство.
демократ Показати IP 13 Березня 2015 11:28
Все що роблять укрофашисти, це демократичний вибiр украiни. Смерть фашистам !!!
Луцьк Показати IP 13 Березня 2015 12:03
Щось не вкладуеться вголовї ще досї ця нечисть комунят. на Волинї ї такї як (демократ хло) ПЕРШЇ вїзьмуть зброю в тилу куди дивиться влада сбу прокуратура так щс громадськи ативїсти МОЛОДЦЇ. СЛАВА УКРАЇНЇ СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!
Я Показати IP 13 Березня 2015 12:08
Серпом його по яїлах і молотом по голові!!
Шкуро Показати IP 13 Березня 2015 12:27
Каканович просыв выйты на нього, як буду знать, дэ его брат! Миша! Я знаю, лэ вин!!! И ты наверно там скоро будэш!))) Там вас ужэ ждуть!
Шкуро Показати IP 13 Березня 2015 12:28
Миша, дай телефон, я тоби позвоню и розкажу, дэ твий братик))
при чому тут Показати IP 13 Березня 2015 13:41
регионали чи москалі які тим псевдосвідомим в жахіттях снятся це .незаконне позбавлення волі а не затримання яке можуть здійснити правоохоронці а не страхіття небрите та нестрижене яке жуе жвачку замість чищення рота щіткою з пастою.добре що на просту людину попали а нормальний воін міг би за мить очі повиштрикувати простим олівцем або ножем канцелярским.діти не розпалюйте війну і злобу в нашому Луцьку.бо якщо правоохоронці не зможуть приборкати дике стадо рекетирів 2014 то мешканцям Волині це незабаром навбридне.
ахаха до при чому тут Показати IP 13 Березня 2015 15:51
Гугл перекладачем перекладав на українську, троль?
серж Показати IP 13 Березня 2015 20:44
На гілляку!