USD 25.5 25.6
  • USD 25.5 25.6
  • EUR 29.85 30.05
  • PLN 6.96 7.02

Луцькі муніципали травмували власника кіоску під час нічного демонтажу

Підприємця, чий кіоск сьогодні вночі знесли на луцькій автостанції, під час демонтажу не допускали до споруди, аби забрати товар. В результаті сутички чоловік отримав травми.

Про це пише Район. Луцьк.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що в Луцьку під покровом ночі зносили кіоски. Так, муніципали в ніч з 27 на 28 жовтня розпочали демонтаж кількох кіосків, що розміщенні на території автостанції №1.

Між муніципалами та підприємцем сталася сутичка, під час якої чоловік, з його слів, отримав легкі тілесні ушкодження. Про це власник кіоску Віталій розповів сьогодні, 28 жовтня.

Близько опівночі охоронна фірма повідомила чоловіку, що на автостанції відбувається знесення його кіоску. Він одразу ж прибув на місце, аби розібратися у чому справа.

«Коли я примчав, то на місці стояло близько п’яти нарядів патрульної поліції, муніципальна поліція, чоловік 5-6 з начальником Юлією Сиротинською, а також комунальники. Була і спецтехніка – крани, підйомники. Мене не попередили, що саме цієї ночі приїдуть забирати кіоск. А всередині - дуже багато товару: і холодильники, і кавоварка, і пиво на стелажах стояло, і вода – повністю весь асортимент. Я захотів зайти, щоб повиносити свій товар, а мене муніципальна поліція не пускала. Я просто прорвався всередину», – каже Віталій.

Він одразу подумав про те, що при демонтажі споруди можуть пошкодити і розбити деякі товари, тому попрямував до кіоску, аби забрати дещо і опустити на землю:

«Товар увесь був на стелажах. Автоматично, коли вони його мали піднімати краном, воно б усе попадало. Я просто хотів познімати зі стелажів та поставити на підлогу, аби воно не побилося. Там також були холодильники, надані різними фірмами. Їхня вартість - 10 тисяч кожен. Це не моє особисте, там, крім мого, є ще власність «третіх» осіб. Коли я увійшов в кіоск, туди увірвалися троє муніципалів, схопили мене за руки-ноги. Я намагався втриматися на ногах, тримався за стелаж», - розповідає чоловік.

У результаті такої нерівної боротьби Віталій отримав легкі тілесні ушкодження, які встиг одразу зафіксувати у травмпункті.

«Вони мене гнули-вигинали, боролися зі мною, в результаті чого я порізав палець, в мене є забої на руці, які я зафіксував у травмпункті вночі. Сьогодні буду писати заяву в поліцію на тілесні ушкодження і проводити судмедекспертизу», - запевняє підприємець.

На його прохання дозволити забрати товар ніхто не відреагував. Під час підняття кіоску, зі слів чоловіка, все всередині попадало і побилося, товар понищено.

«Заламали мене, поліція більше туди не пускала. Кіоск почали вантажити, він захитався, все там почало падати, битися, потекла вода з днища, тріснуло вікно і прогнувся дах. Це задокументували і сфотографували. Понищили товарів на велику суму грошей, я буду це все описувати і позиватися в суд».

На питання, чи були у Віталія дозвільні документи на встановлення споруди, чоловік відповідає ствердно. Та додає, що буцімто справно платить податки у міськраду вже більше 12-ти років і має двох продавців, які за рахунок цієї роботи практично забезпечують свої сім’ї.

Підприємець каже, що питання з кіосками – спірне. Він не розуміє, чому законні споруди на автостанції знесли вночі і без відповідного рішення суду.

«Комусь це місце добре сподобалось і вони вирішили таким чином, правдами-неправдами, довести до цього», - вважає чоловік.

Тим паче, не так давно в підприємців була зустріч із заступником міського голови Тарасом Яковлевим та головною муніципалкою міста Юлією Сиротинською.

«Тоді домовлялися, що поки не вирішать питання з тією землею, то до весни, як мінімум, всі кіоски будуть стояти. Це особисто пообіцяв Яковлев, і є люди, які це можуть підтвердити», – розповідає Віталій.

На питання, чи повідомляли йому про демонтаж, чоловік відповідає ствердно. На пошту отримував листа, у якому зазначили, що оскаржити дане рішення можна протягом десяти днів. Проте, наразі цей термін ще не пройшов.

Чоловіку також не повідомили, коли він зможе відкрити свій кіоск і забрати товари. Споруду опломбували і забрали на штрафмайданчик. Варто зауважити, що на даху кіоску під час транспортування утворилася діра, через яку у разі негоди товар попсує ще й волога.
Загрузка...
Коментарів: 18
лучанин Показати IP 28 Жовтня 2016 20:36
сиротинська-с.......ка.
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2016 20:57
Такі страшні побої, чуть чоловіка не вбили просто так
56 Показати IP 28 Жовтня 2016 21:08
проклянуть її люди
жах Показати IP 28 Жовтня 2016 21:11
жах які побої у постраждалого, він міг загинути!
Роман Показати IP 28 Жовтня 2016 21:17
А чого палець порізаний несфоткав ?
Мер дві каденції пос Показати IP 28 Жовтня 2016 21:26
Чітко дотримуємось плану очищення МАФів у місті. Звільнені місця будуть надані в аренду "потрібним" людям. Так, після "очищення" території навколо автостанції буде збудовано торгівельний центр. У березні поточного року на вулиці Винниченка була проведена спец.операція по ліквідації кіоска, який продава пресу. Натомість, на місці колишнього кіоска виріс МАФ сина депутата Луцької міської ради Ткачука і тд. Одним словом, благоустрій міста та благоустрій кишень.
Андрій Показати IP 28 Жовтня 2016 21:35
І як після таких травм виживають? Напевно в реанімації відкачували?
Фе Показати IP 28 Жовтня 2016 22:02
Дешева вистава. Краще б сфоткав дозвільні документи та квитанції з сумами які в бюджет міста заплатив
Олег Показати IP 28 Жовтня 2016 22:17
Люди ви що . завтра до вас в хату ці пі*ар. .прийдуть. На що дивиться прокуратура . мало їм вікна трощили . Чи вони вже забули. А патрульна Поліція що прикриває цих бандітів
Ліберал Показати IP 28 Жовтня 2016 22:22
Якщо кіоски там стояли і платили оренду, значить були рентабельні, тобто покупці користувались їх послугами.. навіщо їх зносити? Проїзду автобусів заважають, ні, тим більше це проблеми автостанції, а не міськради. Нехай міськрада надасть в оренду землю автостанції за ринковою ціною, а остання сама буде вирішувати як там зазяйнувати. Чому платники податків мають отримувати цілий департамент дармоїдів, які знищують малий бізнес?
Луцький пацанчик Показати IP 28 Жовтня 2016 22:41
Но то є шакали-муніципали, легальні йов-аки, тітушки від влади, волинські, бляха, ландскнехти. Ку*да, не дали людині лахи забрати, набрали босоту недовчену, форми поодівали - муніципали.
Ок Показати IP 29 Жовтня 2016 00:21
Поза всяким сумнівом рентабельність пивної точки на вокзалі дуже висока, мати такий бізнес - золота мрія багатьох комерсантів. І далеко не кожен зміг там поставити точку. Питання в тому скільки з того бізнесу отримувавала громада та як такий сарай презентує місто в очах гостей. Як на мене то краще б там був охайний супермаркет з робочими місцями, платою за оренду та податками в бюджет. Подивіться та порівняйте який вигляд мають автовокзали найближчих міст Польщі та Білорусії. Порядок повинен бути.
Законопослушний Показати IP 29 Жовтня 2016 00:41
Язики чесати всі гаразд. В тих маніципалів є робота і свої певні функціональні обовязки і вони виявляють порушення. Ти хоть на день став би на їх місце і побачив що реально робиться в тому світі. Піз*ти не мішки носити.
1111 Показати IP 29 Жовтня 2016 01:12
Маф цей така бляшанка, що місто від його знесення тільки виграло!
Юрист Показати IP 29 Жовтня 2016 02:16
Нелегальні - читайте законодавство.
Укроп Показати IP 29 Жовтня 2016 09:37
Добре що травмата не мав, Вони в зграї герої грабувати беззахистного. Поліція стала гівн*м так і не запрацювавши.
школяр Показати IP 29 Жовтня 2016 18:14
Все предельно просто,панове.Пани Сыротынська получила команду "ФАС" и ,как любой другой легавый ,ее исполняет. А вообще то идет зачистка территории для пана Геруна(не зря же он потратил десятки тысяч бакинских на сьем дерслужбовцев типа ,Матвиива и т.п.,сходил,как в супермаркет за нужным решением в Ривненский апеляцийный суд). И еще один вопрос:а чего сносят предпринимателей ,им что предложили договор оренды или поставить новые киоски(сучани)? Нет ,Просто на их вопрос"Чего же нам исправить?" сказали-"Убирайтесь!". Нарушает автостанция а наказывают этих бедолаг.Что же это такое-вместо "злочинной" влады снова "злочинна"?Боюсь что следующие выборы будут с люстрацией огнем. Много мы позволяем владе,господа.Пора продажную ЛМР менять и то кардинально.
Просто Микола Показати IP 30 Жовтня 2016 01:35
Для чого прискорювати процеси гніву? У Вінниці мер "намерив." Для кого, та як "зачищають" територію у Луцьку .розуміють всі. Думаю, що для майбутньої не комсомольської луценка прокуратури роботи буде багато. Пригоди персонажів "Егоїст" ,"Карабас Барабас" вистачить на багато томів у справі лучани VS Микола та його син. Проте, перше місце у нашому хіт - параді "покращень" уже декілька місяців поспіль займає ....... Саме так. Вулиця Лесі Українки. Декілька метрів вулиці коштували лучанам 9 000 000 млн. грн. або 346 000$. Все було "розпиляно " згідно старої схеми. Аж навіть сумно стало. Ну, хоч трохи би додали креативу. Проте, надійна схема, як старий кінь борозди не псує! 9 000 000 млн. грн. було розподілено серед трьох відомих підприємств у місті.. І саме магічна цифра "3" дає спокій місцевій владі у питаннях Тендерної палати та антимонопольного комітету. У наступних серіях пригоди місцевої влади на ниві......