USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Майдані знову горять шини та кидають «коктейлі Молотова»

31 Травня 2014 13:01
На барикаді з боку Бессарабського ринку горять шини. Люди, які знаходяться на Майдані, протестують проти розбору споруд, кидають на асфальт "коктейлі Молотова", повідомляє "Комсомольськая правда в Украине".

Зранку приїхали співробітники комунальних підприємств з трактором - демонтувати споруду, через це і стався конфлікт. Люди заявили, що розходитися не збираються і в разі чого влаштують третій Майдан.

Під'їхала пожежна машина, але гасити вогонь не дали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
*** Показати IP 31 Травня 2014 13:06
ідіоти
Дончанин до *** Показати IP 31 Травня 2014 13:08
Почему? Посмотри лучше стрим оттуда.
*** до Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 19:28
Тому що всього має бути в міру
Дончанин до *** Показати IP 31 Травня 2014 19:40
Либо правильно выполнено. У нас такого бардака нет.
Дід Панас до *** Показати IP 31 Травня 2014 15:13
"шуй шоколад і смокчи свою рошенку"
Всезнайко до *** Показати IP 31 Травня 2014 22:31
Бомжарня. Навіщо додому їхати? Пів року поять, годують, бабло дають...
777 Показати IP 31 Травня 2014 13:28
Молодці!
Анонім Показати IP 31 Травня 2014 13:35
Бомбити їх як Донецьк?
Дончанин до Анонім Показати IP 31 Травня 2014 13:51
Можно и танками. Репетиция в Киеве уже была.
Дончанин до Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 18:18
А где мое прямое пояснение.
Дід Панас Показати IP 31 Травня 2014 13:38
Майдан виконав свою ціль - привів до влади нових олігархів, він же допоміг їм легалізуватись. Тепер коли вони не потрібні підконтольні змі розкажуть що на майдані залишились провокатори, сеператисти та маргінали яких потрібно розігнати. А ви залишились з новими цінами на газ, електрику, бензин, плату за проїзд, продукти. Ви цього хотіли?
Дід Панас до Дід Панас Показати IP 31 Травня 2014 19:28
Всі хто підтримував майдан і порошенка скачуть ще раз?
АБВ Показати IP 31 Травня 2014 13:50
Чекайте,скоро матері і дужини військовослужбовців будуть майданити!
Сергійко до АБВ Показати IP 31 Травня 2014 15:32
А хто там на майдані залишився? Бомжів половина, які не хочуть працювати? Лише центр "засирають". Що та тисяча зробить? Треба буде- новий Майдан стане, справжній, а не кучка , яка там залишилась і нічого не лишає,Редиску вирощує і краде, або чекає подачок. Справжні майданівці воюють або працюють
Андрій76 до Сергійко Показати IP 31 Травня 2014 16:05
Вже й ЗМі повідомили,що більша половина людей які там залишились це просто бомжі,яким нема куди вертатись,а інша половина-звичайні ледарі...
Дончанин до Андрій76 Показати IP 31 Травня 2014 19:05
Чьи ЗМі?
Олесь Показати IP 31 Травня 2014 13:50
{Хочете довести , що ПАТРІОТИ_ У Військо і у Донецьк! Достатно гадити у центрі Київа. Грядки розбивати з редькою, бомжувати- бо типу революціонери....!"!!! Треба буде змести порошка- вийдемо на Майдан -без шин і барикад. Патріоти пішли займатись ДІЛОМ. Майдануті залишились. Вони доскредитують саму ідею Майдану- НАРОДОВЛАДДЯ- право на протест. Це вже не протест. А пікнік... До праці, панове!!!!
вот только до Олесь Показати IP 31 Травня 2014 13:59
вот только порох не будет с вами "цяцкаться", как янык...
Дончанин до Олесь Показати IP 31 Травня 2014 14:07
"Треба буде змести порошка- вийдемо на Майдан -без шин і барикад." - А кого из олигархов он сейчас не устраивает, точнее говоря, согласно тобою написанному) не устроит?
Олесь до Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 16:00
Олігархи тут ні до чого. Народ відчув свою силу. Він дав Президенту карт-бланш- спираючись на який Порошенко має шанс бути першим президентом, що МОЖЕ дійсно спробувати побудувати Україну - Европейську Державу. Те, що в радниках у нього автор Грузинських змін - дає якусь надію. 100 днів після інавгурації - і все стане ясно. Перші призначення - Міністр Оборони, Внуирішніх справ, реформи - дійсно СИСТЕМНІ- Люстрація, зміна еліт, відсторонення олігархів, покарання вбивць майдану, депутатів - сепаратистів - рішучі кроки Українського Президента . Вони будуть - Значить все нормально. Але не виключено, що він піде дорогою свого кума - бджоляра. Він ( ющ), теж мав цей шанс мав кредит довіри... Тоді , безумовно буде МАЙДАН, який змете всіх, хто біля корита. Правда Украіна тоді має всі шанси "розвалитись, "позюувшись сходу. Росія нікуди не дінеться, нажаль! І путлер свій шанс не упустить! Саме це має не допустити ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ, Переступивши через своє минуле рлігарха. Потягне чи надірветься? Шлях від золотого батона до золотих цукерок - короткий. І саме Майдан має не дати його зробить. Навіть не майдан а МОЖЛИВІСТЬ миттевого всенародного протесту. Та сама народна демократія у дії!Надіємось, що крім всього- ще й почуття самозбереження в Порошенка є. А от забарикадований мадан з десяткрм бомжів , сьогодні ні на що не впливає. Після героїчних Боїв, після небезпек і поневірянь оті "сотники" викликають лиш огиду і жалість, др убогих. Кращі люди, БІЙЦІ _ пішли до Війська. , залишились-хто? Походіть , подивіться.... Тоді поговоримо!
Дончанин до Олесь Показати IP 31 Травня 2014 18:14
" Народ відчув свою силу" - и доволен тем, чего добился.
* до Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 19:33
не зовсім. Зараз для нас головним завданням є проведення регіональної реформи з децентралізацією влади. Якщо вже й це не допоможе, то тоді Україні просто писець.
Дончанин до * Показати IP 31 Травня 2014 19:38
Ага, дождешься того, что власть имущие откажутся от кормушки.
Дончанин до Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 20:42
Поясняю: мы фактически начали с тех же самых требований. Итог тебе известен.
Анонім до Олесь Показати IP 31 Травня 2014 19:28
коментар було видалено
123 Показати IP 31 Травня 2014 14:11
Дорогі українці ! Майдан розпускати непотрібно ! Хтоб там небув чи бомжі чі ми люди! Буде потрібно ми усі приїдемо і покажем олігархам хто в хаті хвзяїн ! Це їхня останя спроба! А якщо не так то усіх на гелітину ! Народ знає кого!
Сергійко до 123 Показати IP 31 Травня 2014 15:34
То навіщо там вигрібна яма? Чому не потрібно. Гелітина, то якесь твоє нове ОРУЖІЄ? Навчись писати грамотно, тоді будеш поради всій державі давати.
Сергійко. до 123 Показати IP 31 Травня 2014 15:36
Ти ж сам чи сама протиставляєш "чм БОМЖІ чи МИ, ЛЮДИ?" Яке ж ти після цього людина?
123 до Сергійко. Показати IP 31 Травня 2014 19:38
коментар було видалено
лпдмуа а простише и Показати IP 31 Травня 2014 14:43
только анекдот : Рабочий -задихаясь вриваеться к директору : Ой беда! дом которий ми отремонтировали вот -вот рухнет : Говорил вам несчастние не снимайте лесов пока не оклеете обои
Депутатка Показати IP 31 Травня 2014 15:38
Гнати поРОШЕНка в три шиї, люди стояли три!!!!!!! місяці, вигнали яника ціною власного життя, а це вінницьке чудо ще за 2 місяці до виборів оголосило себе президентом, тому буде Майдан-3 і якщо з жертвами, то кров безневинних людей буде на совісті тих, хто за нього голосував. Ви привели до влади посібника Януковича, ОЛІГАРХА ВСЕСВІТНЬОГО МАСШТАБУ, ЗАСНОВНИКА ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. яник був тупий, а цей хитрий, і обкрадати буде хитро. Так що ці люди, що залишилися на Майдані зараз, виступають хоч певною гарантією, що на нас не начхають остаточно. Палаюча шина і коктейль Молотова - це і надалі головний аргумент, щоб з людьми рахувалися. Бо деяка частина чи то з власної неосвіченості, чи пофігізму, чи зомбованості, чи продажності (за 200-500 грн.) і надалі обирає у владу банду, бо бач, з 21-го кандидата у списку не було за кого голосувати! Було, просто в декого мозок працює в сплячому режимі або атрофувався.
для до Депутатка Показати IP 31 Травня 2014 17:25
Який Майдан-3?:) Ви наслідки Майдану-2 ще подолати не можете, війну розвязали, а вона "3" захотіла? Може там вже ядерну бомбу захочеш?
НЕБО до для Показати IP 31 Травня 2014 17:40
Господь любить трійцю.
Депутатка до для Показати IP 31 Травня 2014 20:07
Майдан не подобався тільки ригіанальним, а решта нормальних людей ішли туди і під кулі. Значить у тебе ригіанальна ностальгія за гаспідором-яником!
))) до Депутатка Показати IP 31 Травня 2014 21:45
не будет никакого майдана больше. вам никто денег не даст. а тех, кто туда сбежится за убеждения, просто размажут там по асфальту. по тв не покажут. или покажут, как выгнали экстремистов. а пардон, коктейли молотова в кого попадали? в зачинщиков всего бардака или в простых ментов? аргумент уровня детского сада.
лучанин до Депутатка Показати IP 1 Червня 2014 01:52
коментар було видалено
лучанка Показати IP 31 Травня 2014 17:46
Люди добрі , перестаньте обсирати президента, майте якусь людську гідність , людина ще не встигла приступити до роботи, а ви вже не задоволені , згадайте Палицю , скільки бруду лунало на його адресу , а він і його фонд допомагають всім хто звертається , дочекайтесь результатів праці, а тоді робіть висновок .
знаем до лучанка Показати IP 31 Травня 2014 17:59
знаем, как работают такие "фонды"... Помогут на копейку, украдут на рубль...
Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 18:59
ОФИЦИАЛЬНО: Киев предложил ЛНР начать процесс переговоров. Ответ: - Только после вывода сил АТО. Вопрос представителю ДНР: - Вы получали подобное предложение? Ответ: - Нет, но судя по Луганску, скоро получим. Ответ будет симметричен ответу братской республики.
Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 19:08
"Тарута, убежавший из Донецка, всеми силами поддержал украинскую армию. Купил аж одну военную облигацию за 1000 гривен. Сделал все, что смог."
*** до Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 19:38
Нікому не можна вірити...
Володимир Показати IP 31 Травня 2014 21:04
Протестувальники проти режиму Януковича, котрі залишилися живими, воюють в складі нацгвардії проти путінських диверсантів. На майдані залишилися проживати покидьки зі всієї України, з яким пора кінчати церемонитися, відправити в резервацію, щоб не гадили столицю
НЕЛУЧАНИН до Володимир Показати IP 1 Червня 2014 00:10
коментар було видалено
Иде я Показати IP 31 Травня 2014 22:07
Оставьте Юго-Восток в покое и майданьте себе хоть до морковкина заговения!
Лучанка Показати IP 31 Травня 2014 23:57
У Києві необхідно навести лад -це обличчя нашої країни.Хто залишився на Майдані нехай повертаються додому і там своєю працею,прикладом порядності та чесності прокладають шлях до кращого життя.Це буде єдине правильне рішення.Кожен повинен почати з себе і не потрібно столицю в смітник перетворювати.Якщо ви справді любите свою землю то працюйте і живіть чесно від своєї праці,допомагайте ближньому,не чекайте змін,змінюйтесь самі!
НЕЛУЧАНИН до Лучанка Показати IP 1 Червня 2014 00:11
ти з піонерів вже вийшла ?
Володимир Показати IP 1 Червня 2014 07:53
НЕЛУЧАНИНУ, воно й видно по ваших коментарях, що вам чужі болі лучан.
До володимира Показати IP 1 Червня 2014 07:58
Не піднімається рука писати ваше ім`я з великої букви. То що ці люди на майдані при Януковичу були героями, а тепер при хунті стали покидьками і в резервацію їх?