USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На складі боєприпасів під Вінницею – потужні вибухи і пожежа

26 Вересня 2017 23:15
З'явилося відео пожежі на складі боєприпасів ЗСУ в селі Калинівка, розташованому під Вінницею.

"Вибухи чути в місті, добре помітний розліт боєприпасів після вибухів. Склад в Калинівці має загальну площу понад 1000 гектарів і забитий боєприпасами різних типів. Місце відкрите, норми завантаження складу перевищені в кілька разів", - написав у своєму Facebook журналіст Юрій Бутусов.

Відео опубліковано на YouTube.


"Повторюється трагедія Балаклеї і Сватова. 22 вересня був знищений склад ОТУ "Маріуполь" в Новоянісоловці. Зараз вибухає Калинівка. Ворог продовжує завдавати ударів по військовій інфраструктурі України. Ця катастрофа позбавляє нас величезних запасів боєприпасів. Розосередити боєприпаси не вдалося незважаючи на неодноразові напади противника і знищення наших стратегічних запасів", - додав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Степан(Крымчанин) Показати IP 26 Вересня 2017 23:33
Шо? Опять?
Всезнайко до Степан(Крымчанин) Показати IP 27 Вересня 2017 07:21
коментар було видалено
01 Показати IP 26 Вересня 2017 23:53
Вінничина святкує днюху Порошенка, під кінець дня - салют! :)
Анонім Показати IP 27 Вересня 2017 06:46
Краще воно все зірветься, разом з нашою владою!!!
Костопіль до Анонім Показати IP 27 Вересня 2017 09:29
А ще краще, взривається воно все, разом з тобою і всім вашим кружком рапятих снігірєй!!!
Анонім Показати IP 27 Вересня 2017 07:03
Нажаль в нас нема ядерноі зброі....
Анонім до Анонім Показати IP 27 Вересня 2017 09:16
«Мы с ядерным оружием, не имея систем управления, испытания, воспроизводства, были бы похожи на обезьяну, которая держит в руках гранату и зажала чеку. Ей сказали не отпускать — она держит. — А потом ей надоело — она отпустила. Взрыв», — пояснил свое видение проблемы первый украинский президент. Далеко смотрел Макарыч...
Я. Показати IP 27 Вересня 2017 07:45
Самі розкрадуть, а далі підпадять, щоб приховати нестачу як в Харківській області кілька років тому.
Фен Показати IP 27 Вересня 2017 08:46
Продали всю зброю на ліво, а залишки підпалили , щоб списати і типу все згоріло ніхто нічого не знає. А потім знову потрібно закуповувати зброю в негайному порядку щоб заповнити склади . А тільки нова зброя з'явиться на складах , знову продадуть і пожежа. Влада нова, схеми старі...
Одеса Показати IP 27 Вересня 2017 08:51
Це вони самі себе
777 Показати IP 27 Вересня 2017 11:06
Опять рука москвы.козни путина? Воровать надо меньше. глядишь и гореть не будет.
777 до 777 Показати IP 27 Вересня 2017 11:29
100%
Андрій Показати IP 27 Вересня 2017 21:52
І знову генегальний пгокугог Юга Луценко заявить що він побачив "госійський слід"... А самі як " дерибанили" все і скрізь, так і далі будуть, списуючи всі негаразди на зовнішнього ворога.