USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

На Соборності швидка збила пішохода. Оновлено

20 Серпня 2017 22:12
На проспекті Соборності у Луцьку сталася ДТП.

Пішохід, який переходив вулицю не на пішохідному переході, потрапив під колеса карети швидкої допомоги.

Подія трапилася 20 серпня.

За словами речниці патрульної поліції Луцька Ольги Бузулук, карета ШМД здійснила наїзд на пішохода, який переходив проїжджу частину поза пішохідним переходом.

Потерпілого госпіталізували у тяжкому стані.

Як повідомляє Район.Луцьк, близько 21.00 карета швидкої допомоги, їдучи з проблисковими маячками, навпроти гуртожитку СНУ ім. Лесі Українки № 4 збила чоловіка приблизно тридцяти років. До пішохідного переходу від місця ДТП було до 10 метрів. За кілька хвилин чоловіка у важкому стані госпіталізувала інша «швидка».

На ДТП оперативно прибував наряд поліції та ще одна бригада 103. «Швидка», яка збила пішохода, також везла пацієнта у важкому стані.

Упродовж дві години на місці ДТП працювали поліцейські. Заторів на проспекті Соборності не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Я Показати IP 20 Серпня 2017 22:23
Дві машини поліцейських приїхали,дві швидкі,одна швидка забрала потерпілого,а саме цікаве відбувалось в годині 18,колона таксистів рекламувала себе,в супроводі двох машин поліцейських,а пишуть,що патрульних машин не вистачає...дивно,гроші вирішують все
Анонім Показати IP 20 Серпня 2017 22:24
Нехай не ходять там де не озволено переходити проїздну частину, для цього є пішохідний перехід!!! І обов'язково потрібно пропускати автомобілі Екстренних служ - 101, 102,103,104: припояві автомобіля екстренної служби будь-який учасник дорожнього руху повинен покинути проїздну частину! У нас люди не знають елементарних ПДР !!!(((
Бро Показати IP 20 Серпня 2017 22:54
Він лежав за 7 метрів десь за переходом , то він міг і на переході бути забитим , просто від удару відлетіти
віфвфівфівфі до Бро Показати IP 21 Серпня 2017 09:52
Хай лежить хоть на ньому. При переході переходу пріоритет у пішохода є не завжди. Деякі персони попривикали вже до думки, що ступаючи на пішохідний по ньому можна йти як дика лань в дольчагаббане тільки що подрочивши свій зад золотим вібратором, плавно, вальяжно і не спеша, бо ж по "правилам". При ввімкненних маяках у данному випадку має швидка а не пішохід, тому "Хай лежить хоть на ньому". По хорошому треба на пішохідних повісити правила переходу в частності розділ 4.
фіпварпорлролопра до Бро Показати IP 21 Серпня 2017 09:54
4.13.В случае приближения транспортного средства с включенным проблесковым маячком красного и (или) синего цвета и (или) специальным звуковым сигналом пешеходы должны воздержаться от перехода проезжей части или немедленно покинуть ее 4.14.Пешеходам запрещается: а)выходить на проезжую часть, не убедившись в отсутствии опасности для себя и других участников движения; б)внезапно выходить, выбегать на проезжую часть, в том числе на пешеходный переход;
000888 Показати IP 20 Серпня 2017 23:21
Невже справжня українська швидка на самих патріотичних в світі українських номерних знаках могла збити українця??? НІ НЕВІРЮ!!! НЕ ХОЧУ ВІРИТИ!!! Добре що для щирого українця завжди є вихід - хтозь з учасників ДТП має бути путін...
Анонім до 000888 Показати IP 21 Серпня 2017 07:08
Пр....ок!!!!!!
! до 000888 Показати IP 21 Серпня 2017 08:05
Цей напрямок гумору вже застарілий. Заспокойся. А їхати автомобілем ввечері після або під час дощу досить важко. І пішохід повинен знати, що їздит по вулицях багато корчів з несправними гальмами і багато водіїв "досвідчених". І при зіткненні авто з пішоходом результат передбачуваний. Найгірший: водій у в'язниці відносно ненадовго, пішохід - інвалід на все життя. Дай Бог вилікуватися без наслідків пішоходу і терпіння водію швидкої це пережити
Небайдужа до 000888 Показати IP 21 Серпня 2017 12:40
Ви хоч читали, що написали ? Мусите перевіритись у лікаря .
до 000888 Показати IP 21 Серпня 2017 08:47
бляхи на шрот. залишилось ще недовго
Vik Показати IP 21 Серпня 2017 11:01
Вважаю дуже розимними і продуманими польські ПДР, де пішоходам заборонено переходити дорогу перед транспортними засобами навіть на пішоходному переході. Перехід дозволено тільки за умови безпечної відстані від транспорту, що рухається по дорозі, або на регульованих переходах. І за такі порушення поліція в Польщі моментально штрафує на 100-150 злотих. Про безпеку свого життя повинні думати "ведмеді-шатуни", що бігають без розуму по дорогах. І варто змінити абсолютно дурне положення правил ДР про перевагу пішохода на переході + поліція України повинна і пішоходів карати гривнею за порушення ПДР.
0707 Показати IP 21 Серпня 2017 11:54
люди треба бути добрішими ! не можна так осуджувати , у вас будуть діти або вже є , ви ж не знаєте де і як вони будуть переходити дорогу! Звичайно можливо він і не в тому місці перейшов дорогу, але ж з людиною тепер біда( Я щиро співчуваю рідним , і бажаю одужання, а ще сили і терпіння!
sdfsdfds до 0707 Показати IP 21 Серпня 2017 15:59
Діти то тут причому? Скажи це водію швидкої який вже сивий має бути. Тіпічним яжемамкам: вчіть своїх тугосерь змала ПДР.
Шокована до 0707 Показати IP 21 Серпня 2017 17:36
Які діти, що ви говорите? Нормальні батьки вчать дітей переходити дорого там, де це дозволено - на переходах, а також коли це дозволено. І ті коментатори, які обурені поведінкою пішохода зі статті, більше схожі на тих, хто буде або вже є в категорії "адекватні батьки". Тим більше, в статті йдеться не про дитину, а про 30-річного мужика. А ще уявіть, яка біда буде з водієм! За те, що якась скотина не знає, що таке ПДР, невинний ні в чому чоловік понесе кримінальну відповідальність!
Небайдужа до Шокована Показати IP 22 Серпня 2017 11:48
Ви читали добре той коментар на який даєте свій коментар - мова йде про просте співчуття.
Таня Показати IP 21 Серпня 2017 15:48
Це якийсь абсурд, я в той час проїжала цією вулицею, і бачила як цей пішохід лежав біля пішохідного переходу!!! Було дуже добре видно, що швидка наїхала саме на пішохідному переході!!!
asfasfsd до Таня Показати IP 21 Серпня 2017 18:05
Яка різниця де він лежав? Він не мав права переодити дорогу навіть по пішохідному. У швидкої були увімкнені маяки