USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На Старому ринку поліція відмовилася допомогти муніципалам вивезти зрізані ворота. Відео

12 Лютого 2020 20:21
Під час демонтажу центральних воріт на Старому ринку 12 лютого муніципали хотіли помістити зрізану конструкцію на самоскид та вивезти на штрафмайданчик. Проте поліція відмовилася робити коридор, щоб муніципали могли пронести ворота через натовп базарників.

Так, близько 17.30 муніципали демонтували частину центральних воріт. Потому керівниця департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська попросила зробити коридор, аби металеву конструкцію помістили на самоскид.

«Прошу задокументувати факт та надати допомогу у винесенні об'єктів демонтажу та доставленні їх на штрафмайданчик для присвоєня відповідного номеру», – звернулася Сиротинська до поліції телефоном.
Коли на місце події приїхав самоскид, то працівники поліції не зробили відповідний коридор, щоб зрізані ворота помістили на нього. Натомість поліція допомогла підприємцям поставити ворота на місце, звідки їх демонтували раніше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Луцьк Показати IP 12 Лютого 2020 20:24
Закон переміг!
Андрій Показати IP 12 Лютого 2020 20:28
а відколи Поліція виконує функцію Луцькспецтрансу? Це муніципали у нас "майстри на всі руки" а поліція діє по закону.....
Прохожий до Андрій Показати IP 12 Лютого 2020 22:31
Поліція не підпорядковується наказам якоїсь там мун.варти
вовк Показати IP 12 Лютого 2020 20:30
ПОЛІЦІЯ З НАРОДОМ РЕСПЕКТ І ПОВАГА
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2020 20:37
Скільки ще будемо цей цирк наблюдати?)))
Міщани Показати IP 12 Лютого 2020 20:39
Виходить, що поліція не може забезпечити громадських порядок в місті. Відмовити їм в будь якому фінансуванні з міста, нехай їх забезпечують базарники
Анонім до Міщани Показати IP 12 Лютого 2020 21:53
Парішаєш?Бачу тут одні рішали сидять податки з моєї зарплати.
Неважно до Міщани Показати IP 12 Лютого 2020 22:11
А чому вони повинні виконувати наказ якоїсь там муніципальної варти? Вони їх начальство чи що? Хто така Сиротинська їм? Поліція все правильно робить. Вони забезпечують ПРАВОПОРЯДОК, а не розводять зялізяки.
лучанин Показати IP 12 Лютого 2020 20:55
Дурдом-Веселка!
Гиги Показати IP 12 Лютого 2020 21:03
Шмизі не занесли)))
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2020 21:14
Поліція вже на майдані одним допомогла... що потім її коктелями молотова палили ...
лучанин Показати IP 12 Лютого 2020 21:15
кщо поліція допомагала підприємцям встановлювати ворота назад ,отже дії муніципалів не є правомірними, чи не так?
Віктор Показати IP 12 Лютого 2020 21:19
Міліція з народом...молодці
бос Показати IP 12 Лютого 2020 21:19
бо поліція з дібілоїдами з ринку
Любарт Показати IP 12 Лютого 2020 21:22
Склалось таке враження, шо базар - то структурний підрозділ поліції !
бос Показати IP 12 Лютого 2020 21:29
демонтувати сринок негайно !!
Підприємець Показати IP 12 Лютого 2020 21:44
Поліція з народом і це радує ,молодці!
луцький до Підприємець Показати IP 13 Лютого 2020 08:03
Базарники - то не народ, а бариги і спекулянти і поліція ще ім потокає???!!! Ганьба! Це не підтримка закону, а це пошуки легкого варіанту, щоб потім не нести відповідальності, а прийдеться вам це пригадають але пізно буде!!!
Лучани Показати IP 12 Лютого 2020 21:49
Поліція саботує рішення суду! Це просто дно!!!! Не було до них поваги, нема та ніколи не буде! НІКОЛИ!
ОСтап до Лучани Показати IP 12 Лютого 2020 23:25
Найми юриста хай тобі роз'яснить що таке рішення, ухвала, та забезпечення позову....
Анонім до ОСтап Показати IP 13 Лютого 2020 17:34
Сам факт, що базарники пролетіли!!!!))))
Лучанка до Лучани Показати IP 12 Лютого 2020 23:55
Де ти бачив рішення суду? Чуєш дзвін, та не знаєш, звідки він! Поліція не каральний орган, вона забезпечує права та свободи громадян. І допомагати органу виконавчої влади сумнівного походження не входить в посадові обов'язки поліцейських! Вчи матчасть!
Адвокат до Лучани Показати IP 13 Лютого 2020 07:02
Слава муніципалам- безотказні хлопці,майстри на всі руки, і,головне, що скажуть, то і роблять,та ще мовчки...
Какаяразніца Показати IP 12 Лютого 2020 23:26
Поліція діє згідно закону
Такаяразніца до Какаяразніца Показати IP 13 Лютого 2020 17:36
Кришує інтим-салон теж згідно закону??)))
Любарт Показати IP 12 Лютого 2020 23:27
Чого поліція має виконувати рішення вати?
я Показати IP 12 Лютого 2020 23:36
Таке враження, що у підприємців не строкові договори оренди, а довічні. Чіпляються за те, що ніби-то не закінчилася дія договору, що ще є декілька місяців до літа. Але ж ці місяці злетять дуже швидко. І що далі? Все одно ж треба буде забиратися геть. То для чого, чи для кого ці цирки і безлад? Яка різниця уже? Залишайте цей вами ж зроблений срач і переходьте далі торгувати на Новий ринок. Плоки ще є місце.
ОСтап до я Показати IP 15 Лютого 2020 09:42
знаєш попадаєш ти в лікарню а лікар каже а нащо тебе лікувати ти ж теж колись помреш.... оце аналогія по договорах...
КЛВ Показати IP 13 Лютого 2020 07:16
Що бариги, що поліцейські з одної родини. Ніхто з них працювати ніколи не буде.
Анонім Показати IP 13 Лютого 2020 08:20
Бо набрали в ту поліцію половину з того ж самого базару
Базар-вокзал Показати IP 13 Лютого 2020 08:41
Як вже це все надоїло,я відмовився від старого ринку ще 3 роки назад. Після того як побачив який беспрридел робиться за прилавками!
*** Показати IP 13 Лютого 2020 08:41
Однозначно ставити питання про подальше перебування Шпиги на посаді за халатне ставлення до виконання посадових обов'язків із забезпечення громадського порядку
Анонім до *** Показати IP 13 Лютого 2020 14:10
Немає у нього часу на забезпечення громадського порядку, він день і ніч кришує свій салон інтимного масажу щоб приносив прибутки і слідкує щоб журналісти з аверса не лізли туди знімати сюжети.
777 до Анонім Показати IP 14 Лютого 2020 11:06
Он много чего крышует .если копнуть хоть на пол штыка... Будем надеяться что бравый генерал таки ответит за свои дела.
Анонім Показати IP 13 Лютого 2020 08:50
Поліція з народом. Поліції - респект
усім Показати IP 13 Лютого 2020 09:18
треба було думати тоді, коли починали там бізнес. Всі знали, що земля не у власності, а в оренді, не логічно вимагати чужого, забирайте будки і переїжайте Хочу додати, що ціни на "ринку" вже більші як в супермаркетах, толку з ринку не бачу взагалі
Анонім до усім Показати IP 13 Лютого 2020 10:15
Розкажи про оренду тим депутатам, котрі на орендованій на 50 років землі побудували висотки.
ігор Показати IP 13 Лютого 2020 10:26
свідомі лучани.вас більшість.допоможіть владі поставити бариг і поліцейських в стойло і пуде порядок з цим базаром.
777 Показати IP 13 Лютого 2020 10:32
И кто теперь скажет.что полиция не имела оттуда свой гешефт? А барыгам лучше платить ментам.чем налоги государству.вот и вся правда жизни.
Остап Вакарчук Показати IP 13 Лютого 2020 10:44
Чи можна так себе вести з боку тих базарників, що захищають свою роботу в нинішній ситуації. Звичайно, що люди за 15-25 років праці на старому ринку, у якому б статусі вони не були чи то підприємці з пакою дозвільних документів на право продажу товарів харчової чи текстильної промисловості чи спекулянти базарники, що не мають ніяких документів, а бігають з одного кутка ринку в інший не маючи місця, задля того, щоб подешевше купити, а подорожче продати нам з вами, - всі вони привикли до того, що з 1990 року з початку незалежності України, відповідні на те контролюючі органи області та м. Луцька їх зовсім не перевіряли, ніхто не дивився в документи базарників, ніхто не вимагав від продавців медичних книжок. Торгує собі така продавчиня чи продавець продуктами харчування, накладає брудними чи хворими руками нам з вами рибу, м"ясо, курятину, цукор, макаронні вироби чи інший харч, - ну і що тут такого, скаже простий обиватель, позбавлений громадського кругозору, що живе дрібними, особистими інтересами, я сам руки не мию коли виходжу з туалету. А справа навіть не у тому чи миєш руки, коли виходиш з туалету, а в тому, що на ринку дійсно існує повна антисанітарія у всьому, куди не підеш, куди не подивишся. І сьогодні, хай би хто мені що не говорив про ситуацію з ринком, а Луцька міська влада розпочала, і думає доведе до логічного завершення це необхідне для міста та нас з вами переселення.
Досить. Показати IP 14 Лютого 2020 19:45
Барига-людина,яка скуповує і продає вкрадене.Якщо використовуєте бандитський жаргон ,то вивчіть значення слів.
111 до досить Показати IP 15 Лютого 2020 13:00
дивись у суть теми, знавець.