USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині мисливців прийняли за «зелених чоловічків»

13 Травня 2014 11:42
Чималий резонанс викликала на Волині інформація, що в Рожищенському районі бачили «зелених чоловічків».

На щастя, люди у камуфляжі не мали жодного стосунку до диверсантів, інформує IA ZIK.

Волинянин, їдучи на рибалку, побачив у лісі в Рожищенському районі велику кількість людей у камуфляжній формі та чимало автомобілів. У тому числі – з номерами

зі Сходу України. Тож поінформував про це громадські середовища і правоохоронців.

Зі слів лідера Правого сектору Волині Павла Данильчука, до них надійшла оперативна інформація. Рожищенське представництво ПС повідомило про це також і міліцію. Туди виїздили активісти Правого сектору та Самооборони. На щастя, це виявилися не «зелені чоловічки».

«Наскільки мені відомо, це – або чорні археологи, або мисливці, але точно – не «Правий сектор», – заявив Данильчук.

Керівник СЗГ УМВС у Волинській області Оксана Блищик підтвердила факт події. «Люди побачили в Рожищенському районі велику кількість людей у камуфляжі, низку транспортних засобів. Перелякавшись, що це – зелені чоловічки, повідомили міліцію», – зазначила вона.

Зі слів речниці волинської міліції, туди виїздили працівники Рожищенського райвідділку, ДАІ. Як виявилося, люди у камуфляжі не мають жодного стосунку до сепаратистів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Моня Показати IP 13 Травня 2014 12:00
І шо, Данильчук обміняв їх на кеш у "Приватбанку"?
112 до Моня Показати IP 13 Травня 2014 13:58
нет, он штаны стирает
Ха Показати IP 13 Травня 2014 12:01
Данильчук не знає, хто це, але знає, що це не Правий сектор. Міліція не знає, хто це, але це не сепаратисти))))
пан Показати IP 13 Травня 2014 12:02
ех, пропала нагорода. облом.
Петро Показати IP 13 Травня 2014 12:38
Прикро, але все знову ж продовжується, це були підприємливі особи які знищують надбання цивілізації. Сором що, все завершилося з великим знакеом???????????????????
Зелений чоловічок до Петро Показати IP 13 Травня 2014 14:44
Коли щось не знаєш, не треба відразу ганьбити і соромити, бо сам осоромишся. http://s020.radikal.ru/i716/1405/19/a6dc2269fbfa.jpg
Сергій Показати IP 13 Травня 2014 13:04
Зато теперь в этом лесу стоит памятный крест с табличькой, а под крестом тем нашли покой 4 солдата погибших в первую мировую: 3 русских и 1 саксонец
123 Показати IP 13 Травня 2014 13:15
мисливці ??? хіба сезон полювання розпочався?
День Показати IP 13 Травня 2014 14:04
Може люди просто виїхали побухати?????
Волиняка Показати IP 13 Травня 2014 15:06
От жаба всіх давить,народ зібрався по інтересах,збираються ж рибалки по рибалити, мисливці по полювати,копачі по копати,у кожного свій меркантильний інтерес.
а хто ж був Показати IP 13 Травня 2014 17:08
Так хто ж це був?
Александр. Показати IP 13 Травня 2014 23:18
Успокойтесь люди! Люди приехали почтить память неизвестного российского солдата, погибшего в первой мировой войне, - поставить памятный крест с табличкой. [URL=http://www.radikal.ru][img]http://s020.radikal.ru/i716/1405/19/a6dc2269fbfa.jpg[/img][/URL]