USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині можливі провокації під час травневих свят

17 Квітня 2014 11:48
У зв’язку з загостренням сепаратистських настроїв на сході України та заяв про можливі провокації під час відзначення травневих свят та Дня Перемоги, волиняни з обережністю чекають цих днів.

Правий сектор Волині запевняє, що ніхто не перешкоджатиме ветеранам вшановувати своїх загиблих побратимів, які полягли під час Великої Вітчизняної війни і обіцяють не допустити масових безладів.

«Ми всі розуміємо, що ветерани хочуть вшанувати пам’ять загиблих солдат. Ми будемо докладати максимум зусиль, щоб не було провокацій, безладів під час відзначення цих дат. Адже прекрасно розуміємо, яка ситуація в країні, і сепаратисти намагатимуться влаштувати провокації на заході України. Головне – не допустити словесних закликів до підтримки сепаратистів», - пояснив заступник керівника Правого сектору Волині Руслан Тимощук.

Нагадаємо, в ЗМІ з’явилося припущення, що в західних областях російські диверсанти планують влаштувати масові безлади на сході країни під час травневих свят, аби ще більше розпалити сепаратистські настрої на сході України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Всезнайко Показати IP 17 Квітня 2014 11:55
Георгіївську стрічку вдягати?
Макс до Всезнайко Показати IP 17 Квітня 2014 14:09
В обов'язковому порядку)
Оксана Показати IP 17 Квітня 2014 12:02
Давайте ці дні зробимо робочими.
Лучанка до Оксана Показати IP 17 Квітня 2014 15:09
...............це ти просто зморозила і в т.ч. такі як макс і всезнайко -------------КЛОУНИ
Макс до Лучанка Показати IP 17 Квітня 2014 15:21
Яскравою особливістю недорозвинених індивідуумів є перехід на особисті образи, при відстутності агрументованої точки зору...
Правому сциктору Показати IP 17 Квітня 2014 12:05
Правий сциктор перебрав на себе функції органів державної влади, що буде докладати максимум якихось зусиль?
До Правому сциктору Показати IP 17 Квітня 2014 12:17
То може ти прийдеш і будеш забезпечувати порядок?! Нап"єшся на маївці і будеш ходити по місту кричати "я хєрой". От від таких , хоча б, і будуть охороняти. Відношення до ПС не маю
До Показати IP 17 Квітня 2014 13:07
Помиляєшся, охороняти буду якраз я. І, до речі, спиртного не вживаю. Просто кожний повинен займатися своєю справою Охороняти порядок повинна міліція - їй за це гроші платять, отож, нехай працюють. Волинь не Схід, де до охорони громадського порядку потрібно залучати радикальні громадські угруповання, які самі можуть спровокувати сутички.
кріт Показати IP 17 Квітня 2014 14:01
пацани, вам нема що робити, окрім як докладати максимум зусиль? підіть і бабусі в селі чи на дачі грядку скопайте - більше буде користі хз вашої балтовні і протирання штанів від буррррної діяльності. бугаї, а маються дурнею. є кому і без вас захищати на іволині порядок і спокій. чи може не ви достойника з каменюкою на майдані вибирали?.
Макс Показати IP 17 Квітня 2014 14:26
ВН, будете удалать мои комменты, за ДДОСю ресурс
ВН до Макс Показати IP 17 Квітня 2014 14:27
:)
Макс (удаленный комм до ВН Показати IP 17 Квітня 2014 22:04
коментар було видалено
Не зайо до Макс (удаленный комм Показати IP 17 Квітня 2014 22:19
Ти навіть не вмієш грамотно своє лайно написати, аби його не видаляли) Чого розгавкався, чоловіче з москальським айпішником?
Макс до Не зайо Показати IP 17 Квітня 2014 22:48
Гавкає твоя собака на тебе, а я висловлюю думку, а як і де мені її висловлювати це не тобі мені казати, а на рахунок, айпішніка, ти дурак чи як?Як в укртелекому можуть бути російські айпі адресии? І коментар видаляють далеко не через проблеми з орфографією чи пунктуацією
Ха! до Макс Показати IP 17 Квітня 2014 22:18
ПНХ
До Правому сциктору Показати IP 17 Квітня 2014 14:36
"Помиляєшся, охороняти буду якраз я." + "Охороняти порядок повинна міліція" Це добре, що і міліціянти тут пишуть коменти. Вам же ж лишні очі не завадять для виявлення правопорушень, тому що ви фізично не встигните скрізь побувати в місті. ПС. Без підйо))
Макс до До Правому сциктору Показати IP 17 Квітня 2014 14:39
Я тебе обещаю что буду фиксировать все правонарушения ПС. И действовать такими же методами по отношению к вам, на землю и по почкам
Маскалікі Показати IP 17 Квітня 2014 15:30
Що то за русскаязичний в Луцьку такий борзий знайшовся? Кого ти там "будєш па почкам"? клоун...
Макс до Маскалікі Показати IP 17 Квітня 2014 16:11
Не знайшовся, а жив, живу і буду жити, а про клоуна читай коммент вище
Вдогонку до Маскалікі Показати IP 17 Квітня 2014 16:13
І не «русскаязичний», а людина вільно володіюча українською та російською мовами
+0 -999 Показати IP 17 Квітня 2014 15:41
Ветеранів ніхто зачіпати не збирається і не збирався. А якщо на "дне пабеди" з'являться комуністи, то вони і получать. І про які наф*г провокації в Луцьку може йти мова??? Чи це так аби після побоя комуністів можна було казати, що це сепаратисти-провакатори били мирних комуністів на "дне пабеды"???
Макс до +0 -999 Показати IP 17 Квітня 2014 16:08
А коммунистам праздновать нельзя, не?
ми Показати IP 17 Квітня 2014 19:26
Провокації можуть чиниті тількі пс, "свобода" та інші націоналісти, які намагаються вчити нас іншої історії. Введіть на ютубі "День перемоги Львів" - та побачите як ці нелюди били ветеранів, які приїхали вшанувати пам"ять загиблих солдатів.
З міста Володимир Показати IP 18 Квітня 2014 08:41
Хлопці, що ви несете??? Всі разом переживаємо за Україну й водночас не можемо дійти спільної думки про свята? Ніхто й інколи не перешкоджав святкувати 9 травня, принамні у Володимирі: ветерани ВВВ святкували, ветерани УПА святкували. Всі мирно й спокійно відзначають цей день. Навчіться вже нарешті сприйти чиюсь думку, а не за принципом :"дурак, сам дурак". Чим ми в такому випадку кращі за агресивно налаштованих сепаратистів та росіян, що ненавидять Україну?