USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині скоїли напад на прокурора. ОНОВЛЕНО

19 Січня 2016 11:40
Двоє невідомих осіб скоїли напад на прокурора одного з відділів покуратури Волинської області. Про це повідомляє УНН з посиланням на правоохоронні органи.

“Тілесні ушкодження прокурору було нанесено телескопічною палицею. У результаті нападу, прокурору спричинено ушкодження у вигляді забою м’яких тканин голови”, - повідомили у правоохоронних органах.

Згідно з їхніми даними, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 КК України (хуліганство).

У Луцьку двоє невідомих напали на прокурора

У Луцьку двоє невідомих напали на прокурора, коли той ішов на роботу.

Як розповіла речниця волинської прокуратури Наталка Мурахевич, прокурор відділу обласної прокуратури став жертвою нападу, коли йшов на роботу. Про це пише IA ZIK.

«Він вранці завів дитину в садочок і простував на роботу. Раптом на нього напали двоє і почали бити. Добре, що хтось із перехожих втрутився у ситуацію, тож нападники втекли», – зазначила речниця.

Правоохоронці припускають, що нападники чекали саме на прокурора. Наразі особи зловмисників ще не встановлено. Справу розслідує Луцький міськвідділ поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Вова Показати IP 19 Січня 2016 11:53
Дивно, чомусь і не шкода
ЗНАЮ до Вова Показати IP 19 Січня 2016 12:15
Мало дав прокурору він заслуговує на багато більше..
Вова до ЗНАЮ Показати IP 19 Січня 2016 13:58
Хоча нестиковочки таки є. Прокурор йшов на роботу пішки? Це як в анекдоті - "а де ти бачив прокурора без машини?"
Анатоль_ до Вова Показати IP 19 Січня 2016 12:40
я в шоці
обріз з коктелем до Вова Показати IP 20 Січня 2016 18:07
цвяхи і колючий дріт Сьогодні, 17:48 Підходить час коли прізвищ жандармів , прокураторів , - мусору , непотребу ; запитувати ніхто не буде , будуть : зашморги , вила , довбешки , ломи й кувалди , швайки й заточки ... лавина зітре всю гниль ........ ! ! !
волинянам Показати IP 19 Січня 2016 12:06
зовсім не шкода цієї касти які живуть на грошах народу та деруть з цього народу три шкури, кожного прокурора потрібно палочками по д*пі, а таких ПРОКУРОРІВ з пенсіями 10 тис по руках шмагати кожен день за кожну гривню хабаря
Закон один для всіх. Показати IP 19 Січня 2016 12:08
Вот вам справедливість..коли людину побють і вона зніме побої то справу за ст.... 125 ККУ Умисне легке тілесне ушкодження навіть не хочуть відкривати.А вот прокурор то "свята корова" тут ст. 296 ч 4 ККУ (в статі помилка журналістів) Умисне легке тілесне ушкодження - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ЦЕ СЕРЕДНЬОСТАТИСТИЧНО ШТАФ ДО 850 грн.),або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року Ст 296 ККУ .Хуліганство, тобто ГРУБЕ порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою ЗУХВАЛІСТЮ чи ВИНЯТКОВИМ ЦИНІЗМОМ ч 4 тілесні ушкодження нанесенні спеціально пристосованим або заздалегідь заготовленим предметом караються позбавленням волі на строк від ТРЬОХ до СЕМИ років.ДЕ ТУТ ВСІ ПРЕЛІЧЕННІ ОЗНАКИ ХУЛІГАНСТВА,,,,ІЧОМУ Ж ЦЕ ДЛЯ БІЙОК ЗАВЖДИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ БИТИ КАСТЕТИ І ДТ,,,ЯКЩО В НАС ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ПАЛИЦЯ ЦЕ НАЙГРІЗНІША ЗБРОЯ,!!???)))) Пишіть відгуки хто вловлює різницю між громадянином України та КОРУПЦІОНЕРОМ ПРОКУРОРОМ
Анонім до Закон один для всіх. Показати IP 19 Січня 2016 12:39
В США, если ты случайно коснешься полицейского, то он имеет полное право тебя пристрелить. А чем данный случай отличается от вышеописанного? Между прочим, все начинается с подобных вещей, а потом перерастает в Мукачево, и т.п.
Степан до Анонім Показати IP 19 Січня 2016 13:08
Не несіть куйні про США. То тільки по ватаТВ таке можуть городити. В Америці для використання зброї полісменом потрібно декілька чинників. І головний із них - це загроза здоровю/життю.
Григорій до Степан Показати IP 19 Січня 2016 15:02
А ешшо парторг рассказывал шо мента токи коснешся и стреляет, а на прокурора там достаточно криво посмотреть - и ты труп. Негры на плантациях спасаются а трупами остальных улицы завалены. Там закон такой - всем дать оружие, стреляй кого хош, но прокуроров и копов низзя!!
Григорій Іванович до Анонім Показати IP 19 Січня 2016 13:34
Гандоніму - в США це правоохоронці, а у нас кришувальники бандитів і корупціонерів. Не плутай хлопчику болт з пальцем.....
Лучанин до Анонім Показати IP 19 Січня 2016 13:45
В США всі поліцейські, прокурори, судді перед усім почитають ЗАКОНИ, які в США одні для всіх.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Січня 2016 16:59
В США так але і люди там мають доступ вільний до зброї просто так не побили значить поясніть різницю між ст 125 ККУ для простих людей і для прокурорів зовсім інша чому так? бо не з народом вони а проти за хабар роблять справу як захочуть! От і все!
Андрон Показати IP 19 Січня 2016 12:09
Видно було за що.
Анонім Показати IP 19 Січня 2016 12:18
Де у прокурора взялись м’які тканини голови???
Григорій Іванович до Анонім Показати IP 19 Січня 2016 13:36
Ну у нього ж голова не тільки щоб їсти а й думати де. як і з кого....
Ас до Анонім Показати IP 19 Січня 2016 17:44
коментар було видалено
Че Показати IP 19 Січня 2016 12:36
А чому не уточнюєься де саме було скоєно даний злочин і при яких обставинах. Таємниця слідства?
волинянам Показати IP 19 Січня 2016 14:12
от що це масалов отримав,, а може його брат в рожищах
Правда Показати IP 19 Січня 2016 15:24
Читаєш коментарі і дивуєшся яке уродливе суспільство вірніше уродливі люди коментують напад на правоохоронця, це вірогідно опущені менти та всяка наволоч, що в житті проіснувала але не платила податків, тирила по можливості там де жило чи працювало і злиться від того, що закінчило 8 класів і тупаком закінчить життя. Але шукайте в собі, чому такі дурні, бо...
Соціолог до Правда Показати IP 19 Січня 2016 16:26
"всяка наволоч, що в житті проіснувала але не платила податків, тирила по можливості там де жило чи працювало" - злий ти , не всі прокурори такі.....
Ас до Правда Показати IP 19 Січня 2016 17:45
Точно таке саме б*дло як і ти оразоване
1111 Показати IP 19 Січня 2016 15:27
якщо різді (дебільні) комітети неможуть справитися, а може нехочуть в більшост івипадків будем начинати МИ прості люди РЕСПЕКТ
До волинянам Показати IP 19 Січня 2016 16:05
А чого ти всіх під одну гребінку, чи може ти все життя не хотів ніде вчитися, бухав зранку до ночі, ніде не працював, шукав як би заробити легкого куска хліба, не платив ніяких податків,все життя соплі жував, а тепер хочеш нормальної пенсії, то тебе треба скотину бити по д*пі і каструвати, щоб більше не народжувалися тобі подібні.
до Вови Показати IP 19 Січня 2016 16:25
Щоб ти знав більшість працівників прокуратури ходять на роботу і з роботи пішки, а не так як ти, дві зупинки не можеш пройти, бо тобі пузо мішає, і як тільки влізаєш в маршрутку зразу сідаєш на крісло, жінкам місце не уступиш, бо ти кожен день після будуна
Ас до до Вови Показати IP 19 Січня 2016 17:54
А весь остальний час на ВМW чи Лексусі тоже мені роботяги чого Янукович,Бойко,Клюєв гуляють чи Волинські бурштинщикі Чи корупціонери ви нам служете забули? Для профілактики потрібно всім прививку зробити щоб землю відчували
Анонім Показати IP 19 Січня 2016 17:43
Ці коменти, ця стаття це просто сором! Як таке "варнякати" можна - не соромтесь перед публікою Панове! А за "сочинениЯ" - 0 ! У вас що нулі одні в "голові"! Кожне питання потребує розгляду - по суті! А не х...н зна що! Як таке редакція, і модератори можуть в публіку кидати! Щераз - сором!!!
Соціолог до Анонім Показати IP 19 Січня 2016 22:28
Запретіть і не пущать!!!
Соціолог до Анонім Показати IP 20 Січня 2016 11:43
Ето ж нада додуматся такое писять. Власть она ж от Бога. Не холопское дело самого работника прокуратури осуждать. Или другого уважаемого в определенных корумпированых кругах чиновника...
Поліцейський Показати IP 19 Січня 2016 17:48
Молодці, ми не можемо, боїмося, страшно, - то ви їх воспітуйте. Головне тихцем все робити, шоби-даби не узналі)
Леся Показати IP 19 Січня 2016 23:01
А яке імя прокурора ?
люстратор Показати IP 20 Січня 2016 11:13
мало!МАЛО!мало!немає на прокурорішки САШИ БЄЛОГО з Рівного! побільше САШ - поменшає прокурорів!
Громадянка до люстратор Показати IP 21 Січня 2016 22:02
Дуже прикро за нас усіх. З коментарів видно наш рівень культури. Злі, заздрісні... А що кожен з вас, окрім гидливих коментарів, зробив для покращення нашого життя... Як первісні люди - все вирішуємо битами і кулаками. Якщо маєте факти на прокурора, поліцейського, суддю - офіційно про це подайте заяву за власним підписом. Але якщо самого взавтра в підворітні перейдуть і настукають по макітрі - то побіжете в прокуратуру чи поліцію, а не до "Саши Бєлого".