USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині судили чоловіка, який зробив літальний апарат та літав ним

13 Лютого 2021 20:19
На Волині чоловік самостійно виготовив літальний апарат та незаконно здійснив політ на ньому, за що й отримав покарання.

Про це стало відомо з вироку Турійського районного суду Волинської області.

Впродовж березня-травня минулого року обвинувачений, використовуючи заводські та саморобні деталі й агрегати, самостійно виготовив на базі громадської організації «Авіаційно-технічний спортивний клуб «Крила Волині» в селі Лище літальний апарат аматорської конструкції – автожир.

Літальний апарат був без державних реєстраційних і опізнавальних знаків, оснащений крилами, лопатями та штовхальним гвинтом, що приводиться в дію за допомогою двигуна типу «Rotax». Чоловік не зареєстрував апарат у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України та не мав необхідних дозвільних документів на здійснення польотів.

26 липня умілець привіз автожир у село Радовичі Турійського району. Саме в цьому селі обвинувачений здійснив пробний політ. А приземлився на злітно-посадкову смугу аеродрому на території фермерського господарства ТОВ «Аміла». Літальний апарат волинянин підігнав впритул до воріт ангару, де розташований музей ретротехніки. У цей час до музею під`їхав автобус та приватні автомобілі з екскурсантами, серед яких були неповнолітні. Своїми діями обвинувачений створив реальну небезпеку для життя людей, які не були належним чином попереджені про появу літального апарату та пов`язані з цим можливі тяжкі наслідки.

Як зазначено у вироку, літальний апарат не був зареєстрований, а сам обвинувачений не пройшов навчання, яке необхідне для виконання польотів. Також він не погодив польоти з органами обслуговування повітряного руху (ОПР) і органами управління Повітряних Сил Збройних Сил України.

Прокурор та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості. Тож чоловіку присудили покарання у виді штрафу в 17 тисяч 850 гривень.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
##Монархіст Показати IP 13 Лютого 2021 20:39
"— У меня вот тоже один такой был – крылья сделал. — Ну-ну. — Я его на бочку с порохом посадил, пущай полетает."(с) "Иван Васильевич меняет профессию"
Анонім Показати IP 13 Лютого 2021 20:44
В нас тут кожен умілець як не гвинтокрил, то ракету на Марс робить. Расстрєлять, зачем штраф.
Матиас Руст Показати IP 13 Лютого 2021 20:57
Якби бухав то не судили б
Кусто Показати IP 13 Лютого 2021 21:30
Блін!!! Підрізали крила!!!
Анонім Показати IP 13 Лютого 2021 21:31
Сам зробив таке чудо технікі,оскара і премію потрібно дати,а його бля судять!Україна рулить.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Лютого 2021 08:13
А такий сценарій - сам зробив, злетів, а потім впав на подвір'я, де гуляють ваші діти. Дати оскар і премію?
Рождённые ползать Показати IP 13 Лютого 2021 22:17
Летать не могут. В Великой Аграрной Державе.
Вітьок Показати IP 13 Лютого 2021 22:39
Не гвинтокрил , тре купувати хванєру робити єроплан і с' ябувати звідси .
Петьо Показати IP 13 Лютого 2021 23:44
Як тобі таке Ілон...
Безлічноє дєло Показати IP 13 Лютого 2021 23:49
Тіпа в кукурузі летовисько, зато кордон близько ! Яроплан без паперів, а літун - нєізвєстний салдат ! Якшо і зловиш - то хіба облизня ! інфу - піпл хаває !
До Рождённые ползать Показати IP 14 Лютого 2021 02:55
Те що Україна аграрна держава, піздёжь на 100% від комуністів, Україна на рівні індії
Юра Показати IP 14 Лютого 2021 05:18
Кулибина надо поощрить,эти штрафуют?!?!
Хрен собачий Показати IP 14 Лютого 2021 06:33
Цікаво, а якби дядько воза сам змайстрував, приліпив би до нього мотора і їздив по селі та на городи, то також потрібно було би в ДАЇ реєструвати і оббігати купу чиновників-дармоїдів, щоб дозволили йому їздити по асфальтованій дорозі, а не тільки по полі???..Президент-клоун, Україна-цирк...
Василь Показати IP 14 Лютого 2021 07:03
Якби то був якийсьЄрмак чи Козак то щей героєм України зробилиб, а простого винахідливого чоловіка штрафують підари
Віт до Василь Показати IP 14 Лютого 2021 10:19
Якби він упав на твоє подвір'я, та недай Бог когось зачепивши, побачивби як би ти заговорив в такому разі.
Олександр Показати IP 14 Лютого 2021 07:29
У нас тільки в президенти просто так можна йти... А ще потрібно Сікорського і Корольова судити ...посмертно. Маск,як тобі Україна?
анонім Показати IP 14 Лютого 2021 07:52
мужика з його головою підтримати, а ці суки судят. в піднебесній булоб все наоборот.
Цікаво... Показати IP 14 Лютого 2021 08:59
А ті, що через кордон цигарки возять зареєстровані і дозволи мають?
Вотлинянин Показати IP 14 Лютого 2021 09:23
Премію йому а не штраф, а судити тих що на наземному транспорті літають і людей калічать.
911 Показати IP 14 Лютого 2021 09:26
Молодець наставник СІкорського . Так три мати. А державі мінус за такого розробника. Тому у всіх галузях у нас зарубують винахідників. Що поганого в діях . Нерозумію. Він що голякеа перед малими неповнолітніми вирисовувався. Якась бредня сивої кобили.Цей штраф еемає жодної правової оцінки. В порівнянні з нашими суддями та прокурорами котрі пяні в умат їхздять по дорогах України. Нехай зробить ще більшого щоб можна було ще пасажирів катати. В чому злочин незрозуміло.
Петро до 911 Показати IP 14 Лютого 2021 17:59
Саме тому Сікорській виїхав в США з України...
КМВ Показати IP 14 Лютого 2021 09:37
А чому б його не відправити на "Антонов"?
Прокурор Показати IP 14 Лютого 2021 10:06
Сказали взять от і вперед а микитюку реальна небезпека ...амілу ...його ж літальні апарати пвдають з людьми ...цигарами але взять нам немає
Сергій Показати IP 14 Лютого 2021 10:17
В чувака, в руках є вміння робити круті речі і замість допомоги отримує штраф, обливання гавном від сраної ковельської газєтьонкі, приниження перед суддями, яких самих варто було б притягнути до відповідальності. Афігєть...
Правозахист Показати IP 14 Лютого 2021 10:48
На деяких блудних дітей блудних батьків падають і зареєстровані літаки, наїжджають зареєстровані поїзди та автомобілі, бику!. На реєстрацію потрібно певну вагу і т.п. Якби не написав угоди з Волинськими мусорами та шоблом Волинських прокурорів, проти яких порушили кримінальні справи, виграв би апеляцію чи касацію чи ЄСПЛ. проти колишнього керівника Волинської обласної прокуратури Тараса Безрукого, а також начальника управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Олександра Синюка, керівника Маневицької місцевої прокуратури Романа Жирицького, керівника Камінь-Каширського відділу прокуратури Володимира Панасюка. Вони самі систематично порушували Закон, вчиняли кримінальні правопорушення, передбачені ст.ст. 364, 382 КК України, тобто, зловживали владою і службовим становищем та не виконували рішення судів. Очевидно, прокурорська система дійшла, як кажуть, до ручки, коли сама тримається на кримінальних засадах.
Міщанка Показати IP 14 Лютого 2021 10:52
Блін Всіх Сікорських з країни повиганяєте????? Може треба міняти підхід???????
Орест Показати IP 14 Лютого 2021 11:26
Хтось там на нього "накапав".
The Bubochka Показати IP 14 Лютого 2021 11:44
Хай робить відосікі про те, як зробити самому гвинтокриля, то щось зробить на переглядах.
Пересічний громадяни Показати IP 14 Лютого 2021 14:24
Чоловіче! Їдь з цієї дурнуватої держави туди, де будеш потрібен.
555 Показати IP 14 Лютого 2021 14:29
А ФГ "Аміла" має свій власний аеродром та зареєстровані літак та гелікоптер?
Облом ! Показати IP 14 Лютого 2021 14:53
Мав бути папіросовозний діріжопль !
Остап Показати IP 14 Лютого 2021 19:44
Молодец, хлопчык. Дай Бог тебе однажды Атлантику преодолеть и быть востребованным.
Анонім Показати IP 15 Лютого 2021 01:51
позаздріли.....