USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині у ДТП загинув неповнолітній

6 Грудня 2015 13:55
Cмертельна ДТП, яка забрала життя неповнолітнього, сталася у селі Городище-2 Луцького району цієї ночі. Про трагедію інформує ВолиньPost.

Неповнолітній хлопець загинув під колесами авто. Юнак з товаришем саме поверталися з місцевого розважального закладу та вийшли на дорогу.

Як розповідають очевидці події, удар був такої сили, що хлопця відкинуло на 30 метрів. Автомобіль по інерції поїхав далі і зупинився аж за 500 метрів від місця пригоди.

ДТП трапилася у ніч з 5-го на 6-те грудня, близько 2-ої години ночі. Наразі товариш загиблого юнака дає свідчення поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Да Показати IP 6 Грудня 2015 17:20
Шо знов Тарарай збив,або нема чого літати
12345678 до Да Показати IP 6 Грудня 2015 21:29
Ні не Тарарай але теж синок із багатої сімї збив син власника кафе беладжіо сука урод забрав життя в чудової людини
Коля до Да Показати IP 7 Грудня 2015 16:15
А в горохівському районі один Тарарай живе?
Анонім до Да Показати IP 9 Грудня 2015 17:48
Піпец
252001 Показати IP 6 Грудня 2015 21:44
Вічна пам'ять Вадиму(А цей урод має бути покараний!!!
1 до 252001 Показати IP 10 Грудня 2015 12:01
Він вже той ж же день батько відправив його в ВІРМЕНІЮ першим рейсом
До людини до 1 Показати IP 13 Грудня 2015 17:43
Яка вірменія люди ви що всі подуріли який мажор ви хоть його знаєте що таке пишете....безглузді тупі люди
0000 Показати IP 6 Грудня 2015 23:12
Вічна пам'ять Вадиму, ти був хорошою, життєрадісною людиною і прекрасним другом, ми тебе ніколи не забудемо! Дуже жаль що через от таких " синочків " ідуть з життя такі хороші і життєрадісні люди як Вадим, мало того що чимало життів забрала війна, так ще й ч.з от таки мажорчиків, мати виратила свого сина, хочу одне сказати що Бог йому суддя і нехай відповість за скоєне.....але найкращим покаранням для тебе с*ка був би самосуд....Висловлюю щирі співчуття сім'ї Вадима!!!
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 22:12
Він був дуже хорошою людиною