USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині від поліомієліту помер 12-річний хлопчик, - ЗМІ

16 Листопада 2016 17:42
12-річний Сашко з селища Головне Любомльського району помер у інфекційній лікарні Луцька. Медики виявили у дитини ознаки поліомієліту, - повідомляє Район.Любомль.

На біль у руках хлопчик скаржився ще у неділю ввечері. Ліг спати, а вже о 6-й ранку в понеділок сам не міг підвестися з ліжка. Батьки викликали швидку, яка оперативно доставила його у райлікарню.

Провівши огляд, медпрацівники виявили ознаки хвороби поліомієліту, дитину вже паралізувало. Хлопчика терміново реанімобілем повезли у Луцьк в обласну інфекційну лікарню.

Дві доби лікарі боролися за життя дитини, але хвороба прогресувала. У вівторок хлопчик впав у кому. А в середу вранці, так і не прийшовши до тями, помер.

Не допомогло дороговартісне лікування, вдень йшло до 15 тисяч гривень. Гроші передавали односельчани з надією, що зможуть урятувати дитину.

«Сашко був дуже хорошим, спокійним хлопчиком, гарно вчився. Минулого тижня у четвер та п’ятницю не пішов до школи, бо трохи кашляв та мав нежить. У неділю грався на вулиці з дітьми», – розповідає директор Головнянської школи Надія Савош.

Про ситуацію в районі повідомлено та взято на контроль. Діти, які найбільше контактували з хлопчиком, здаватимуть аналізи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Кара Божа Показати IP 16 Листопада 2016 18:19
І що тепер?Покарання злочинців має бути неминуче,якщо дитина не щеплена.А скоріше за все -це так.Скільки можна терпіти це ОЗУ під назвою-"влада".Але хто буде розслідувати-управління охорони здоровя,прокуратура...Шкода батьків,втратили своє майбутнє і ніхто не відповість...куди котимось,дорогі краяни-в прірву...чи може пора дати зрозуміти цим злочинцям,хто в нашому домі господар-"рабіновічи,мураєві,пінчуки,фірташі,порошенкі,гройсманенкі...."Прикро...
Слухай ти, кара! до Кара Божа Показати IP 16 Листопада 2016 20:28
Те, що це саме поліомієліт не доведено. Немає коментарів лікарів, які б підтвердили що це поліомієліт. Ви не помітили, що не було масових щеплень, не було поліомієліту. Як тільки цією заразою стали накачувати наших дітей десь і болячка з'явилася. Вірус вводять дітям, живе він в кишечнику, виводиться з кишечника калом. Тепер уявіть, скільки того зараженого г...на на кожному кроці, і йде воно в землю, у воду, живе і розмножується, а ми - споживаємо і граємо в російську рулетку захворіємо чи ні. Над нашими дітьми експеримент. проводять влада і медики, а чогось своіх дітей не прищеплюють! Прививки - це бізнес! Лобістам вакцинацій такого наколоти, напоіти, щоб знали, як винищувати націю
Вова до Слухай ти, кара! Показати IP 16 Листопада 2016 22:32
Давно я такої маячні не чув
Лучанин до Слухай ти, кара! Показати IP 17 Листопада 2016 21:02
Чому ви неуважно читаєте статтю?В другому реченні даної статті ясно і конкретно написано:"Медики виявили у дитини ознаки поліомієліту".
Лучанин до Слухай ти, кара! Показати IP 17 Листопада 2016 21:07
Також в третьому абзаці даної статті написано:"Провівши огляд, медпрацівники виявили ознаки хвороби поліомієліту".То чому ви пишите що " що це саме поліомієліт не доведено"?Лікарі конкретно сказали що виявили ознаки поліомієліту!
до кари до Лучанин Показати IP 18 Листопада 2016 09:12
Ознаки одне. Однакові ознаки можуть мати різні хвороби. Діагноз вважається підтвержденим лабораторно, або технічно (КТ, МРТ). Там ні слова про результати досліджень, так по ознаках...отак по ознаках ставлять діагнози, помиляються, лікують не від того що треба отруюючи організм. А коли грамотний лікар поставить правильний діагноз, або не дай Боже - вскритіє покаже розводять руками тіпа: "Вибачте. помилились"... Да сраки оте вибачте, коли це відповідальність за чуже життя. Та і щеплення - це бізнес. Для чого їх робити якщо вони не захищають????
554433 до Кара Божа Показати IP 17 Листопада 2016 09:21
На самому верху великі злочинці, на нижчих рівнях- менші. Не того, що в них апетити скромніші, а в них можливості не такі. Ну ви все самі знаєте. Питати треба не тільки з яценюків та вальцманів, а з усіх. І ще питання- а хто то їх вибрав щоб вони були владою?? ................В суспільства має бути масовий імунітет, для цього щепленнями треба охопити 90-95% населення щонайменше. Щеплення має бути обов'язковим без права відмовитись батькам без медицинських протипоказань, тих хто закупляє невідомо яку вакцину сажати на 20 років
Лучанин до Кара Божа Показати IP 17 Листопада 2016 21:22
Дитина була щеплена вакциною.А тепер подумайте чи вакцини захищають ваших дітей?Висновок очевидний-ні не захищають!Це явний приклад для всіх батьків що вакцина не захистить вашу дитину від хвороби!Якби вакцина захищала б то хлопчик не помер би.Між іншим а ви знаєте що не всі лікарі дають своїм дітям щеплення?Дуже добре подумайте лучани чи варто заганяти вашій дитині вірус який є у вакцині?Крім цього у вакцині є такі дуже шкідливі для будь-якої дитини складові такі як:ртуть,цинк і мідь.Якщо невірите можете знайти інформацію і інтернеті ввівши:що входить до складу вакцини?Ви будете просто шоковані!Думайте про здоровя ваших дітей-бо це найважливіше для вас і ваших нащадків!
Анатолій Показати IP 16 Листопада 2016 19:19
Співчуття батькам та рідним. Це ще один трагічний дзвінок батькам: НЕ БІЙТЕСЬ РОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ! Бережіть своїх дітей. А щодо МОЗ, то слів нема... Рано чи пізно вони будуть покарані.
Анонім Показати IP 16 Листопада 2016 21:45
А, чому всі думають, щодитина не щеплена? В статті нічого такого не написано.
Анонім Показати IP 16 Листопада 2016 23:57
Хлопець мав щеплення
світлана Показати IP 17 Листопада 2016 09:22
звідки інформація? підкажіть будь ласка
До небайдужих Показати IP 17 Листопада 2016 16:13
Прошу чи родичів чи близьких, напишіть, будь-ласка, чи була ця бідолашна дитина щеплена? Щирі співчуттям батькам!
Сусідка Показати IP 17 Листопада 2016 20:33
У дитини були усі щеплення!!
Наталя Показати IP 18 Листопада 2016 23:41
http://tsn.ua/video/video-novini/likari-z-yasovuyut-prichini-zagibeli-13-richnogo-hlopchika-v-sumah.html діагноз не підтвердили!