USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Наслідки зливи у Луцьку: повалені дерева і зірвані дахи. ФОТО. ВІДЕО

17 Червня 2016 21:53
Унаслідок зливи і сильного поривчастого вітру у Луцьку повалило дерева та зривало дахи з будинків. Повалені дерева заблокували рух транспорту.

Так, в Сіті парку повалило два дерева. Одне вирвало з корінням. Дерева впали на спортивний майданчик. На щастя, ніхто не постраждав.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.


Також фото і відео негоди та її наслідків лучани розміщують у соціальних мережах.

Roman Budchik розмістив на своїй сторінці фотографії наслідків негоди на вулиці Львівській.


Так, Павло Кнiш опублікував відео, на якому видно, як під час грози з будику зриває покрівлю.


Відео негоди на вулиці Львівській опублікувала на Youtube лучанка Тетяна Панасюк.


Як повідомляє Волинське агентство розслідувань, на вулиці Рівненській у Луцьку сильний вітер повалив білборд.

Рекламний об’єкт станом на 21:25 17 червня у горизонтальній позиції лежав на вулиці Рівненській неподалік автозаводу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
*** Показати IP 17 Червня 2016 22:10
Не можу зрозуміти, де це зірвало дах будівлі...
Андрій до *** Показати IP 17 Червня 2016 22:49
Це на Київському майдані, за заправкою ВОГ... Там ще декілька парканів положило і гілля на деревах поламало..
Анонім до *** Показати IP 18 Червня 2016 00:14
Між Дубнівською і Рівненською, ззаду житлового комплексу "Діамант"
Корінний лучанин Показати IP 17 Червня 2016 22:21
Прокоментую відео де дах знесло. Від такого пориву вітру дах мав би вистояти бо це не був сильний буревій. Відео показало , що ДАХ РОБИЛИ ХАЛТУРНИКИ (планочки, реєчки,гвіздочки і т.д.) Скільки ще дахів знесе коли буде буревій, а він таки ще попереду бо кліматичні умови змінються і подібні явища будуть частими. Я помічав як новоспечені забудовники байдуже чи скоріше через незнання халатно відносяться до конструкції даху. Їм аби на голову некапало і кладуть покрівлю аби як. Таку металочерепицю на дахах вітер буде рвати як МАВПА ГАЗЕТУ.
007 до Корінний лучанин Показати IP 18 Червня 2016 00:07
А ну но розкажи як треба!
скептик до 007 Показати IP 18 Червня 2016 13:52
1. погано закріплені направляючі рейки до крокв. 2. негерметичність конструкції. потік вітру попав під листи, тому дах і підняло
Анонім до 007 Показати IP 18 Червня 2016 13:54
скоріше за все негерметична конструкція: вітер попав під листи, тому дах і підняло.
Всезнайко до Корінний лучанин Показати IP 18 Червня 2016 08:28
А радянські дахи встояли...
Ірина до Корінний лучанин Показати IP 19 Червня 2016 12:49
Я з вами згідна на всі 100%)))
Анонім Показати IP 17 Червня 2016 22:47
Це дах на будівлі за запровкою ВОГ на Київському майдані... Там ще і парканів декілька позривало.
Рома Показати IP 18 Червня 2016 09:45
У дитячому садочку №6 ялинку навпіл зламало....
Анонім Показати IP 18 Червня 2016 11:07
Задниця на фото ВРАЖАЮЧА!
бе-е до Анонім Показати IP 18 Червня 2016 14:00
То ж ср...ще!))
ВОВК до бе-е до Анонім Показати IP 19 Червня 2016 11:15