USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Назвали ім'я адвоката, який у Луцьку стріляв у людину. ПОДРОБИЦІ

16 Грудня 2013 17:35
Луцький адвокат із травматичної зброї вистрілив у молодого чоловіка. Інцидент трапився на зупинці громадського транспорту. Згідно з існуючою інформацією, наданою волинською міліцією, адвокат після спільного проведення вільного часу в одному із барів міста, потрапив додому. Там взяв автомат і травматичний пістолет, після чого пішов на зупинку громадського транспорту. Поводив себе зухвало, підійшов до компанії молодих людей, вийняв автомат і двічі вистрілив угору. Коли його намагалися заспокоїти, то він здійснив постріл в людину із травматичного пістолета. Куля застрягла в куртці постраждалого. Адвоката обеззброїли, побили, тож нині вже він перебуває в лікарні. Триває слідство і відкрите кримінальне провадження за статтею 296 частина 2 Кримінального кодексу України. За порушення закону загрожує до семи років в'язниці.

Як стало відомо Під прицілом, зловмисником виявився адвокат Дмитро Курляндський (на фото).

Дмитро Курляндський підтвердив факт стрільби і сказав, що нині він перебуває у лікарні. Разом з тим він має іншу версію стосовно того, що трапилось в ніч на неділю. Адвокат стверджує, що увечері на нього напала група невідомих молодиків і жорстоко побили біля під’їзду його будинку, що знаходиться на вулиці Конякіна. «В мене є дві одиниці зброї, на які я маю відповідні дозволи. Зброю я дійсно застосовував з метою крайнього самозахисту. Мене били в лежачому стані і я застосував зброю для самозахисту», - розповів адвокат.

Чоловік стверджує, що не вступав в конфлікт з молодиками і не знає, чому вони напали на нього, як і не знає, хто це був. Підозрюваний припускає, що

нападники скористались тим, що він перебуває в лікарні і розказали слідчому свою версію подій, яка, нібито, не відповідає дійсності.

Дмитро Курляндський відмовився говорити про інші деталі справи поки триває слідство.

Зауважимо, Дмитро Курляндський є помічником-консультантом депутата міської ради Андрія Козюри. Також має дружні стосунки із сином Луцького міського голови Володимиром Романюком та місцевим бізнесменомСергієм Булою. Усіх між собою пов'язує давня дружба і скандальне ТзОВ ВТП «Буратіно» ЛТД. Дмитро Курляндський і сам певний час був директором цієї фірми. Як свідчать фото на його власній сторінці в Instagram, чоловік любить зброю:


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
спецназ Показати IP 16 Грудня 2013 17:41
було ще три гранати , дви ракети.
ОБ'ЄКТИВНО! до спецназ Показати IP 17 Грудня 2013 12:50
треба тільки враховувати, що адвокат "стріляв в людину" лежачи на землі і затуляючи обличчя руками від ударів пацанчіків із 40-го, після яких втратив свідомість...
Анонім до ОБ'ЄКТИВНО! Показати IP 19 Лютого 2016 01:24
ну вибачте.... клоуна треба було лише фарбою облити)
Данилко Показати IP 16 Грудня 2013 17:49
ну да, якби це стосувалося якогось п"яного прокурорчика чи мєнта, то все б зразу замяли, повилучали б все відео з камер спостереження, цих гопніків зрузу ж позакривали, повибивали з них покази, що самі з хуліганськіх мотивів причепилися до гореправоохоронця, а він як "Глєб Жиглов" "самовіддіно оборонявся" до останнього патрона, намагаючись припинити їхні явно протиправні дії, а потім, як получив би по голові, ще б пенсію отримав би за "травму при виконанні"
читач Показати IP 16 Грудня 2013 18:36
Нормальна,адекватна людина з автоматом по вулиці не ходить!
Вася Показати IP 16 Грудня 2013 18:46
40-А рулить....... І по барабану паталєти з автаматами......Позбавити ліцензіїї на зброю так і Свідоцтва, якщо людина не в адекваті...... Походив би в караули через добу то на автомат і не дивився б Рембо..........
до василька до Вася Показати IP 18 Грудня 2013 10:23
ось таких як ти і потрібно відстрелювати
васильку до до василька Показати IP 19 Грудня 2013 07:00
а ти попробуй, можеш Курляндського взяти в допомогу в нього вже досвід є в таких справах.
Ха до васильку Показати IP 23 Грудня 2013 10:11
Пробував, я не такий відомий, тому про мене нема ніяких статей :) 33й рулить, а 40-й - дно на краю села
інтернетівцям Показати IP 16 Грудня 2013 18:54
Волинські новини і Волинь Поц (на більше не заслуговує),повідомили,що відомий адвокат і т. д .Покійний Нельсон Мандела (Царство йому Небесне),в Луцьку більш відомий ніж цей жидок.
роман Показати IP 16 Грудня 2013 19:12
це відомий луцький адвокат?????
гайдамак Показати IP 16 Грудня 2013 19:38
коментар було видалено
Любі свині Показати IP 16 Грудня 2013 19:40
Написали-б :"Відомий у певних буратінських колах буратін" нарвався на "сороковську" гопоту та відхватив бамбулєй....Так було-б зрозуміліше...
Vlad Показати IP 16 Грудня 2013 20:23
Якщо і віддубасили, то мало.Чмо є чмо. Вирішило в войнушку погратись, і є результат.
Остап Показати IP 16 Грудня 2013 21:03
Дурашка.. що ще скажеш...
klm Показати IP 16 Грудня 2013 21:25
мало дали....мало(((((((
Нормальний до klm Показати IP 16 Грудня 2013 23:16
Згідний, що мало дали. Морда така наглюча, і біографія нехороша, що я сам би його віддубасив, але на жаль, він такий відомий адвокат, що я вперше чую... відомий в нічних клубах, напевно, де з журналюгами з інтернет-видань бухає...
Олександр Показати IP 16 Грудня 2013 21:38
О йо майо!!!! Про цього... писали "відомий адвокат"! Малалєтка
Саша Показати IP 16 Грудня 2013 21:54
Вже понаписували тут. Прогуляйтесь ввечері самі на 40-му кварталі, побачимо, які герої. Не думаю щовін сам поліз до групи молодиків. Щодо зброї , наскільки розбирають в законодавстві, адвокати мають право її носити.
хехе) до Саша Показати IP 16 Грудня 2013 22:17
дада.. розгулюють по вулицях з автоматами))) а да пацанів мабуть так підійшов цигарку підкурити))) і ненароком на курок нажав)))
тыльки до хехе) Показати IP 17 Грудня 2013 20:00
тільки менти мають право носити, а це шо він зробив то під****а.
Анонім до Саша Показати IP 19 Лютого 2016 01:26
погано розбираєшся в законодавстві
Уц Показати IP 16 Грудня 2013 22:19
На скільки відомо не було ніякого автомату
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2013 22:32
Якби не сталося- кожен повинен нести відповідальність за свої дії. Але коли людина з проломаною головою та сильно травмована лежить в лікарні, не личить на цьому робити піар і мстити. Всі в Луцьку знають в чиїх інтересах постійно згадувати "Буратіно". Але Бог кожному віддасть за своє.
+ до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2013 14:01
не всі зрозуміють, тут одні трололошки з рівнем IQ менше 65..... "піпл хаває...."
Луц Показати IP 16 Грудня 2013 22:47
Я знаю Діму він нормальний хлопець і так просто не стріляв би. Підстава 100%. Дімка тримайся. А малолєток треба знайти і наказати за те що людину побили. ВН ви скажіть якби вас когось били копали ногами ви маючи пістолет і мали на нього дозвіл не застосовували б. Людина оборонялася від наволочі. Автомата там не було це вже придумали. Може мисливська зброя. Там райончик ще той. Зробили з нормальної люди кримінал. Спочатку треба розібратись , от вийде людина з лікарні і розбереться.
777 Показати IP 16 Грудня 2013 23:05
Шановний ЛУЧАНИН-БУРАТІНЩИК, не захищай хамидло яке носить при собі зброю і стріляє по людях, нехай відповідає перед законом, а голова заживе вона всеодно порожня .
Ігор до 777 Показати IP 18 Грудня 2013 21:32
коментар було видалено
Валера Показати IP 16 Грудня 2013 23:13
Цікаво, ось закриють кримінальну справу), а що далі будуть робити волинські новини) спростовувати? На мою думку Курилянський це так не спустить
нонейм до Валера Показати IP 18 Грудня 2013 10:01
їм, журналюгам, аби пропіарити себе, а не факти висвітлювати
Курляндському Показати IP 16 Грудня 2013 23:19
Візьми собі Величка в адвокати, зараз Майю Москвич відмаже і тобі допоможе...
Ababagalamaga Показати IP 16 Грудня 2013 23:30
Всі слова, що взяті для статті та фото просто видерті з контексту. Я особисто знаю Дмитра і він дуже добра і хороша людина. А фото спеціально подіставали компрометуючі. Я собі також хочу придбати травматичну зброю для самозахисту.
імігрант Показати IP 17 Грудня 2013 01:51
посадити с***
Ігор до імігрант Показати IP 18 Грудня 2013 21:36
Сам себе позади
Лучанин Показати IP 17 Грудня 2013 04:24
Та цей діма ніякий не адвокат. Наяність посвідчення не робить його адвокатом. Раніше в зефірі шари подавав. Думаю дали йому по ділу, таких життя вчити буде. Ніколи цей чоловік не відрізнявся порядністю. Більше схожий на шахрая)
Ігор до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2013 21:35
коментар було видалено
123 Показати IP 17 Грудня 2013 08:44
Курвляндський непорядна людина. А те, що дали пілюлєй - мало дали. За пістолета треба відлушпенити, щоб дрантя летіло. Стрілок грєбаний.
Мда Показати IP 17 Грудня 2013 08:57
коментар було видалено
Чому Показати IP 17 Грудня 2013 09:12
Урод уродом цей "адвокатішка" Чувак з комплексами і вавою в голові. Побачем як його буратінські звязки зараз будуть допомагати
Ваня Показати IP 17 Грудня 2013 10:34
Дійсно ото відомий, молоко на губах не обсохло. З нього такий адвокат,як з мене попадя.А думає з такими знається,то можна творити,що захочеться, взяти пістолет і стріляти в людей.Їм же все можна,відмажуть.Молодці ці хдлпці, що били, тільки так ми можемо захиститися і буде наука для інших.Не судити таку наволоч, а бити, як це робиться в Чечні.Тоді, як вбивати людину захоче,то буде думати, що його приб"ють і ніякий суд не допоможе. Вавкав в голові дійсно в горе-адвокатішки.Молодці пацани,що дали добре,так тримати
Вася Показати IP 17 Грудня 2013 11:22
Теж мені відомий адвокат. до цих пір ніхто не знав, відомим адвокатом може б і не став ,а відомим луцьким стрілком прославився , як кажуть росіяни- рожденный ползать летать не может .
Тая Показати IP 17 Грудня 2013 15:35
після того як його зробили масс-медія "відомим" саме те і залишилося, що застрілитися з автомату захиснику прав "знедолених і обгажених"
Льончік Показати IP 17 Грудня 2013 15:38
судячи з арсеналу що на фото, сам брейвік би пару сотень трупів наробив би. а тут дістав ствол, дістав трендьюлей )))))))))))))))))) казали люди з суду що гнилий і повністю некомпетентний, але з понтами. а щодо відомого то плакали до сліз.
007 Показати IP 17 Грудня 2013 17:57
ПІАР з КОЗЮРОЮ малою (на фото).... Гальорка ще та.... КОЗЮРА, РОМАНЮК, БУЛА, КУРЛЯНДСЬКИЙ і т.д.
Ok Показати IP 17 Грудня 2013 21:56
коментар було видалено
Вася Показати IP 17 Грудня 2013 22:41
Скажи мені хто твій друг -я скажу хто ти (це прислів"я знає кожен) , то про що можна вести мову , знаєте його відомих друзів -Буратін то таке саме Буратіно і цей вже самий відомий адвокат .І не потрібно ніяких виправдань, а якби поранив когось з підлітків, думати потрібно головою, а не банячити по нічних клубах до білки .
БОБ Показати IP 18 Грудня 2013 00:55
Нічого йому не зроблять, він вже все чітко сказав , що лежав а його били, вот в такій держпаві живемо, закони для таких адвокатів не писані, ВІН СПРАВЖНІЙ ГЕРОЙ РЕМБО!!!!!!!!!!!!!!!!!
40й Показати IP 18 Грудня 2013 10:12
жаль що куля застряла в курточці, а не в ....голові якби ви знали тих дибілів, що кожного вечора пють пиво на зупинці і "стріляють" цигарки в прохожих, то такої маячні тут не писали. Кожен вечір візьмуть в мами 10 грн і сидять допізна...такий відстрелювати потрібно, що діма і зробив.
555 Показати IP 18 Грудня 2013 21:22