USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Офіс луцької «Батьківщини» обікрали

2 Березня 2014 14:33
Офіс Луцької міської організації ВО «Батьківщина» обікрали, винісши звідти близько 6 тисяч гривень.

Про це повідомив голова міської організації «Батьківщини» Сергій Григоренко, - пише ВолиньPost. Григоренко зазначив, що невідомі проникли в офіс, зламавши замок, у період між 18:00 суботи і 12:00 неділі.

Зазначимо, приміщення луцької «Батьківщини» знаходиться на проспекті Волі, 39а.

«Злодії зламали сейф. Залишили на місці документацію і печатку, але забрали гроші – близько 6 тисяч гривень», розповів Григоренко. Також на місці лишилася оргтехніка офісу, додав голова організації. Наразі у приміщенні правоохоронці, тривають слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
777 Показати IP 2 Березня 2014 14:38
Хоч одна хороша новина за цей день.
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 14:39
а ви що хотіли?А ви не думаєте що вони самі це придумали як провокацію
гуся на палю Показати IP 2 Березня 2014 14:56
Свои у своих воруют ))) списывают деньги на грязные дела, хотя это и копейки
дідо Показати IP 2 Березня 2014 14:58
Григоренко гроші профукав.а тепер хоче списати на крадіжку.
здогадуюсь Показати IP 2 Березня 2014 15:36
Очевдно, хтось Григоренку проколов шини. Потрібні "бабки".
Рома Показати IP 2 Березня 2014 16:54
Окрім їх оточення ніхто не міг знати про гроші.Крім того , я так думаю, що жоден жулік не морочився б з сейфом на 6 -ть тисяч гривень, для них є більш цікаві обєкти. А так досить не поганий спосіб списання грошей .
Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 17:45
А як сторожували цей офіс євромайданівці, які усунували від обов’язків міліцію?
02 до Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 19:43
Во-во!!!