USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

П`яний представник атестаційної комісії відкрив стрілянину на вулиці Луцька

6 Березня 2016 00:03
Представник Центральної атестаційної комісії, що атестувала поліцейських у Луцьку, Віктор Вальчук, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, стріляв з пневматичного пістолета в перехожих біля супермаркету «Вопак» на Київському майдані.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі громадського формування «Варти порядку», представники якої прибули на місце інциденту.

Ймовірно, є постраждалі. Виклик до міського відділу поліції надійшов о 21:56.

По прибутті працівників «Варти порядку» поліція вже затримала порушника. Зі слів «вартівців», коли вони приїхали, Вальчук був у наручниках. Згодом приїхав його друг, теж член атестаційної комісії Олександр Ніколайчук із «Самооборони», якому він пояснив, що стріляв, бо здалося, що його переслідують.

У поліції повідомили, що наразі всіх учасників інциденту забрали для проведення слідчих дій.

Довідково. Віктор Вальчук (на фото) - громадський діяч, керівник Волинської обласної правозахисної громадської організації «Асоціація місцевого розвитку «Велес», Голова Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
555 Показати IP 6 Березня 2016 00:21
Цих громадських діячів, прид*рків і бовдурів треба заставити працювати.
Гоша до 555 Показати IP 6 Березня 2016 12:44
Вальчук - це друг Лапіна, Рижкова і Ніколайчука з Самооборони. Ось ці друзі на фото: http://s014.radikal.ru/i329/1603/d1/6518c41784e7.jpg
Фотін Показати IP 6 Березня 2016 00:48
Гляньте на його сторінку в ФБ, з виглчду такий поважний джентель мен, а виявлчється поліцію атестують хворі люди...... Хто проатестує цих атестувальщиків?!!!!!! І хто їх обирав !!!!!!!!
123 до Фотін Показати IP 6 Березня 2016 07:48
Його дії підпадають під кримінальне правопорушення, а саме хуліганство. Чи може в нас таких громадських активістів не можна притягувати до кримінальної відповідальності. Чи може воно і далі буде атестувати правоохоронців.
Антон до Фотін Показати IP 6 Березня 2016 10:11
Його обрав Шпига.
Всезнайко Показати IP 6 Березня 2016 00:48
Паранойя? І воно ще когось має право атестувати, ск*тиняка?
Анонім Показати IP 6 Березня 2016 00:49
Через таких іді*тів як він і його друзі з поліції повиганяли нормальних хлопціа
Олег до Анонім Показати IP 6 Березня 2016 07:08
В комісіях одні у*оди, 3000 баків беруть за атестацію, хто не платить-не пройшов. Ці громадські організації треба під одну стінку поставити разом з ВР та КМУ
Давід Показати IP 6 Березня 2016 01:07
Даний діяч,колись працював в військах мвс де ходив і обкрадав кишені прихмилівших громадян,який це діяч?Це ган.дон,як таким людям можна було довфрити атестацію міліціантів-ганьба,а у Віті доречі це не перша така стрілянина!
777 Показати IP 6 Березня 2016 01:52
Та ну нормальний хлопець. .. Він ще при необхідності і вчителів і лікарів і інших бюджетних працівників проатестує. Як же це могло статись з ним ні ні це наклеп. Йому потрібно більше повноважень щоб він серед людей міг вибрати кого відстрілювати в кого ні.
людина Показати IP 6 Березня 2016 01:57
Прошу тільки невидаляти мій коментар через мати,бо вже надоїло. Ви що зовсім о*уїли б*ять,почніть вести себе як люди. Я просто не розумію,ялюдина яка має достатньо коштів ,авторитету у місті неможу зрозуміти чому вони себе так ведуть,звідки Ви беретися???
Слава з народу Показати IP 6 Березня 2016 04:41
Самі не адеквані, а щей поліцейських атестували? Напився сиди в дома а не шукай на пяту точку пригод.
маруся Показати IP 6 Березня 2016 06:22
Та не було там нормальних хлопців і не могло бути в тій системі. Нормальні там не затримувались.Їх просто гнали
олег Показати IP 6 Березня 2016 06:22
такого ідіота гнати треба зі усіх організацій та комісій!
Анонім Показати IP 6 Березня 2016 06:38
Коли в нас неадекватних людей перестануть допускати до всяких комісій, до управління державою і т.д.?
Ігор Показати IP 6 Березня 2016 06:41
пяниці атестували мєнтов то тільки може бути в африці(Сомалі Рабон ...) .Хто відповість хто відседмть за те в що перетворюють нашу Країну?
Олекса Вільний Показати IP 6 Березня 2016 06:48
Цікаво, а працівників поліції яких атестував цей "ворошиловський стрілок" поновлять на роботі ?
Олександр Ніколайчук Показати IP 6 Березня 2016 07:28
Я прибув на місце інциденту не як товариш Віктора, а як учасник групи швидкого реагування "Самооборони Волині", як член громадського формування з охорони громадського порядку, чим на громадських засадах займаюся останні два роки. І якраз таки учасники нашого ГШРу були понятими при оформленні процесуальних документів. Маю честь.
Анонім до Олександр Ніколайчук Показати IP 6 Березня 2016 09:45
Не маєш!
Смішно Показати IP 6 Березня 2016 07:31
Пяниці дебошири туніядци кто хочєт сєгодня поработать 1)атестувати ментов 2)вінзавод 3)цементний завод ...
Дулюк Показати IP 6 Березня 2016 07:34
В Рожищах такий самий моральний у*од є - Валерій Борисович Шварцкоп - в биту Бурий. Ця ско8иняка теж стріляла, побив барменшу в "Мальованці", пяний бусом зніс забора біля гуртожитку і ще багато чого накоїв... І вони кажуть, що вони друзі українському суспільству... Таких друзєй за ЖОП***У і в музей! Усіх-усіх активістів, геть усіх, вони усі однакові!
я до Дулюк Показати IP 7 Березня 2016 14:16
і всі в місті про це створіння знають праведного з себе корчить
лучанин Показати IP 6 Березня 2016 07:36
а це вже чисте хуліганство, має бути кримінальне провадження і до суду в найкоротші терміни, чи потрібно щоб ця ско*иняка якусь дитину поранила , а тоді вже до криміналу.
До лучан до лучанин Показати IP 6 Березня 2016 10:54
Так по нашим законам винна буде дитина!
дідо Показати IP 6 Березня 2016 07:40
Мусорська провокація. Нехоче ментовська мафія здавати позиції. Ментів треба звільняти на 100%, а не переатестовувати.
сем до дідо Показати IP 6 Березня 2016 09:59
А ти сам хто такий хитров.ї*аний
Правда Показати IP 6 Березня 2016 07:46
коментар було видалено
волинянам Показати IP 6 Березня 2016 07:48
ось такі в нас громадські діячі, яке право він має так називатись?????
антон Показати IP 6 Березня 2016 07:58
Це не правда.
Лікар Показати IP 6 Березня 2016 08:03
Через таких неадекватів позвільняли нормальних ментів
кейт Показати IP 6 Березня 2016 08:39
коментар було видалено
лучанин Показати IP 6 Березня 2016 08:44
Якщо такі параноїки допустять до роботи в поліціі собі подібних,то така нація мусить вимерти.
я Показати IP 6 Березня 2016 08:55
Гнати таких діячів Зараз час нормальним людям працювати а не такому Якщо ще такі є бо одні крадуть інші мовчки дивлять
лучанин Показати IP 6 Березня 2016 09:04
Місце лигарів в наркодиспансері або в Ліпінах,а не в різного роду комісіях.Вище Фотін правду пише:"Хтоїх обирав?",а в мене запитання:"А хто їх рекомендував? Виходить,що не кращі від них".
КАК Показати IP 6 Березня 2016 09:04
коментар було видалено
Сіідомий Показати IP 6 Березня 2016 09:10
коментар було видалено
Читач ВН Показати IP 6 Березня 2016 09:45
Скоріш всього провокація.Вальчук адекватний і робить дуже багато по протидії торгівлі людьми з своєю гром. організацією.В міліції були фахівці.Але низький % корумпованих та професійних.Не дивно, що скандал за скандалом з атестацією.
юрист Показати IP 6 Березня 2016 10:11
Отака більшість алкашів в комісії і атестували ментов будучи з бодуна
Патріот Показати IP 6 Березня 2016 10:18
Меньше бузать треба тоді і білочка хваиати не буде.
Чиста правда Показати IP 6 Березня 2016 10:24
Всі громадські діячі- ТРУТНІ!!!! Це особи, які не хочуть працювати, а лише брешуть своїм язиком про світле майбутнє!!! Громадськими діячами повині бути люди з неоціненним досвідом за плечима! А цей параноїк використав зброю у населеному пункті!!! В Тюрму його)))) До-речі, яки це зробив п'яний поліцейський - то вже б розкрутили по всіх каналах як вбивсю якогось! В країні дурдом! Реформу робоять ди*іли!!!
zoro Показати IP 6 Березня 2016 10:27
МАТРОСНЯ РУЛИТЬ
вальчук Показати IP 6 Березня 2016 10:35
я попереджав що люблю бухнуть! жалко шо не було гранати
алкаш до патріот Показати IP 6 Березня 2016 10:48
а в комісіі всі такі тим більше на шару бухнуть.ти шо -відмовився би?
Анонім Показати IP 6 Березня 2016 11:05
Громадські активісти нині рулять! Що Вальчук, що Данильчук і їм подібні - це швондери і шарикови, нереалізовані в житті голодранці, які ні до чого не доробилися і хочуть виїхати на революційній хвилі! Погляньте на сторінку у фейсбуці ще одного активіста сергія рижкова, воно ж і писати грамотно не вміє. Ганьба! І біда нам з такою громадськістю
Чиста правда до Анонім Показати IP 6 Березня 2016 12:36
100%
ототак Показати IP 6 Березня 2016 11:33
Які ж всі чесні і безгрішні! Чого ж то ви так відкрито про громадського представника: і фамілію назвали і що атестував. Чогось як затримують з хабарем у тисячі гривень то ніхто ні фото ні фамілію не називає! А це ж така справа! А ви знаєте, скільки йому погрожували за ту комісію?
мент Показати IP 6 Березня 2016 11:37
коментар було видалено
Вдв Показати IP 6 Березня 2016 12:27
Г**ндони дорвались до влади ....пи*дота
до ототак Показати IP 6 Березня 2016 13:26
а якого.... совається п"яним по місту і прямо його тягли в ту комісію силою і чого ти не пішов в комісію? шо попало.... аби не мовчки
Лучанин Показати IP 6 Березня 2016 13:30
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 6 Березня 2016 13:31
коментар було видалено
КПК Показати IP 6 Березня 2016 15:03
Цікаво, а Самооборона усім бажаючим чи членам комісій видає зброю і яку саме ?
Анатолій. Показати IP 6 Березня 2016 15:46
Робити не вміють.На язиці патріот,а насправді дивиться де вкрасти.Майстри слова ,на словах яму викопає, а дай лопату копать не буде сам, Тебе переконає,що її копати не треба,а коли ти роботу зробиш розкаже ,що без нього ти її не виковпав би...,а ще пізніше скаже ,що то він сам її викопав.І дивиться де рило залити на халяву.
Тарас Чурило Показати IP 6 Березня 2016 16:03
То цей "герой" теж член Самооборони?
Ірина Таран Показати IP 6 Березня 2016 17:07
Самооборона приїхала відмазати свого "героя", а тут як на зло "Варта порядку"
Юлія Парій Показати IP 6 Березня 2016 17:09
В Самообороні зараз будуть розігрувати постійний сценарій, мовляв він вже не наш член, ми його раніше виключили. Щось Лапін напевно не ту громадську організацію фінансує...
МІЛІЦІЯ Показати IP 6 Березня 2016 19:03
Я пропрацював десять років у міліції ситуації були різні було що повертався і мав вісім швів на обличчі і якби я вистрелив у злочинця великої втрати небулоб яле життя це найвища Цінність ..... Якщо оці комісії такі то кого вони підібралии???????? Мені поставили 4.....
Анонім Показати IP 6 Березня 2016 20:35
Скажену собаку приговорює господар на місці - а як кажуть ВИПАДОК не перший щось із головою
Анонім Показати IP 6 Березня 2016 20:45
Ось хто вирішує долі людей,, на нари таких,,
гисть Показати IP 6 Березня 2016 21:06
таку самооборону потрибно гнати в три шии а не вкомисии запрошувати а писля такого засудити згидно закону
гисть Показати IP 6 Березня 2016 21:08
таких активистив потрибно судити самих а не в комисиях тримати що вони там знають
До алкаша, шо стріля Показати IP 7 Березня 2016 09:12
Позорнику гидкий і бридкий! Алкаш неадекватний! Лідер різних рухів та організацій.... Де це чудисько зброю взяло, на якій підставі САМООБОРОНА видала, він, що правоохоронець чи журналіст????? Братва понаїхала рятувати це чучело. А по поліції під час атестації павою ходив, всі активісти (майже) міліціянтів за людей не вважали. Як ще котлюк не намалювався із Лапінським виданням, щось немає оцінок цьому горе-атестатору. Бидлота, в цьомк Вся Ваша суть. Пашка очолив бригаду, що напала на пост ДАІ, вкрав зброю, а тепер Херой та діяч. Противно дивитися, вірно хтсь написав - ШВОНДЕРИ !!!!!!!
911 Показати IP 7 Березня 2016 14:13
самооборона це організована банда
Анонім Показати IP 9 Березня 2016 15:57
Вірний в минулому солдат "самооборони"....Працював,щось вирішував-був потрібний,тільки оступився-відмовились і викинули як непотріб.Не наш і хата наша скраю...Ганьба.