USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Під колесами потяга загинув 31-річний волинянин

26 Грудня 2015 15:05
Нещасний випадок трапився близько 5:00 ранку 26 грудня 2015 року.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

Дизель-поїзд сполученням «Ковель-Сарни» рухався по залізничних коліях в сторону міста Сарни Рівненської області. Проїхавши залізничний вокзал, розташований в селищі Маневичі, потяг здійснив наїзд на 31-річного жителя села Мала Осниця Маневицького району. Внаслідок наїзду потяга волинянин від отриманих тілесних ушкоджень помер.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Маневицого відділу поліції ГУНП у Волинській області. Правоохоронці з’ясували, що чоловік сидів на залізничних коліях, внаслідок чого поїзд здійснив на нього наїзд. Після огляду місця події тіло направили для проведення судово-медичної експертизи.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
АС Показати IP 26 Грудня 2015 15:11
Чому нещасний? Втомився жити,хіба можна вижити в такій державі? Побільає скоро таких випадків
1234 Показати IP 26 Грудня 2015 16:09
Дивували люди, яких збивав потяг. Яким треба бути д*білом, щоб під нього попасти і не побачити!
ХХХ Показати IP 26 Грудня 2015 17:18
Да,але перед тим,ще з"їздив на бурштин,вдруг повезе і взяв із собою кілька десятків друзів!Мабудь не повезло І побіг за кілька надцять кілометрів під поїзд!Люди схаменіться який це нещасний випадк.....
ПС до ХХХ Показати IP 27 Грудня 2015 06:44
ХХХ правий: що він робив в лісі біля с. Лісове ( а це біля так названого клондайку) в 5:00? Адже Осниця зовсім в іншій стороні. А хлопця звичайно шкода...
Анонім Показати IP 26 Грудня 2015 20:18
Це не нещасний випадок, яким потрібно бути дурнем, щоб поїхати на бурштин, а потім піти під поїзд..
7777 Показати IP 27 Грудня 2015 00:46
Просто я дивиюся з наших військових.наскіки все просто сидів і все.хтось замітає сліди таким чином!
ХХХ Показати IP 27 Грудня 2015 12:18
Ходять чутки,що машиніст його зсунув з колії вже мертвого!
666 Показати IP 28 Грудня 2015 03:08
Застрелили хлопця. Нелюди!
анонім Показати IP 28 Грудня 2015 20:22
Забили чоловіка ті виродкі які охороняють клондайк, щоб сховати сліди злочину.
анонім Показати IP 28 Грудня 2015 20:26
Вони вже між собою стрілялись,не поділили янтарь, *ниди вонючі