USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

По волинському «Беркуту» у Києві стріляли снайпери

23 Лютого 2014 21:21
По бійцях волинського «Беркуту» вели прицільний вогонь зі снайперських гвинтівок. За 5 хвилин постраждало 12 бійців.

Про це заявив командир волинського спецпідрозділу «Беркут» Дмитро Беляєв під час публічного допиту на луцькому Майдані. Чоловік розповідає, що 18 лютого 12 його людей потрапили під кулі за 5 хвилин. Цю інформацію він повідомив керівництву у рапорті, який подав на ім’я колишнього міністра МВС Захарченка.

Тоді ж, каже, відмовився приймати автомати Калашникова для озброєння своїх бійців.

«Я вам кажу, 18 числа в мене за 5 хвилин півроти полягло», - розповідав зі сцени луцького Майдану силовик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
s Показати IP 23 Лютого 2014 21:37
що значить " відмовився приймати автомати Калашникова на озброєння своїх бійців."?
() до s Показати IP 23 Лютого 2014 21:43
для
Іііііі до () Показати IP 23 Лютого 2014 22:39
Що всі чекають і пишуть всі збираємося взавтра біля УМВД в області о 10 годині ранку щоб виловлювати цих де***в у масках сьогодні день захисника Вітчизни давайте захищати своє місто від цих вандалів!!!!
101 до Іііііі Показати IP 24 Лютого 2014 01:59
Ну-ну! Приходь, захисник ти наш ригоанальний. Тільки памперси не забудь надіти.
Анонім до s Показати IP 23 Лютого 2014 23:18
Тех кто стрелял в милиционеров уже амнистировали они же мирные.Мирные убийцы.Не оправдываю тех кто стрелял в лежащих и уже никому не опасных людей.Но каждый убица должен понести наказание какую бы он сторону не представлял иначе это беспредел
Анонім до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 23:40
Ті хто на самому ділі віддавав накази стріляти зараз взяли владу. Нехай пройде трохи часу, почнуть майдан прибирати - випливе багато чого якщо народ буде це контролювати, інакше кінці в воду - спишуть на яника. яник вор, але не вбивця. Думайте, аналізуйте! Без холодного аналізу загине ще дуже багато людей! Беркут розігнали, а без нього краіна в небезпеці. Це були єдині хто був відданий свому обов'язку. Їх грубо підставили і зрадили. країна без силових структур це подолана країна. Якщо правий сектор б'є просто так, то куплений командир загону міг і самовільно дати наказ, а умов розбиратися хто є хто в тому хаосі в них не було!
Олександр до s Показати IP 24 Лютого 2014 00:53
Маю достовірну інформацію, що командир волинського беркуту відмовився брати бойову зброю сам і заборонив це робити особовому складу, чим зберіг не одне життя як мітингувальників так і своїх підлеглих. Одне діло стримувати протестувальників щитами і сльозогінним газом, а зовсім інше стріляти на ураження. Цим волинський беркут і відрізняється від інших.
екс-мєнт Показати IP 23 Лютого 2014 21:42
Може його, сучару фашистську, ще й нагородити...
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 21:49
фашистами стає уже правий сектор.
s до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 09:30
почитай біографію Яроша поймеш, що вони були фашистами з самого початку
))) Показати IP 23 Лютого 2014 21:51
дуже схоже на те, що це правда. наскільки я знаю, у беркутів зброї нема. стріляли і по людях і в лице, і зі спин. стріляли по ментах. хто? хто заплатив? див. те, що зараз вспливає до влади. люди! не спішіть одне одного рвати. просто почекайте.
Анонім до ))) Показати IP 23 Лютого 2014 23:02
Хто? Снайперами були професійні бійці іноземних військ. Скоріш за все вони входили на початку до правого сектору. Під масками нічого зрозуміти не можна. А зроблено це для того щоб знешкодити силовиків одразу 2ма шляхами: 1. покласти на них провину; 2. частково перебити. В країні і-н-т-е-р-в-е-н-ц-і-я (розділи щоб не відразу видалили коментар. по цих словах іде пошук на видалення). Думайте!
саша до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 02:02
Башкалєнко йди ти нах..р!
))) до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 09:08
в правий сектор входять молоді безрукі і безмізкі істоти, очолювані професійними стукачами. працювали вбивці-спеціалісти. зараз, коли знищені які-ніякі правоохоронні структури, на їх місце прийдуть трохи інші люди, перед якими правий сектор з ображеним вереском розбіжиться під мамині циці.
Бульба Показати IP 23 Лютого 2014 21:54
Слава Беркуту! Хероям сала.
3 відділ до Бульба Показати IP 24 Лютого 2014 09:19
Слава Беркуту !!! но не Волинскому!!!
неEXPERT Показати IP 23 Лютого 2014 22:54
Такі коменти залишають тіль д...біли. Згадайте краще ГЕРОЇВ МАЙДАНУ хвилиною мовчання.
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 23:24
Хочу шоб Гузь здох
Поінформований Показати IP 23 Лютого 2014 23:28
Треба було його запитати за що він учасника бойових дій отримав!!!
Лучанин Показати IP 23 Лютого 2014 23:30
Охоронець нічних клубів, ось максимум його робота
насправді Показати IP 24 Лютого 2014 00:18
треба припинити цей бєспрєдел. осіб в масках необхідно затримувати та встановлювати. це має робити міліція спільно з самообороною майдану. цей правий сектор якась дивна "третя сила", а по простому - банда. чесні люди за масками не ховаються.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 01:26
Колись ходив такий анекдот "Об'явити ві й ну С Ш А та відразу зд атися в по лон". Відбулося, вітаю! Тільки одна неточність - об'явили самі собі, а все інше вірно на всі 100%, причому здали себе своїми ж руками. В країні перенаселення і під їх стандарти це не підходить. Не хотіли "пакращення" від яника, то чекайте його з іншої сторони! Тілька за що хлопців на майдані своїми ж руками?!.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 10:14
А дійно, на Волині ніякої війни не було. лише Данильчук зробив на Волині віртуальну війну та революцію, набравши собі дітей. Помилка міліції на чолі Поліщука та Терещука в тому, що у свій час, не затримали Данильчука. А тепер і діти будуть нести відповідальність. Коли данильчук бесь почне ховатись.
Я Показати IP 24 Лютого 2014 01:35
В одній фразі подвійна брехня... пів роти полягло? Рота -це 120 чолвоік, а 12 чоловік-це не пів,а десята чатсина,і не полягло,а поранили, а насправді певно і не поранили....треба їх засудити,хай працюють в трудових колоніях, виблятки,що замість того,щоб захистити народ - стояли,як тюхтії,а то й допомагали.... кажуть деякі своїм ходом добирались,щоб отримувати 500 баксів за день...і заробили,і покарання не понесли, і постріляли розважаючись
досвідчений до Я Показати IP 24 Лютого 2014 06:44
Ти про піхотну роту чи про роту спецназу?. Якщо про спецназ - поділи на чотири. Це й буде приблизна чисельність. Один спецназівець має впоратись із чотирма піхотинцями. Така в нас була постановка питання за часів СРСР.
867 Показати IP 24 Лютого 2014 06:51
Брехня, а людей палицями хто лупив не розбираючи куди, с..ки, судити їх
РОЛО до 867 Показати IP 24 Лютого 2014 18:56
А ХТО БУДЛЕ СУДИТИ ТЕ БИДЛОТТЯ. ЯКЕ ВСЕ ПОНИЩИЛО...
Лучанка Показати IP 24 Лютого 2014 10:34
Стріляли по волинському беркуту, а попали у цвіт нації, у цивільних молодих людей, студентів, з якими прощалася із великим болем у серці вся Україна,
ГЕНА Показати IP 24 Лютого 2014 16:41
всі винни без розбору!а особливо беркут""""""""!!!!!!!!!!простих майданівців не погтрібно чіпати!вони ищли на смерть"за свою краіну та за народ,дитей "и кожен відчував що це його обовязок!з 5000 герої 2 тис!!!!!!А МИ СЦИКУНИИИИИИИИИИИИИИ!ПО НОРАХ НИКАЛИСЬ!БИДЛО
гена Показати IP 24 Лютого 2014 16:43
МЕНІ ЖАЛЬ ,ЩО ДУЖЕ БАГАТО БАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!!!!
він Показати IP 24 Лютого 2014 20:41
командир волинських беркут справжній солдат та мужній офіцер