USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Подробиці інциденту щодо побиття волинських комуністів

13 Вересня 2014 11:23
У п'ятницю 12 вересня невідомі побили волинських комуністів. Інцидент трапився в офісі, що знаходиться на вулиці 8–го Березня.

Активісти, які були на місці, розповіли кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини деталі інциденту. Вони попросили їх не фотографувати і не публікувати їхніх імен, мовляв, дехто з них нещодавно повернувся зі Сходу і скоро відправиться туди знову. З їхніх слів, небайдужі лучани повідомили їм про те, що за цією адресою збираються комуністи і здійснюють антиукраїнську пропаганду.

Секретар Луцького міськкому Компартії України Олександр Кононович розповів, що невідомі вчора проривалися в їхній офіс. Щойно він це зрозумів, зателефонував в міліцію на номер 102.

З його слів, нападники були в балаклавах, з пістолетами Макарова та битами. Олександр на їхньому одязі помітив напис об’єднання «УНА-УНСО». Окрім того, молодики вимагали, щоб Олександр Кононович перед камерою покаявся, - повідомили у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

Внаслідок нападу постраждало двоє людей. Олександру Кононовичу розбили ніс, першому секретареві волинських комуністів Петру Бущику розбили брову. На місце прибула слідчо-оперативна група міліції.

Олександр Кононович розповів, що напередодні він обговорював з колегами питання, чи буде він балотуватися в народні депутати України.

Активісти ж розповіли, що вони поводилися чемно, постукали в двері і зайшли до приміщення після запрошення. Переконують, що нічого не ламали і не нищили. Хлопці кажуть, в приміщенні, яке використовувалося, на їхню думку, як підпільний офіс комуністів, знайшли партійні списки, тисячу примірників газети «Радянська Волинь», символіку Компартії. Окрім того, стверджують, в будівлі виявили списки бійців добровольчих батальйонів та ксерокопії їх паспортів. На їхню думку, це могли б використати в майбутньому, аби звинуватити бійців у вбивствах мирного російськомовного населення, як черговий елемент ворожої пропаганди.

Речник УМВС України у Волинській області Оксана Блищик повідомила, що приблизно 15 осіб увірвалося до офісу волинських комуністів.

Вони поперевертали речі в приміщенні, коли шукали сепаратистську літературу.

Наразі вирішується питання щодо внесення справи до реєстру досудових розслідувань і відкриття кримінального провадження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
свобода і право Показати IP 13 Вересня 2014 11:39
А який комент може бути і від нападаючих?:) Це дуже смішно виглядає - давайте я щось розтрощу, а потім коментар надам?! Хто б там не був, а це протизаконно! Ви ж у Єуропу так рветесь, а там такі дикуни нікому не потрібні! Комунистів не захищаю, но і дії правосеків поза законом! А ці маски-шоу це взагалі бандитизм чистої води! Так подивляться і теж хтось захоче собі когось за щось "наказати", вдягне маску і вперед... і будуть Сходом прикриватись! А кажуть на Волині бандерівців немає?:)
орко до свобода і право Показати IP 14 Вересня 2014 01:32
провокатор, це какановічі самі створили цей фарс, щоб виглядати жертвами, бо на вибори зібралися :-) до чого тут бандерівці? аби ляпати...а візитку правого сектору в зламаному носі часом не знайшли? :-) зараз це модно!
123 Показати IP 13 Вересня 2014 11:49
Все що відбувається в країні , це завдяки комуністам і регіналам! Ці партії треба ліквідувати на завжди!
321 до 123 Показати IP 13 Вересня 2014 12:26
Все що відбувається в країні , це завдяки Свободі, БЮТу, комуністам і регіналам! Ці партії треба ліквідувати на завжди!
віктор Показати IP 13 Вересня 2014 11:51
сотворене тобою до тебе і повернеться
Отто Показати IP 13 Вересня 2014 12:26
А чому кОНАНовича ще досі не призвали до лав збройних сил?????
мотто до Отто Показати IP 13 Вересня 2014 12:27
А чому Гузя, Пирожика, Собуцького, Поху, Пащенка...???
Луганчанин Показати IP 13 Вересня 2014 12:38
Дикуни.
волинянка Показати IP 13 Вересня 2014 12:44
Ось вже скільки йде та клята війна, я також постійно задумуюсь, а чому самі ж організатори цього дійства не на війні, не під Іловайськом, а все красуються перед камерами своїми мордами і животами відгодованими за пів року.... А кожного дня хоронять все "своїх побратимів" молоденьких (18 -25 р.) худесеньких хлопчиків!!!!!! Де ж ваш патріотизм - борці за свободу і вільну Україну!!!! В тилу, тут на місцях, і дівчата, жінки, старші чоловіки і нарешті ті люди, які мають інвалідність -можуть збирати кошти і продукти для бійців самооборони, виготовляти бронежелети та ін.!!!!!!!!!!!!!!
патрiот до волинянка Показати IP 13 Вересня 2014 12:55
Як де патрiотизм? А Кононовичу носа розбити? А iнакше нашi патрiотичнi носи в полонi розiб'ють. Як же тодi на фото патрiота виглядати будемо?))
віра Показати IP 13 Вересня 2014 12:49
Мало побили, треба викинути нарешті це сміття на смітник історіі!!!!!
Надiя до віра Показати IP 13 Вересня 2014 13:01
Вiрно! А на квiтник iсторii - Свободу, БЮТ та ПС! За останнiх пiворку вони зробили стiльки, з державою, що не повернуть за сторiччя!
віра Показати IP 13 Вересня 2014 12:51
І не треба згадувати про демократію, це тут недоречно, бо за час існування, а особливо за останніх півроку зробили стільки, що не відмолять за сторіччя!!!
батька Показати IP 13 Вересня 2014 13:10
Слава КПУ!!!
віктор до батька Показати IP 13 Вересня 2014 13:28
амінь
шеф Показати IP 13 Вересня 2014 13:38
кпу розпустіться .навчіться жити без брудноі політики......
батька до шеф Показати IP 13 Вересня 2014 13:51
КПУ буде жити вiчно!
віктор до батька Показати IP 13 Вересня 2014 13:58
в дурдомі
батька до віктор Показати IP 13 Вересня 2014 14:06
Вибори вже скоро
віктор до батька Показати IP 13 Вересня 2014 16:29
і комуністам капут
гостья Показати IP 13 Вересня 2014 14:08
радикально настроенную молодеж надо привлекать к ответственности ,кто им дает право без суда и следствия чинить суд если руки чешутся на восток защищать страну ,а не чинить самосуд
Семен Слепаков Показати IP 13 Вересня 2014 14:55
Песня про кононовичів "два Кирила "
Нейтрал Показати IP 13 Вересня 2014 16:38
Радекалам треба готуватися до акцій конкретніше і з майстерністю. Я б наприклад порадив спочатку всткпити до лав компартіі шпигуну. Пофотографувати, познімати на скриту камеру позанотовувати і в ПЕРЕД на пролом з доказами і непереможними фактами. Тоді і міліція і політикі і журналісти похлопають і стануть боятись таких людей які думають а не кидаються по вулицях на все і вся.
SSG Показати IP 13 Вересня 2014 20:24
Кончанович - запинись! ...це було останнє попередження...
Лучанин Показати IP 13 Вересня 2014 20:28
Оця банда з 15 бойовиків - це кращі помічники Путіна на Волині, які компрометують українську владу.
Боягуз Показати IP 13 Вересня 2014 20:58
Никогда бы не подумала что в этом гараже-скворечнике офис коммунистов. А вот почему офис самообороны никто не громит? Они в законе или как? У них прав больше? По какому закону?
Надія Показати IP 13 Вересня 2014 21:40
КПУ потрібно вже давно ліквідувати, Люди схаменіться! Чому війна йде далі, тому ,що ще такі покидьки є у нашій державі! Не хочу більше жити за їхньою ідеологією. Вони все життя жирували , а людям свої недоїдки кидали. Все собі брали на базах, а ми в чергах малими дітьми в чергах стояли за 200г масла. Вони на схід гроші возять, а наших хлопчаків вантажем 200 привозять. Їх ще дуже ввічливо попросили. Вони і надалі рвуться до влади, під іншими назвами організацій, ми будемо знову наступати на ті ж граблі? А ця банда , як ви пишите, вас дурнів захищає, щоб не повторити старих помилок.
Схаменулися до Надія Показати IP 13 Вересня 2014 22:30
Надiя, у вас вже свято на дворi! Вiтер! Гузь! Пирожик! А ви не бачите(((
прокурор Показати IP 13 Вересня 2014 22:53
пан Шпига, коли ви зі своїми хлопцями будете нарешті працювати... вчора розбій на молоді. погром осередку нещасної та нікому непотрібної кпу... завтра ще щось.. де робота.. революція закінчилась
За КПУ Показати IP 13 Вересня 2014 23:03
Якщо не буде КПУ і буде одна УНА-УНСО то і не буде України, Крим це плата за діяльність правого сектору ! В Україні одна конституція хто її недотримався той і платить зараз ! на одних очі закривають, а іншим нічого робити не можна - це вже не держава ! КПУ це ідеологія і Росія ніякого впливу на ідеологію не має, а кононовичам потрібно дотримуватись конституції України і не допускати сепаратиські погляди !, не порушувати ідеологію леніна. Багато комуністів не підтримують кононовичів. Комуністична ідеологія проти війни , справжні комуністи і ленін за сильну і цілісну Україну з Кримом.
сірий вовк Показати IP 14 Вересня 2014 11:22
Активістів на гілляку. Тоді буде спокій
олег Показати IP 14 Вересня 2014 14:56
Хай подякують що обійшлись побитими носами а не рострілами які влаштовували комуняки проти мирного українського населення під час існування комуністичної влади на теренах України ! Гнати в шию їх тре хай лижуть підкладки путіну!
пр Показати IP 15 Вересня 2014 11:25
У Палицы цензура!!!! :)))
Рассомаха Показати IP 15 Вересня 2014 11:31
Потрібно питання вирішувати цивілізовано, хоть кого це не стосується. Ми ж не звірі в кінці кінців.