USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Потяг протягнув дівчину метрів 10, – очевидець трагедії у Луцьку

19 Травня 2017 08:25
Свідок трагічного випадку, під час якого загинула дівчина на залізниці в Луцьку, розповів про те, що бачив.

«Стояв перший перед переходом, дівчина була в навушниках і дивилась в телефон», – розповів він. Про це пише ВолиньPost.

«Потяг вона побачила в останній момент, не встигла відскочити, її зачепило і просунуло метрів 10», – продовжує очевидець.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, загибла 16-річна лучанка навчалася у школі №26 в 10 класі.

«Коли я підбіг, ще хвилину намацував пульс, а потім пропав… Лікарі, які приїхали, сказали, що травма голови і хребта несумісна з життям… Жах», – каже свідок.

Нагадаємо, 18 травня на залізничному переїзді неподалік вулиці Карпенка-Карого у Луцьку поблизу готельно-ресторанного комплексу «Срібні лелеки» під вантажний потяг потрапила юна лучанка. Дівчина загинула на місці. За цим фактом поліція розпочала перевірку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Я Показати IP 19 Травня 2017 10:41
Шкода дитину,співчуття рідним,читаю і уявляю як це,протягнуло,біль,смерть,не винне дитя загинуло,жах,люди будьте обережні,цінуйте один одного,цінуйте життя,воно одне
Іван Показати IP 19 Травня 2017 12:00
В якій школі началась? Чому так?? шкода дуже дитину, співчуття рідним
Сара Показати IP 19 Травня 2017 14:00
Дуже шкода дівчину. Юна дитина яка ще толком і світ не бачила, не встигла пожити. В 26 школі сум аж в повітрі літає. Її однокласники та вчителі просто жахливо. Співчуття батькам
оля Показати IP 19 Травня 2017 14:28
Жаль дівчинку,цe нeвимовний біль та відчай рідним!люди,бeрeжіть дітeй,як вищe сказано, дівчинка дивилась в тeлeфон і була в наушниках, -чeрeз цe тe й сталось,бо скільки вжe нeщасть чeрeз ті наушники і соціальні мeрeжі,від яких нeможна відірватись!
катя Показати IP 19 Травня 2017 16:54
Підскажіть це Оленку поїзд збив?Напишіть будь ласка фамілію?
Співчуття рідним Показати IP 19 Травня 2017 17:06
Жаль, сльози і сум. Немає слів, щоб висловити співчутття ...Горе батькам, родині, знайомим і друзям. Дівчинці молоденькій б жити і жити і радіти життю... Жаль великий, що така трагедія сталася, що така доля... Дітоньки милі, будьте уважні, не спішіть - бережіть своє життя і здоров'я. Один раз на білому світі живемо.
Богдана Показати IP 21 Травня 2017 19:21
Жах мені дуже шкода маму і тата цієї загиблої дівчинки вона така гарна радісна і тут така трагедія співчуваю