USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Правий сектор штурмує будівлю Верховної Ради. ОНОВЛЕНО

27 Березня 2014 22:33
Активісти "Правого сектору" сьогодні ввечері штурмували Верховну Раду, - повідомляє «Українська правда».

Під стіни парламентом прийшло близько 2 тисяч людей. Вони принесли шини, стукають по дверях парламенту, розбивають скло на дверях. Окрім того, активісти кричать "Революція", вимагають відставки глави МВС Авакова та відправити під трибунал екс-міністра оборони Тенюха.

За станом на 22.30 мітинг біля ВР завершився і представники Правого сектору почали розходитися. Народний депутат від групи «Суверенна європейська Україна» Олесь Доній зазначає, що завтра в парламенті планується розгляд питання щодо утворення ТСК з розслідування загибелі Олександра Музичка. Як повідомлялося, в МВС заявили, що Сашко Білий застрелив себе сам під час проведення спецоперації з затримання правоохоронцями.

За станом на 21.20 віце-спікер Руслан Кошулинський виходив до активістів "Правого сектору" та пообіцяв їм передати їхні вимоги ВР, - повідомляє УНН.
"Вони хотіли відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова...Я сказав, що передам їхні вимоги Верховній Раді", - сказав віце-спікер, додавши, що роз'яснив протестувальникам, що на даний момент це зробити неможливо.

За станом на 21.00 мітингувальники передали депутатам Верховної Ради вимогу про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це заявив активіст "Правого сектору" Олег Однороженко, - повідомляє Еспресо.TV.


"Ми зберігаємо спокій і чекаємо переговірників з Верховної Ради, які передали депутатам наші вимоги", - заявив він.
Перед тим на Майдані було оголошене позачергове Віче, присвячене пам'яті вбитого Сашка Білого, на якому активісти ухвалили рішення приходити щодня о 9 ранку під Верховну Раду, а щовечора о 19.00 збиратися на Віче.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 87
Майдан Показати IP 27 Березня 2014 21:00
Ці революціонери вже не знають чого хочуть. Їм не вгодиш! А самі лише вміють і знають як прапорцями махати і кричати...
зміна системи. до Майдан Показати IP 27 Березня 2014 21:20
зміна із регіонівів бандитів на олігархів із бюту? ще які і відстрілюють революціонерів, здають недорого крим. загинули прості люди депутати отриували стусани і то тільки кілька. олігархат задовбав! вся влада належить лише народу і крапка. викинули регіонів викинемо і всіх із ради. нехай горить шина!!!
До системи до зміна системи. Показати IP 27 Березня 2014 21:38
Ваша влада народу ні до чого доброго не довела. ПС це вже доказали. Ви ж самі обрали цю владу. То тіштесь тепер
ага до До системи Показати IP 27 Березня 2014 21:40
влада сама себе обрала. влада народу невигідна лише політичним силам.
самооборона до зміна системи. Показати IP 27 Березня 2014 22:08
Напевно свою акцію ПС спланував з Путіном який розмістив війска на східних кордонах України і в любу хвилину готовий почати агресію. Дебільні дії ПС створюють підгрунття для такої агресі, а також збільшення прихильників Росії щодо агресії в Україну. Цікаво чого немає членів правого сектору у війскових формуваннях на сході україни, а діють як пята колона Москви в столиці і на заході країни
Тарас до зміна системи. Показати IP 27 Березня 2014 22:15
Яка потреба скривати моди за масками, це підло і так діють тільки бандити, яб рекомендував всім іншим надіти на морди чулки це їм більше до лиця. На 100% лідери ПС виконують замовлення Путіна і працюють на розкол держави.
09 до Тарас Показати IP 28 Березня 2014 05:42
А Аваков працює на тимошенко. Якщо він залишиться то приїде вона на білому танку і стане президентом всія України. Він їй посприяє. Ви ж подивіться як сердечні бідують. Вже заграбали всі посади. Так що ура! Тимошенко на трон, люди - зуби на полку! Не приведи Господи бачити її! Всім настане капут.
==== до 09 Показати IP 28 Березня 2014 06:59
Зараз ПС зроблять поза законом. А "ВОНА" буде боротись і з Путіним і з ПС. Підтримка електорату гарантована. Так що тепер прийде до нас баба з косою яка всіх викосить. Аваковим, який приведе їх до влади з підлеглими йому силовиками, вони не пожертвують. Люди, отямтесь - чого лише варта розмова ЇЇ з Шуфричем - хоча вона як завжди - це монтаж. В країні все робиться для того, щоб влада не була підконтрольна народові, а партії "Батьківщина".
вони знають до Майдан Показати IP 27 Березня 2014 21:50
Вони добре знають, що роблять: виконують наказ Путіна по знищенню України.
Лучанин до Майдан Показати IP 27 Березня 2014 22:29
Шановні батьк заберіть своїх дітей від цих горе лідерів Ярошів Данильчуків ,,,,,,,вони скалічать їхні душі. Господи спаси Україну від цієї нечисті, в цей складний для неї час.
Тарас до Майдан Показати IP 27 Березня 2014 22:35
Знову позор на весь світ, дике заанглежоване стадо працює на розкол країни, через таких козлів практично викорінили все українське в Криму і продовжують це робити на сході і півдні. Покарай господи це стадо баранів.
123 Показати IP 27 Березня 2014 21:01
Я вимагаю відсавки "Правого сектора". Куди мені нести шини...
007 до 123 Показати IP 27 Березня 2014 22:21
Цілком підтримую,я теж за відставку "Правого сектора" ціх бандитів якіх фінансує Раша треба в шию гнати!!! Хай їдуть в рашу і там роблять революції, практику пройшли тепр і до роботи можуть приступати,хай жинуть в шию того Путліра!!!
Анонім до 123 Показати IP 27 Березня 2014 22:27
Проблема в тому,що правий сектор нема від чого відставляти, а от знахабнілих олігархів від "корита" відставити - дуже гарна ідея
№№№ до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 05:44
Самі вони по-людськи не відійдуть. Їх треба виносити. Що і робить ПС.
123 до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 09:14
Ну а як же ж! Самому хочеться до корита! Все має бути за законом, за це і боримось, і починати треба з себе.
123 Показати IP 27 Березня 2014 21:04
Усіх хероїв "Правого сектора" в Крим. За що загинули наші хлопці, за безпрєдєл?
Olha Показати IP 27 Березня 2014 21:08
А мені це подобається.Януковичу потрібно приїхати з Путіним і навести порядок в хаті -в Україні.
Olha до Olha Показати IP 27 Березня 2014 23:08
А якщо по суті.З мого невеликого дослідження таки Білий брав участь в стрілянині на майдані.Також він стріляв з травматичної зброї в очі мітингуючим.Турчинов через Чорновол (за свідченням Романа Коваля) пропонував гроші бандиту Білому в сумі 20тис.доларів (за цей корупційний зв'язок з бандитом самозванця на держпосаді потрібно арештувати).25 березня Білого вбивають з його пістолета при затриманні. Футболка розірвана без вхідного отвору кулі.Що говорить про вбивство.Тобто бандити при владі ліквідували бандита ,який допоміг їм прийти до влади.Банда воює з бандою.Ну і хто має навести в хаті -в Україні порядок?Може хай Путін підвезе на танку президента Януковича на Банкову?Чи є якийсь інший варіант прибрати бандитів?
Васса Показати IP 27 Березня 2014 21:09
Правий сектор - нафіг з України. Сашко Білий був злочинцем все життя, його місце - було на зоні, дивно, що він протягнув так довго.
Ігор Показати IP 27 Березня 2014 21:11
Чекайте вводу російських військ в Київ. "Дабы защитить русских жителей". Правий сектор вправно виконує свою роботу по провокації Путіна.
Лучанка Показати IP 27 Березня 2014 21:12
Путін лізе до нас в країну, а ці лише стоять і кричать! Вони лише на словах такі герої... а як до діла... то в кущі.
888 Показати IP 27 Березня 2014 21:13
а скільки взагалі людей загиноло які входили до правого сектору,щось не видно було тих спеців які воювали в гарячих точках на передовій коли стріляли снайпери! в тому числі і білого,наскільки я памятаю навіть вони самі козали що прфесійні бійці в епіцентр не лізли поскільки знали складність ситуації ,а молоді не вчому не винні загинули за що щоб вони всі зараз ділили шкуру невбитого медведя!
Українець Показати IP 27 Березня 2014 21:15
Складається враження що правий сектор чітко реагує на команди генштабу Росії, завтра Яник має давати інтерв'ю, війська під кордонами ще треба іскру і ПС будуть потім ордени отримувати від Путлєра за звільнення України. Ау Правосєки можете щось чітко відповісти?
dd Показати IP 27 Березня 2014 21:15
Жиди при владі , долар росте, Крим відібрала Росія... Слава Україні, Під...растам Слава!!! Проведемо чесні вибори Призедента!!! ,При регістрації кандидатом потрібно внести 2,5 мільона гривен... Яким чесним Під..растом потрібно бути щоб накулядувати 2,5 мільона?
Українець до dd Показати IP 27 Березня 2014 21:17
В тебе одне слово п**сти то твоя сім'я чи що?
Бармалєй Показати IP 27 Березня 2014 21:21
І от скажіть мені тепер, що їм Кабаєв з Януковичем не башляє.
Українець Показати IP 27 Березня 2014 21:22
Сто пудов ***и!!!!!!!!!
луцьк Показати IP 27 Березня 2014 21:24
Да, ето полний.... Це реально може бути війна. Ляшко правий
Українець Показати IP 27 Березня 2014 21:25
ПС мовчить гроші з маскви прийшли пішли відробляти от паскуди в такий час. Не знаю що сказати. Де*іли і кон*ені тварини.
Олександр Показати IP 27 Березня 2014 21:26
О Господи, які ж вони ідіоти... А скоріш за все - путінські виродки. Де був Ярош до Майдану, хто про нього знав? Хто знав Данильчука? Де вони взялися,блін, на нашу голову? А хто скаже, скільки членів ПС загинуло на Майдані? Що це за люди??? Як можна ТАК провокувати Путіна? А Музичко - герой??? Людина, яка відкрито ходить з автоматом і поводиться, як бандит із лісу - герой у цивілізованій країні??? Вам таких героїв треба??? Ну, тоді я вас вітаю - с...ати Схід і Південь хотів на таку країну. Вже сил моїх нема, хай уже ділять ту країну поскоріше, бо все одно тут нас усіх за дебілів мають. А ми ще й ведемося - ну хіба й не дебіли?
спасибо) Показати IP 27 Березня 2014 21:32
В интернете, с украинской стороны, постоянно встречаются слова: "Майдан против Путина!!!" Со своей стороны Путин заявляет, что он не против майдана. Наоборот. Путин просит украинцев помайданить ещё! Пока от Украины не останется одна Галиция...
777 Показати IP 27 Березня 2014 21:35
Знову в масках. Знають, що йдуть на злочин!
ярош Показати IP 27 Березня 2014 21:43
Товарищ путин дал задание... надо выполнить, товарищи!
Olha до ярош Показати IP 27 Березня 2014 23:12
Ярош і Білий були вже в розшуку ,оголошеному Росією.Так що ,уви,Путін і Ярош не разом.Ярош агресивний д*більний бандит і все.Як і Білий.
РОНІН Показати IP 27 Березня 2014 21:55
ХЛОПЧИКИ ВИ ПЕРЕЙШЛИ МЕЖУ!!!!! ГОТУЙТЕСЬ!!!!! СТВОРЮЮ ПАТРІОТИЧНУ ОРГАНІЗАЦІЮ "ЛІВИЙ ФЛАНГ" (ФУНКЦІОНАЛ: - ЗНИЩЕННЯ правого сектору; - ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА (НЕ рф); - СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ДЛЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ; - ПІДТРИМКА ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ У БОРОТЬБІ З російсько-бандитськими угрупуваннями).
Анонім до РОНІН Показати IP 27 Березня 2014 22:03
100% ПІДТРИМУЮ!!!!
007 до РОНІН Показати IP 27 Березня 2014 22:25
І куди іти записуватись? Маски треба?
РОНІН Показати IP 27 Березня 2014 21:56
Російсько бандитські угрупування - правий сектор
луцьк Показати IP 27 Березня 2014 21:58
все більше схиляюся до того, що вони реально якісь засланці і провокатори. Доречі, Ярош не ввійшов у список персон. яким заборонений вїзд у Крим
місцевий Показати IP 27 Березня 2014 21:58
І ці "керівники" України, так все проковтнуть? Ну тоді все в нас буде вирішувати ПС! Щось не сподобається - підуть громити, погрожувати, вимагати ... О-то так дожилися...! Ну що хотіли - те й отримали! Навіщо та міліція, СБУ, армія ... нічого в Україні немає і не залишилося, навіщо даремно фінансувати?! У Європі чи США вже і сліду б від таких як ПС не залишилося, а вони ще й завтра прийдуть ... Не країна, а свинарник справжній!:(
правосекам Показати IP 27 Березня 2014 22:00
Волосы дыбом. Стране на грани дефолта и развала, только договорились с ЕС МВФ за какую то помощь и на тебе. Повылазили я даже и не знаю какими словами их назвать но это не патриоты, а предатели страны. Народ вас чметет если вы еще этого не поняли.
cоромно дивитись Показати IP 27 Березня 2014 22:00
Прийдеться брати зброю до рук, бо вже дістали ці радикали!!! Спочатку требе половити і "напудити" Правий сектор, а потім піду воювати проти Росії!!! Та буду впевнений, що захищаю своїх дітей, а не "хероїв"!!!! Де ви були, коли російські віськові штурмували наші частини??..................вилізло кодло, як застрелили Вашого Бандюгу!!!!!!! Господи, забери це кодло з України!!!!
1221 Показати IP 27 Березня 2014 22:04
Щось ніхто від ПС не коментує нічого.Немає що сказати.?
Відповідь до 1221 Показати IP 27 Березня 2014 22:05
А вони всі біля Верховної Ради
Анонім до 1221 Показати IP 27 Березня 2014 22:16
щоб коментувати, треба мати "мізги"(саме так пишуть ці "херої"). А "мізгів" вистачає лише на скандування, крики і "лазіння" по адмін. будівлях!!!! А Павлика там нашого точно нема!!!
1 Показати IP 27 Березня 2014 22:05
коментар було видалено
Вас Показати IP 27 Березня 2014 22:05
Земля пухом Сашку
Коля до Вас Показати IP 27 Березня 2014 22:06
Вам (ПС) всім з ним по дорозі!!!!
Анонім до Вас Показати IP 27 Березня 2014 22:14
А що у нього на пух алергія була?
Анонім до Вас Показати IP 27 Березня 2014 22:23
коментар було видалено
1 Показати IP 27 Березня 2014 22:06
приєднуйтеся і разом скоординуємся)
Українець Показати IP 27 Березня 2014 22:06
Данильчук спиш ******* ?
Ваня до Українець Показати IP 27 Березня 2014 22:07
коментар було видалено
Батьківщанка. Показати IP 27 Березня 2014 22:07
А де Херой Хведчак ? Ти тоже чекай черга підходить.
Зрадникам з Путінськ Показати IP 27 Березня 2014 22:10
коментар було видалено
Нормальний Показати IP 27 Березня 2014 22:18
А Ярош теж десь там з пацанвою,чи він тільки підбурювач-провокатор?
опиум Показати IP 27 Березня 2014 22:21
когда ЯРОШ-мессия с глазами загнаного зверька .был на приеме у Януковича_ вопрос Почему именно 20-фкврала ? что он делал и какие инструкции получал от гаранта.то что это Правый секстор есть Кремлевская организация не вызывает сомнения.то что их финансирование осуществляет Народ-это лож.В группе-Луцк- так она называется у Яроша.была поставлена задача Данильчуку привлечь в организацию.1 людей радикально настроеных против любой власти.2.приблизить молодежь возрастом от 14-до17 лет что бы милиция не могла использовать оружие против них.3.подтянуть малолетний криминалитет который был бы де-стабилизирующей силой в отделении -Луцк_.Этой группе лиц не нужна стабилизация.после общений с членами группы Луцк.сложилось впечатление что эта группа готова еще бегать по городу и начинать убивать если на то будет воля босса.но босс увы с геморойным лицом и переживает что от работы Альфа может остатся просто мокро в штанишках.берегите детей и не посылайте их на смерть за идеи Яроша который и сам толком не знает когда ему позвонит Путин и что ему еще нужно штурмовать...Раду заправку сауну базар или психиатрическую клинику...
Уксус до опиум Показати IP 27 Березня 2014 22:28
Вот именно!!! Вы не ставили себе вопрос, почему этот ******* ярош никому не сказал, что был у Яника сам!!!? А после того, как ему это предъявили начал взбрасывать гнилые "отмазки"....прокололся на х..не!!!
007 до опиум Показати IP 27 Березня 2014 22:36
Все вірно.Куди батьки тільки дивляця відпускабчі своїх дітей в бандитські угруповування? А Ярош де взяв 2,5 мільйона на заставу щоп податись в призеденти? Путлір готовий любого про фінансувати лиж би та людина лизала йому зад,і він мвг би командувати нашою країною через нього!!! Але наші люди вже навчились на гіркому досвіді,тому надіюсь що вибір зроблять правильний на цих виборах,і не продадуть себе і своє майбутнє за 1-н кілограм гречки...
абсолютно до опиум Показати IP 27 Березня 2014 22:38
На все 1000 % надо делать перепост и показывать тем, кто еще сомневается. И сотрудник милиции это сегодня пытался донести родителям Луцка и Волыни.
Хто ти Показати IP 27 Березня 2014 22:32
Юрий Бутусов Только что в 21.30 звонил Арсену Авакову. Спросил: "Объявите, что Вы приглашаете на пресс-конференцию всех журналистов, всех адвокатов Музычко и "Правого сектора", приглашаете лично Дмитрия Яроша - в МВД или на сессию Верховной Рады. Показываете все факты, основания проведения операции по задержанию, какие обвинения выдвигались к Музычко, показываете все планы операции, все показания оперативников "Сокола". И лично ответите на все вопросы. После этого пусть депутаты принимают решение". Аваков ответил: "Все это предлагалось "Правому сектору". Мы связывались с ними и в Киеве и в Ровно. Я приглашал Яроша, мы общались с Игорем Маузром "Тополем". Мы готовы на любую прозрачную и открытую дискуссию. Я готов к ответственности. Но люди не хотят диалог - у них другой сценарий, как мы видим".
опиум.для всех Показати IP 27 Березня 2014 22:35
могу рассказать вам то что и вы сами знаете.то что Ярош есть система ФСБ.и все получал инструкции о дальнейшей дестабилизации и о том что при малейшей возможности ему как единственному манипулятору _доверяет Народ-тогда он берет власть и все решает .Это есть миф- который скорее разработан в институте управления толпой которых много в Москве.а то что он как человек не решительный а это видно по глазам и губам Яроша а так же оп нервным тикам бровей и рук.можно сказать с уверенностью что Проэкт Ярощ-Правый сектор готовился на выборы 2015.как сказать языком науки....он еще не вызрел.и пришлось его запустить и контролировать и доделывать топором в бою.увы это и есть проблема Рашшки-которая не научилась доделывать до конца.Берегите самое дорогое Детей.
Анонім до опиум.для всех Показати IP 27 Березня 2014 22:42
НО если пройдет сценарий Яроша и ко. то никаких выборов не будет.
иван до опиум.для всех Показати IP 27 Березня 2014 22:48
а що аваков скаже як вин ниц незнае-операцию готовив и провив евдокимов а той повторюе що ему сказали-притому за таку роботу треба було спершу спитати евдокимова
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 22:36
Правий сектор - молодці!!! Не за те боролись, щоб ПР замінити на БЮТ, яника на юлю. Боролись за зміну системи, за реформи, за те, щоб змінити ставлення влади до народу: народ треба поважати і рахуватися з ним.
луцьк до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 22:42
Кого ти називаєш народом? Хворих на голову бандюків в комуфляжі? Ні, це не народ. Здорові люди такого не роблять.
Українець до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 22:46
Народ отримує мобілізаційні приписи у військкоматі, іде добровольцем на захист України. А дезертири з правого сектору виконують завдання кремля. В такий складний час вони хочуть захопити останній легітимний орган влади. Це не боротьба з системою, це диверсія.
007 Показати IP 27 Березня 2014 22:39
Все вірно.Куди батьки тільки дивляця відпускабчі своїх дітей в бандитські угруповування? А Ярош де взяв 2,5 мільйона на заставу щоп податись в призеденти? Путлір готовий любого про фінансувати лиж би та людина лизала йому зад,і він мвг би командувати нашою країною через нього!!! Але наші люди вже навчились на гіркому досвіді,тому надіюсь що вибір зроблять правильний на цих виборах,і не продадуть себе і своє майбутнє за 1-н кілограм гречки...
Цитую Показати IP 27 Березня 2014 22:40
"Земля пухом Сашку +0 -6" Ось так народ думає про вашого Сашка - і це реальність. Ви вже задовбали усіх. Бандюгу героєм зробили.
иван Показати IP 27 Березня 2014 22:45
скажить а хто зараз розумию що робиться ? хто з ким за чим то видно а кому та держава потрибна то виходить тильки селянам и студентам яки на жаль нинащо невпливають : -напевне скоро все закінчиться як завжди по на сфени вийла вся в билому принцеса Биде- замисть поламонаго золотого унітазу : А тепер згадайте хто при ний працював в силових струтурах -дальше думайте сами : Виключаю ще одну потвору що кривить зуби на екрани по имени ксенька яка вже десять рокив в парламенти и каже до в нее з другогот боку и треба ии перекласти щоб був баланс для фиксации и дерегуляции : Вже завтра вийде наш Витьок и як жукоа буде брати донбас
опиум Показати IP 27 Березня 2014 22:51
Правый сектор.-это старая пластинка Путина.мол мы руссыыкие вот видите живем в руссыыком государстве и нами управляют грузины чечены и всякие черные-давайте постреляем в Чечне и раздавим танками маленьких детей и изнасилуем их женщин.Увы таже самая тема-мы вот украинцы и нами управляют жиды поляки и всякие там предатели- а не пострелять их и не отобрать просто все у всех.нео нацизм это довольно старая тема.но вопрос)) почему правый сектор не поддерживают фанаты и так сказать организации которые и есть националистами.и почему Белый молот Ярош-слил.именно -после этого грохнули сотрудика Правого секстора.возможно Сашко что то знал и Ярошу это парень мешал.Группа_луцк в расстеряности.
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 22:52
У вас *ураков только путин виноват ха ха ха
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 22:55
Аваков буде просто..не буде.переловлять лідерів за ніч.Ато взагалі об'явили себе над всіми, якась каста з якимись правами.Ідіть на вибори, виберуть будете виборців представляти.Задрали вже Просвіту приватизували? За які заслуги? На бойовому знамені УПА свої букви ліпить? Хто дав право оскверняти пам'ять воїнів УПА?
Со 112 Показати IP 27 Березня 2014 22:55
Министров и президентов можем снимать мы, а не убогая Верховная Рада. Об этом во время митинга под ВР сказал координатор "Правого сектора" Андрей Билецкий.
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 23:04
Якщо йдем до Європи, то значить і міністри при найменшому скандалі повинні добровільно йти у відставку, а не нахабно триматися за владу.
Лучанин Показати IP 27 Березня 2014 23:37
"Правий сектор" у вирішальній мірі допоміг Путіну окупувати та анексувати Крим. Тепер "правий сектор" в намордниках провокує Путіна на дальшу агресію проти України. Може пора владі покінчити з цим бандитським формуванням? Виділити Ярошу, Данильчуку та їм подібним провокаторам замість кабінетів персональні камери!
Анонім до Лучанин Показати IP 28 Березня 2014 06:53
так кацапи пишіть свою думку путіну жереновскому)))ваша думка нас не цікавить)))
кримчанин до Лучанин Показати IP 28 Березня 2014 07:06
А часом не аваков з турчиновим та ціле кодло під куполом злили Крим? Дивись реально на речі. При чому тут ПС? Це очевидно.
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 23:44
По-перше - міністрами потрібно призначати професіоналів, а не як у нас заведено а Саша своє заслужив
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 23:51
скоро будемо боятися пукнути,щоб не спровокувати путіна, страх - це психологія раба
Ок до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 00:12
Ти любиш дражнити скаженного пса?
Анонім до Ок Показати IP 28 Березня 2014 06:56
путін забери своіх шпигунів і політичних пр****туток з волині!!!!ще називаете путіна скаженим псом це шавка
І_І Показати IP 28 Березня 2014 07:53
Ось це ваші "херої"!!! Ганьба!!! "Під ВРУ молодик у балаклаві намагався вкрасти Мерседес" http://vgolos.com.ua/news/pid_vru_molodyk_u_balaklavi_namagavsya_vkrasty_mersedes_140571.html
побажання Показати IP 28 Березня 2014 09:55
коментар було видалено
ефесбешні тролі пога Показати IP 21 Січня 2016 20:03
і нарешті повиздихали :)))