USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Просять допомогти встановити особу утопленої в Стиру жінки. ФОТО 18+

1 Липня 2016 11:43
Поліція Луцька встановила особу утопленого в Стиру чоловіка, особу жінки наразі не встановили.

Поліцейські звертається до громадян з проханням допомогти встановити особу утопленої жінки, - інформують у прес-службі ГУНП у Волинській області.

Нагадаємо, учора, 30 червня, близько 8 години в річці Стир в обласному центрі місцеві жителі виявили тіла чоловіка та жінки. Їх направили на судово-медичну експертизу для з’ясування причин смерті. Згідно із висновком судмедекспертів смерть людей наступила внаслідок утоплення.

Учора, поліцейські встановили особу чоловіка – це 54-річний житель села Чаруків Луцького району.

Поліція звертається до громадян із проханням допомогти встановити особу утопленої жінки.

Прикмети: на вигляд близько 30-35 років, худорлявої тілобудови, волосся русе, середньої довжини, обличчя овальне.

При виявленні була одягнена: літнє коротке плаття із жовтими та блакитними квітами.

Всіх, кому щось відомо про особу померлої, просимо повідомити за наступними номерами телефонів: 066-540-36-92 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Василь Показати IP 1 Липня 2016 13:07
Навіщо публікувати таке жахіття? вже хоча б обробили те фото, зробили його чорно-білим, щоб не лякати лучан. Ніхто Вам тут не допоможе, такі публікації лише реально знижать ваш рейтинг відвідування!
АС до Василь Показати IP 1 Липня 2016 13:49
а ти чому в рубруку заходиш слабак в людей біда а тут з своїми коментами лізеш твою думку ніхто не питає нед*умок
Анонім до Василь Показати IP 1 Липня 2016 14:05
Бред пишеш , як ще тобі Вася фото обробити , так щоб жінку не могли впізнати ?
Сергій до Василь Показати IP 1 Липня 2016 16:04
А що тут такого страшного? Реально просять допомоги в упізнанні, можливо хтось зайде на сайт хто її знав. А якшо для тебе це жахіття -- то включай мультики (тільки не Сімпсони)
Лучанин до Василя Показати IP 1 Липня 2016 13:54
ФОТО + 18,а на що ви очікували???
я Показати IP 1 Липня 2016 13:58
Не подобається не дивись.....По твоєму як людину мають впізнати?Завдяки цим новинам і публікації,знайшлися сестри загиблої.....Мої співчуття((
Олександр Показати IP 1 Липня 2016 14:39
Василь, якщо в тебе непорядок з нервами, то йди підлікуйся, або не читай такі новини. Рейтинг від таких публікацій навпаки росте, кожен по волі по неволі всеодно відкриє таку новину, "раптом я її знаю, де це сталось", думок у голові людей багато. Але до чого тут рейтинг, якщо у людей біда ? Цей ресурс відвідує багато людей з Волині і не тільки. Може так статись, що саме через цю статтю, написану тут об 11:43, близькі дізнаються про смерть рідної людини. Так, звістка неприємна, але вона допоможе всім і поліції, і рідним тієї утопленеці. Тому якщо в тебе психічні проблеми, чи не виповнилось 18, такі новини більше не читай, написано ж "ФОТО 18+".
Антиміліція Показати IP 1 Липня 2016 17:26
Вася є Вася