USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Розшукують жінку, яка в Луцьку пограбувала ювелірний магазин

24 Вересня 2015 18:36
Луцьким МВ УМВС України у Волинській області за скоєння крадіжки золотого ланцюжка розшукується особа жіночої статі віком 40-45 років, повної статури, обличчя засмагле, кругле, волосся світле пряме. На зріст приблизно 160-170 сантиметрів.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

У разі наявності будь-якої інформації щодо розшукуваної особи, правоохоронці просять повідомляти в Луцький МВ УМВС України у Волинській області за телефонами: (0332) 24-91-82 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 24 Вересня 2015 18:52
Там ще була її падєльніця,яка вчасно дзвонить варовці.
ау Показати IP 24 Вересня 2015 19:31
то нічого, що це місяць назад трапилось?
міліція до ау Показати IP 25 Вересня 2015 09:11
Ми тільки зараз роздуплились
Юля Показати IP 24 Вересня 2015 20:57
Це не "грабіж", а "крадіжка". У журналістів має бути елементарна грамотність.
Клієнт Показати IP 24 Вересня 2015 22:08
Їх було троє-одна брала, інші відволікали. Міліція так швидко реагує...
Іра Показати IP 24 Вересня 2015 22:18
Продавщиця сама винна. В Перлині, Золотому віці ніколи тобі так не покладуть вироби. вони слідкують за всім
я до Іра Показати IP 25 Вересня 2015 08:26
Думаєш в Перлині вони не були і нічого не винесли?! Сама Перлина не розголошує цю інформацію.
911 до я Показати IP 25 Вересня 2015 11:26
ці дві виварки промишляють вже років з 5-ть. І в Луцьку немає жодної ювелірки де б вони не почистили. Продавців власники магазинів залюкують, ті в свою чергу інформацію не розголошують і платять зі своєї кишені.
ха-ха Показати IP 24 Вересня 2015 22:56
ловкость рук и никакого мошеничества
Інна Показати IP 24 Вересня 2015 23:15
Продавчиня,таке враження що не золото продає,а помідори
Туйво Показати IP 25 Вересня 2015 15:05
Бачив сьогодні похожу на Кромберзі без окулярів, може й вона ???
я до Туйво Показати IP 25 Вересня 2015 20:31
Скоріше за все це гастролери з іншого міста. Напевно вже побачили, що ними плотно займаються і лягли на дно. Так шо зустрічайте через рік.
12345 Показати IP 25 Вересня 2015 15:17
місяць пройшов невже ніхто в ній не взнав сусідку ,чи з одного двору ,району
Дмитро Показати IP 25 Вересня 2015 16:43
коментар було видалено
відвідувач сайту Показати IP 25 Вересня 2015 17:10
Майстерність Соньки - Золотої ручки. Молодець. Очевидно, якась зальотна аферистка, чи данєцкая.
Лучанин до відвідувач сайту Показати IP 26 Вересня 2015 00:12
Опа, ось і націоналісти під'їхали. Як можна всіх людей рахувати як одну? Якщо у нас жила Л. Українка, це не значить, що всі поети у Луцьку. Якщо з Донецька багато поганих людей, це не значить, що всі звідти погані.
я Показати IP 26 Вересня 2015 11:22
Я б її причавила, але гидота, ненавиджу злодіїв.