USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

СБУ на Волині затримала організоване угруповання видобувачів бурштину

14 Листопада 2015 17:25
Працівники СБУ затримали організоване угруповання видобувачів бурштину на Волині. Вартість вилученого каміння - понад 3 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області

Так, працівники Служби безпеки України спільно з Державною фіскальною службою затримали у Луцькому районі одинадцять членів організованого угруповання, що займалося протиправним видобутком, скупкою та контрабандою бурштину.

У зловмисників, мешканців Волинської, Рівненської областей та Києва, вилучено двадцять два кілограми обробленого, високофракційного бурштину. За оцінками експертів, вартість сонячного каміння на "чорному ринку" перевищує три мільйони гривень. Правоохоронці також конфіскували п’ять автомобілів та понад 400 тисяч гривень.

Слідчим відділом Управління СБУ у Волинській області розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 240 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності інших членів організованого угруповання.

Нагадаємо, сьогодні вже повідомлялося про затримання 31 та 27 бурштинокопачів на території Маневицького району.

Фото прес-служби УСБУ у Волинській області:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ник Показати IP 14 Листопада 2015 17:53
горькие легкие деньги
ник Показати IP 14 Листопада 2015 18:57
и не понял почему сбу. почему не еваков со своими орлами. или им нет доверия или они в доле. а у сбу есть задачи по важнее
Лех Показати IP 14 Листопада 2015 20:00
одні гинуть на фронті, а другі пі*@ри казково збагачуються. поставити до стінки і справі кінець!
Шурик Показати IP 14 Листопада 2015 21:44
А где их так задержали?
Оксана до Шурик Показати IP 14 Листопада 2015 22:53
Маяки. Кафе Колобок
ноль Показати IP 14 Листопада 2015 23:40
мда кинуть сюжет,а ми хаваєм, типу подивіться як в нас працює сб, а те як сб бере і має з того бурштину то ніхто не знає. Всі хто з бурштином повязаний всі продажні, "Попавші" поділяться камінцями та й по всьому затриманню
АС7776АІ Показати IP 15 Листопада 2015 00:00
Не смішіть мене, вони самі тим бурштином торгують
Майор Показати IP 15 Листопада 2015 00:18
П П Шпига - тобі не соромно -це факт. А не страшно? Присяга? Довіра майдану? Війна? Загиблі? Поранені? Сироти? Каліки? Прокльони? Це все твоє оточення, озирнися, зупинися. Бо коли зупинять, люди озиратися буде пізно.
капкан Показати IP 15 Листопада 2015 08:54
Чесні копачі здали нечесних. Тепер нечесні після предоплати стануть чесними. Триватиме допоки усі стануть чесними, тобто платити. Аваков приоритети і показники роботи МВС зменшив на 86 позицій, відповідно зменшиться в пропорційному і надходження від областей до МВС у вигляді відкатів, бо думка суспільства про роботу поліції нажаль не є матеріальною. А сбшники чітко, після 07.11.2015 перебили кришу. Тепер Петру(×2) та оточенню потрібно купити свою американку- є така шуфля на Старому ринку та стежити за думкою громади.
капкан 2 до капкан Показати IP 15 Листопада 2015 08:58
Згідний, здали як кажуть в СУ-536 -"під ключ"!
Шпига Показати IP 15 Листопада 2015 12:02
тю... 1000грн... хіба це хабар!
Анонім Показати IP 5 Січня 2016 11:00
Та це усе фігня, повний брєд, показуха, чомусь усі замовкли за теж саме що було у Рівненському М,, пропало 11 мішків бурштину з мусарки!!!! , як "вещдок", ..хлопці неподілились от їх і взяли,показуха кругом…