USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Стало відомо прізвище затриманого працівника СБУ у Луцьку

23 Січня 2017 17:00
У Луцьку правоохоронці затримали працівника військової контррозвідки СБУ Анатолія Семенюка.

Цю інформацію підтвердив військовий прокурор Луцького гарнізону Євген Давидов, інформує ВолиньPost.

Нагадаємо, операція щодо затримання та спільні оперативні дії працівників управління Служби безпеки та обласної прокуратури були проведені 23 січня біля гіпермаркету Там-Там.
Як повідомив журналістам Інформаційного агентства Волинські Новини працівник СБУ, який працював на місці затримання в складі групи, проводилася операція щодо затримання підозрюваного в отриманні неправомірної вигоди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ку-ку Показати IP 23 Січня 2017 17:05
це кн*р -шатун! ото контррозвідка! ...капець якщо не сказати по другому...
Каспер Показати IP 23 Січня 2017 17:07
Може вони помилились? Цей не схожий на працівника СБУ. Він, скоріше, завідувач їдальні.
і ми Показати IP 23 Січня 2017 17:14
хочемо добра! за копійку матір з батьком продасть і Батьківщину -і ніяка війна таким не страшна ! який жах -контррозвідка!
Фу! Показати IP 23 Січня 2017 17:18
Какая отвратительная рожа!
Анонім до Фу! Показати IP 23 Січня 2017 17:44
Це наслідки недоідання та надважкоі роботи і маленькоі зарплати
кнур шатун Показати IP 23 Січня 2017 17:31
Був в Волинському МЧС пожежник Анатолій Семенюк. Полковник. Нині покійний. Хороший хлопець був, вірші і казки дітям писав, книги видавав. Це збіг обставин, чи якийсь родич, син, внучатий племінник? Цікаво.
власна безпека Показати IP 23 Січня 2017 17:37
а говорят, что подстава. Убирают неугодных и делают показатели
Іван до власна безпека Показати IP 23 Січня 2017 19:15
Ага, гроші насильно запихають. Смішно.
Андрій Показати IP 23 Січня 2017 21:10
Ще ніколи розвідник Толя не був так близько від провалу
санич Показати IP 23 Січня 2017 21:49
якщо той Семенюк з кадрів УВД, то він не тільки казки писав...
РАйон Луцьк Показати IP 23 Січня 2017 21:54
ВІн ще той *пирь галімий так йому і нада)))) буде знати як лаве з кожного брати!
Клаус до Санича Показати IP 23 Січня 2017 22:22
Що ж ти пишеш л*шара, той Семенюк вже років з десять як на тому світі спочиває, земля йому пухом.
роботун Показати IP 23 Січня 2017 23:19
Зразу видно,що "злили" і роблять показуху і план.
експерт Показати IP 24 Січня 2017 08:37
На радянського мясника схожий. Чи на забійника худоби рожищенської бойні. Звелися чекісти на собачий хвіст. Де мужнє обличчя, обтяжене інтелектом, де спортивна фігура? Два мішки мяса і кісток.
Ауууууууу Показати IP 24 Січня 2017 17:42
не поняв, де ті писаки, що завжди просять прізвище і фото в студію. То напишіть чи *ончили? Легше стало?
Серий Показати IP 24 Січня 2017 22:47
Толік брав хабарі будучи на різних посадах ще починаючи з 2005 року, особливо коли опікав держ кордон, тільки в ті часи його покривав колишній заст. начальника управління СБУ області Ковальчук Віктор Петрович