СБУ ліквідувала на Волині міжнародну організовану злочинну групу

Працівники СБУ ліквідували на території Волині міжнародну організовану злочинну групу, яка завозила та збувала в Україні особливо небезпечні психотропні речовини. Про це «Волинським новинам» 12 червня повідомили в УСБУ у Волинській області.
У Волинській області завершено довготривалу спецоперацію з ліквідації міжнародної організованої групи, яка спеціалізувалася на контрабандному ввезенні та збуті особливо небезпечних психотропних речовин – екстазі та амфетаміну. З початку року в Луцьку та на кордоні з Республікою Польща працівники Служби безпеки України провели кілька затримань учасників угрупування, у яких вилучено понад 3,5 кілограма амфетаміну та більше 10 тисяч пігулок екстазі.
У результаті спецоперації затримано десять осіб, щодо яких слідчий відділ УСБУ у Волинській області порушив кримінальні справи за статтею 305 Кримінального кодексу (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів або їх аналогів) та статтею 307 Кримінального кодексу (незаконне придбання, зберігання, виготовлення, виробництво, перевезення, пересилка з метою збуту наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів або їх аналогів). Тепер зловмисникам загрожує покарання строком від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна. Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0
Loading...
Здай лампу та батарейку – збережи природу: де в Луцьку можна лишити токсичні побутові відходи
Сьогодні 07:00
Сьогодні 07:00
Готуватимуть нових фахівців: на Волині стартує масштабний проєкт з психологічної допомоги
Сьогодні 06:02
Сьогодні 06:02
У Фінляндії запустили перший у світі пісочний акумулятор
Сьогодні 00:57
Сьогодні 00:57
У Луцьку на Кравчука знесуть незаконний кіоск шаурми
Сьогодні 00:38
Сьогодні 00:38
7 липня: свята, події, факти. День Івана Купала, радіодебют Елвіса Преслі, похорон Майкла Джексона
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Велика Британія попросила EBU ще раз розглянути Україну як місце проведення «Євробачення-2023»
6 Липня 2022 23:43
6 Липня 2022 23:43
У Луцьку відкрили інноваційний навчальний центр для газовиків
6 Липня 2022 23:24
6 Липня 2022 23:24
Угорщина не постачає зброю Україні, щоб Росія не обстрілювала угорців на Закарпатті, – Сійярто
6 Липня 2022 23:05
6 Липня 2022 23:05
У волинському монастирі плели лавандові вінки, щоб допомогти військовим
6 Липня 2022 22:46
6 Липня 2022 22:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.