USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Сепаратисти самі ініціювали пожежу? Прізвища росіян-винуватців трагедії в Одесі

4 Травня 2014 09:31
Імовірною причиною жахливої пожежі в Будинку профспілок в Одесі є дії сепаратистів на верхніх поверхах споруди. Такими є попередні результати обстеження місця трагедії, - інформує ТСН.

3 травня будівлю обстежили фахівці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області.

"З верхніх поверхів нападники почали закидати мирних громадян пляшками із запальною сумішшю і вести по них вогонь з вогнепальної зброї. У результаті використання зловмисниками "коктейлів Молотова" виникла пожежа", - інформують правоохоронці.

"З верхніх поверхів загоряння поширилося на значну площу будівлі і стало причиною загибелі більше 40 чоловік", - наголосили в міліції на підсумках обстеження місця подій фахівцями ДСНС.

Окрім того, українські силовики повідомили, що встановили особи щонайменше трьох чоловіків, які підштовхнули людей у центрі Одеси до кривавої масової бійки.

Серед провокаторів, зокрема, є Мефедов Євген Ігорович, 1983 року народження, уродженець м. Йошкар-Ола. "Він повідомив, що його батько працює в МНС РФ", - заявили в СБУ.

Інший організатор заворушень – громадянин РФ Золоташко Олександр Олександрович, 1976 року народження. Це мешканець Нижнього Новгорода, батько якого зараз служить у внутрішніх військах РФ у Тюменській області.

Третій виявлений СБУ росіянин – Красильников Андрій Володимирович, 1966 року народження. Він також є жителем міста Нижній Новгород. Всі належні документи стосовно цієї ситуації передані спецслужбою до Міністерства закордонних справ України.

Згідно з останніми даними, в Одесі після зіткнень 2 травня до лікарень потрапили 214 осіб, з них 27 у дуже важкому стані. Загинули 46 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 09:42
Как всегда одна брехня!
ІВАН Показати IP 4 Травня 2014 09:45
В Україні є кілька кланів, які воюють між собою і втягують в свої розборки простих людей. Проливається кров невинних і довірливих. Ще жодного депутата чи його синочка не застрелили.Ноборот - їхні фірми піднімають ціни і процвітають. Вони жирують - а дурню бийся між собою. Прикриваються різними гаслами про сепаратизм та тероризм. Бидлота тупорила!
Don Показати IP 4 Травня 2014 09:46
Будинок підпалили ультрас і місцевий ПС коктейлями молотова, невже на відео не бачите?
Бабай до Don Показати IP 4 Травня 2014 10:16
Неважливо хто підпалив,важливо те що результат позитивний.Хто з мечем до нас прийде від меча і погибне.
Анонім до Бабай Показати IP 4 Травня 2014 10:45
майдануті вже давно на Україну напали і ще 21 лютого, ато і раніше, такщо не треба тепер дивуватись агрессії
))) до Бабай Показати IP 4 Травня 2014 11:48
шо ти мелеш, хворе? йдеться про одеситів, які були в себе вдома, шо неясно?
Чмирь до ))) Показати IP 4 Травня 2014 13:06
Так так одесити з Придністровя))))
lesia до Don Показати IP 4 Травня 2014 10:25
Ультрасам респект.Вони молодці виконують функції міліції.
аааа Показати IP 4 Травня 2014 10:07
Очищатись від колорадської наволочі треба в всіх регіонах.Давіть їх як клопів.І не дай Бог Путя сюди сунеться ,то першими на Волині загинуть представники 5. колони.Мельники Кононовичі думайте ви перші будете під ударом.
Волиняка до аааа Показати IP 4 Травня 2014 10:31
В разі воєнного вторгнення дійсно потрібно проконтролювати,щоб ці мандюки живими не вибрались.
Обдимлений Показати IP 4 Травня 2014 10:08
коментар було видалено
Іван Показати IP 4 Травня 2014 10:09
коментар було видалено
Луцьк Показати IP 4 Травня 2014 10:21
Мене дивують кацапи.Як вони готові на словах різати українців, а як дали їм по зубах так ущемление бедних русскоязичних.Не лізьте сюди бо здохне ще вас більше......
Кто до Луцьк Показати IP 4 Травня 2014 11:26
Кто к вам в Луцк приезжает?
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 10:39
коментар було видалено
Українець до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 10:45
ПТН цы ПНХ
Дух сепаратиста до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 10:49
Ці закопчені з АК знали на що йшли.Так що не треба тут плачевних мелодрам.
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 11:01
Ага самі себе підпалили, потім застрелилися, повистрибували з вікон, і для вірності САМІ себе добивали битами на асфальті. А і ще двері тримали і мнс не пускали
ЛСД сепаратист до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 11:03
Вони наркомани на все здатні.Так що не дивуйтесь)))))
))) до ЛСД сепаратист Показати IP 4 Травня 2014 11:50
їх повбивали по кабінетах, потім підпалили будівлю. ви ідіоти. йдеться про наших співгромадян. заглохніть нарешті, слабоумні.
Кукан до ))) Показати IP 4 Травня 2014 12:00
Ой як заспівали.Це не співгромадяни,а диверсанти за 400грн.І по логіці вони мають бути знищені неважливо якими способом
))) до Кукан Показати IP 4 Травня 2014 12:03
дєбільноє существо. заберись з під компьютера, йди пролікуйся. ти - один з безмізких уродів, які почали громадянську війну. вдавися цією славою, кретине. це - наші громадяни, українці, одесити. в країні по них жалоба. гори в пеклі зі своєю злобою.
Обвуглений сепаратис до ))) Показати IP 4 Травня 2014 12:21
Думали що все безнаказано?Відхватили а тепер плачете?І до речі за ворогоом скорботи не може бути чи це швецький синдром?
Укуу до Обвуглений сепаратис Показати IP 4 Травня 2014 12:26
Все вірно.Ніякого жалю не може бути до загарбників.
Анонім до Укуу Показати IP 4 Травня 2014 12:37
Людина з вибірковим "жалем" це вже не людина.
Анонім до Укуу Показати IP 4 Травня 2014 12:38
Тоді і до вас жалю не буде.
))) до Обвуглений сепаратис Показати IP 4 Травня 2014 12:45
стокгольмський синдром, дебіле. шведська є сім'я або стіл. вам відхватили мізки. вірніше, їх і не було ніколи. ви прос*али унікальну країну. ідіоти.
Лучанка до ))) Показати IP 4 Травня 2014 12:31
Не називайте терористів українцями.Після того як вони вспорююють животи виколюють очі ми маєм за ними скорбити.Хай горять в пеклі.
))) до Лучанка Показати IP 4 Травня 2014 12:43
хто кому що вспарував? ви свічку тримали, дауни? в Україні працюють специ, а ви - тупе безмізке стадо, яке біжить, висунувши язики, туди, куди їм скажуть. хто терорист? жінка, яка лежить задушеною на фото з одеських профспілок? одеський поет? хто ще? ви - дауни. ваш удєл - прос*ана країна з громадянською війною. мені вже навіть вас не шкода.
гуманіст до ))) Показати IP 4 Травня 2014 12:52
Ой уті путі беззбройних.А жирдос з Калашом це також Одеський поет))))
))) до гуманіст Показати IP 4 Травня 2014 13:54
коментар було видалено
хм Показати IP 4 Травня 2014 12:46
триндець країні,спалили громадян живцем,розстрілювали беззбройних,в будинку зброї не знайшли,добивали ранених,це-фашизм і ні що іньше.Могла бути держава,а тепер -територія,де америкоси і росіяни борються за вплив над нею.
))) до хм Показати IP 4 Травня 2014 12:52
головне, що дурнуваті з цього приводу течуть слиною радощів. піпець. разом до перемоги, боже, які ідіоти.
Барбекю до ))) Показати IP 4 Травня 2014 12:55
Що тролятіна не весело сьогодні?А яким був жартуном коли в Києві сотню розстрілювали.Може шашлика хочеш?
))) до Барбекю Показати IP 4 Травня 2014 13:53
кому було весело?
))) до Барбекю Показати IP 4 Травня 2014 13:59
не для тебе пишу, бо ти слабоумне. швидше за все, що і в Києві, і в Одесі працювали одні й ті самі загони спеціалістів. закрий рота, сходи прочисти свій сортір.
Байкар Показати IP 4 Травня 2014 13:03
Добрий сепаратист-піджарений сепаратист.Українська народна творчість.
ТОР Показати IP 4 Травня 2014 13:51
Повна брехня!Подивіться оце і все зрозумієте:http://www.unian.net/politics/914179-chislo-pogibshih-v-odesse-vyiroslo-do-46-chelovek-vse-opoznannyie-odessityi.html
))) до ТОР Показати IP 4 Травня 2014 13:57
кому ви що доводите? вони не читають перед обідом газет. їм пох офіційні результати опізнань трупів. амінь. ця країна приречена.
Olha Показати IP 4 Травня 2014 16:29
Очевидець травневої бойні сказав,що був біло -зелений дим.Тобто використовували проти активістів БІЛИЙ ФОСФОР!!!!!!! З Вікіпедії :" Это вещество (білий фосфор) воспламеняется при соприкосновении с воздухом, поэтому хранят его в воде. Применение белого фосфора даёт комплексный эффект — не только дым и пламя, но и психологический шок. По свидетельству исследователей характерной чертой применения фосфорной бомбы является обугливание органических тканей при сохранении одежды, а при вдыхании горящей смеси — выжигание лёгких. Масштаб поражения до 150 метров.". Тобто БІЛИЙ ФОСФОР був або в кулях,якими стріляли в активістів,або в пляшказ,які закидував ПС у вікна. ХУНТУ В МІЖНАРОДНИЙ ТРИБУНАЛ!!!!!!!!!!!!!!!