USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ще одна смерть волинянина на Сході

27 Липня 2014 13:44
Ще один Герой України родом із Волині поліг під час антитерористичної операції на Сході України.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук опублікував новопризначений голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

«На Волинь знову прийшла біда. В зоні АТО загинув Повх Микола, житель села Велимче Ратнівського району. Мої співчуття рідним і близьким. Слава Героям!», - написав посадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Друг Показати IP 27 Липня 2014 14:05
Боже милосердний, рятуй наших хлопців!!!
Ніка Показати IP 27 Липня 2014 14:17
Щире співчуття рідним та близьким.Вічна йому пам'ять. Мусимо триматися, мусимо захищати Україну, бо за нас цього ніхто не зробить.Дуже шкода наших хлопців, але, зціпивши зуби, ми повинні йти і перемагати. Ще трошки... З честю поховаємо героїв і будемо їх пам'ятати завжди. Герої не вмирають!!!
оля до Ніка Показати IP 27 Липня 2014 15:10
Це дурні смерті.
122 Показати IP 27 Липня 2014 16:38
так чому ж наші шановні депутати, можновладці і їхні дітки не йдуть "добровольціями" як ті прості хлопці захищати країну ? бо якби один синок там очутився і подзвонив таткові,що вони там голі і босі і голодні то на другий день все було б і на третій день це все прекратилось. скільки можна наживатись на простих людях? де ті зарплати військовим (новий президент обіцяв 600 гривень в день з 26 травня)!!!! куда йдуть ті транші з Европи якщо в країні нічого немає і ні на що не вистачає?
123 Показати IP 27 Липня 2014 20:24
Анонім, ти напевно сам добре хворий на всю голову. Киш з волинського сайту, путінський троль.
Анонім Показати IP 27 Липня 2014 20:56