USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.50 39.85
  • PLN 9.70 9.86

Що сказали експерти про виявлені дитячі останки в луцькому парку

27 Травня 2016 12:59
Уже є попередній висновок судмедекспертів щодо останків дитини, знайдених в луцькому парку.

Про це у коментарі кореспондентам Інформаційного агентства Волинські Новини розповів керівник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області Ігор Муковоз.

Нагадаємо, позавчора ввечері у чергову частину Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області надійшло повідомлення від 60-річної лучанки, яка на березі річки Стир на міському пляжі у Центральному парку імені Лесі Українки виявила тіло новонародженої дитини.

Зі слів Ігоря Муковоза, згідно з попереднім висновком судмедекспертів, виявлені останки – це не новонароджена дитина, а плід, якому 30-32 тижні. Очевидно, у жінки стався викидень, і в такий спосіб вона просто його позбулася.

У зв’язку з обставинами, які виявили експерти, каже Ігор Муковоз, кримінальне провадження буде закрите, оскільки карним кодексом не передбачено відповідальності за дії, які призвели до вказаного факту.

Остаточна експертиза буде готова за декілька тижнів, тоді й прийматиметься рішення про закриття провадження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучани Показати IP 27 Травня 2016 13:06
32 тижні вагітності виростає до 43 см і вагою досягає 1700-1800 г, а деколи і того більше. Триває фаза активного росту дитинку — практично всієї збільшенням ваги під час вагітності жінка зобов'язана збільшенням маси плоду. Всі системи і органи малюка повноцінно працюють: функціонує нервова система; удосконалюється робота залоз внутрішньої секреції (гіпофізу, щитовидної і підшлункової залози, надниркових залоз і т.д.), які беруть участь в обміні речовин; «включилася» в роботу імунна система, виробляючи антитіла для захисту крихти в перший час після народження ЦЕ НЕ ПЛІД ,А ДИТИНА. МУСАРА ЗАМИНАЮТЬ ВБИВСТВО....З поверненням, Муковоз((((
Лікар Показати IP 27 Травня 2016 13:15
Поліція не експерти перестанете писати дурниці.
Робітник до Лікар Показати IP 29 Травня 2016 22:37
Навчись писати без помилок, ”лікар".
Мама Показати IP 27 Травня 2016 14:24
Маму -якщо можна її так назвати!!!??Знайти і вкинути до собак !!! Не має слів......що ж це за жінка така.....
Юрист Показати IP 27 Травня 2016 14:27
Для всіх, хто не має відповідної освіти в галузі права - об"єктом вбивства є життя ЛЮДИНИ, яке починається з часу фізіологічних пологів, відповідно плід не може бути об"єктом злочину проти життя. Всі крапки над "і" в даному випадку поставлять експерти.
Рудувець до Юрист Показати IP 27 Травня 2016 15:26
Де ти вчилося, юріст?
лучани до Юрист Показати IP 27 Травня 2016 15:39
Знаючи м**рню, то виключати заминання висяка не можна. У міськвідділі реальні вбивства до недавно заминали за купу зелених гривень.
Юристу до Юрист Показати IP 27 Травня 2016 16:46
Якщо плід не знаходиться в лоні жінки, то значить це вже народжена дитина. Народжена мертвою чи живою - це інше питання.
Лех Показати IP 27 Травня 2016 15:24
Муховоз то хто?
Анонім Показати IP 27 Травня 2016 15:46
Дитина ж народилась,недоношена просто якщо 32 тижні,таких маса зараз народжується і нічого,алеж у який спосіб позбулась,нормальні люди роблять захоронення навіть у таких випадках окремо чи підхоронюють до померлих близьких людей,жалобу носять.а це якась темна історія...
Зіна Показати IP 27 Травня 2016 18:50
Ну да, это же нужно расследовать! Это ж не на бал сходить за клепочкой))) муховоз не удивил.
666 Показати IP 28 Травня 2016 04:30
не факт, что стал выкидыш, если бывают случай, что ребенок переношенный, а там почему же не может быть недоношенный? а, если это выкидыш, то, могла уж не в такой способ, расчленить и по пакетам распихать и выбросить, вроде бы как так нашли были, хотя писалось, что была только голова и ручка, а сейчас уже где-то пишет, что в пакетах были
До лучани Показати IP 28 Травня 2016 23:46
Хочете помінятись місцями?? Вперед!!! Хотів би я побачити як би кожен з Вас розслідував дану справу і який був результат..Коментарі кожен може писати, а пишуть ті хто не знає тієї кухні, а думає що він "асс" в галузі права та медицини. Звинувачувати Муковоза не варто, бо людина на своєму місці, Ви навіть поряд з ним не стояли.