USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Смертельна ДТП на Рівненщині: автобус Київ-Ковель зіткнувся з вантажівкою

25 Червня 2018 22:25
Легковий автомобіль та автобус сполученням Київ-Ковель зіткнулися у Сарненському районі неподалік села Костянтинівка на трасі М 07 Київ-Ковель-Ягодин.

На місці пригоди загинуло три людини, в лікарні помер ще один чоловік. Більше десяти чоловік доправлені до медичного закладу каретами швидкої допомоги.

Зі слів очевидців, виїжджаючи з другорядної дороги на міжнародну трасу водій Mercedes на єврономерах не надав перевагу в русі автобусу Київ-Ковель. Водій автобуса уникаючи зіткнення з автомобілем, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з вантажівкою. Від удару автобус перекинувся.

Рух трасою перекритий. На місці працюють лікарі, рятувальники та поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
Ой Показати IP 25 Червня 2018 23:05
Треба орден дати євросилісту..." Кращий кєрманич року"...
Вася до Ой Показати IP 26 Червня 2018 09:21
Навряд чи той орден комусь потрібен... Ще раз переконався, що в таких ситуаціях нема чого намагатись вирулювати і оминати "дятла" (нема впевненості що на зустрічній пусто, чи що в кюветі не росте якраз дуб чи опора якась). Просто лупити в нього, іншого варіанту нема. Пошкодження менші будуть, ніж при зустрічному, та і претензії більш імовірно що буде кому виставити
757 Показати IP 25 Червня 2018 23:11
Кончені бляхи, коли вже їхніх водіїв (не власників) назад на коней і ровери пересадять, до якого часу той бардак буде?
f до 757 Показати IP 25 Червня 2018 23:35
Причому тут номер? Коли в твою пусту голову дійде що діло не в тому, заплатив він дві вартості авто податку чи ні?
Анонім до f Показати IP 26 Червня 2018 00:01
Дешеве авто стало доступне диким людям,отака різниця,розумієш?
f до Анонім Показати IP 26 Червня 2018 09:32
Сплю і бачу як він купуючи авто думав: вот ща візьму авто, і розіб'юсь на ньому. Г*мно трапляються і з укр бляхами. Номер тут ні при чому
Боб до f Показати IP 26 Червня 2018 00:21
В тому діло, що баран за 1500євро може собі дозволити машину, раніше він би далі ходив би собі пішки.
в до Боб Показати IP 26 Червня 2018 09:33
За 1500 він би розбився на славуті. Від того щось би помінялось?
Вік до в Показати IP 26 Червня 2018 12:08
Славута не їде 140км)
f до Вік Показати IP 26 Червня 2018 12:18
Їде. Це її максималка з горки. В даній ситуації бляховод не міг повертати під 140 з другорядної.
Роман Крайній до в Показати IP 27 Червня 2018 09:52
всі пишуть про ті ДТП на славутах, москвичах, жишулях, але по факту я не бачу смертельних аварій з винуватцем на славуті, лише бляхи.. не знаю як це пояснити, тож не номер керує машиною, напевно це просто прокляття накладене на бляхи! або це фейкова новина.. точно! це фейк влади шоб не дати українцю дешеву класну іномарку!
а до Роман Крайній Показати IP 27 Червня 2018 10:29
Бо славути вже давно на метал поздавали. Пару років назад мав славуту. Авто було 6 років і вже погнили пороги. Славут вже 7 років не випускають, тому їх мало.
Роман Крайній до а Показати IP 27 Червня 2018 13:55
скоро знову купиш славуту) а бляху здасиш на метал, хоч вона і не дуже гнила
про до f Показати IP 26 Червня 2018 07:10
просто не по карману бикам буде авто
ф до про Показати IP 26 Червня 2018 09:34
авто і за 1000 можна купити на укр бляхах. І так само розбитися. Чим тоді парірувати будеш?
ЕДл до ф Показати IP 26 Червня 2018 10:57
Тим що в тебе діагноз-бляховод головного мозку!!! відморозки, гопота, адідаси бородаті одні їздять на недобитках тих
вв до ЕДл Показати IP 26 Червня 2018 11:51
А конструктив буде? Чи мені і надалі холіварити з неадекватами і їх неаргументами?
456 до ф Показати IP 27 Червня 2018 09:55
шось молодь не особо на славутах ганяло, поки мерсів по 1500євро не було. порада тобі: купи за 1000 на укр бляхах і розбийся, і тоді люди повірять в неадеквата на жигулю
а до 456 Показати IP 27 Червня 2018 10:32
Це призив до самогубства? Це стаття;) Їздили і розбивалися, просто на той момент, і на цей, в тебе фобія розвилася на іноземні номера, тому ти їх помічаєш.
456 до а Показати IP 27 Червня 2018 13:57
для бляхарів дешева ціна на авто - це вже призив ;-) якшо клепки нема - то всюди призиви
Вік до 757 Показати IP 26 Червня 2018 00:21
Ага , як мені одне писало тоді коли я рот закрию,. Я немаю нічого проти євромашин, але чогось їх бере одне бидло. І таке враженя шо їх беруть ті які з шо з коней пересіли на автомобіль , бо манера водіння фурмана і бляхаря 1в1, і правильніша назва не бляхар а фурман.
аа до Вік Показати IP 26 Червня 2018 09:42
Бо на жаль тобі в голову вбили думку шукати негатив на бляхи. Або тебе проста жаба душить. Вже не раз помітив, якщо ДТП на укр бляхах, всі мовчать, як тільки буде бляха, не важливо чи винен чи ні, начинається ср*ч. Це як з ромами вчора було, вбили людину, вже до цього привязали росію бо їх тверезий рух чимось похожий на аналогічний рух який є в РФ. Деяким одноклітковим цього достатньо щоб винити в цьому кого завгодно, тільки не себе. Погано їздять однаково всі. Бляхи іноді обережніше бо не хочуть мати справу з поліцією. За місяць нагляду, я мав претензії на дорозі до 6 машин на укр бляхах і 4 до поляків, що є приблизно однаковим враховуючи скільки їх зараз є. Не в блясі діло, а в тому що в тобі закріпили не правильний негатив. Спробуй аналізувати поведінку на дорозі не тільки блях, побачиш різницю.
про до аа Показати IP 26 Червня 2018 10:06
де ти бачив обережного бика ,
456 до аа Показати IP 27 Червня 2018 10:12
жаба давить що чувак 4 людини вбив?? ти думаєш шо пишеш?
ав до 456 Показати IP 27 Червня 2018 10:33
Котику, перечитай внематочно ще раз коментар.
555 до 757 Показати IP 26 Червня 2018 01:22
може діло в куплених правах не задумувались
—— Показати IP 25 Червня 2018 23:16
Загинуло три людини... і в лікарні померла ще одна людина... то це читири людини загунули.... чи три...?
Іра до —— Показати IP 26 Червня 2018 08:49
4
Сергій Показати IP 25 Червня 2018 23:31
Водію автобусу теж треба бути уважним і не гнати , а де треба і пропустити де.і.ла
Вік до Сергій Показати IP 26 Червня 2018 00:13
Ти бляхар!?
123 Показати IP 26 Червня 2018 08:32
Кожен день бляхарі все більше і більше нагліють, то вже дітки 13 річні катаються на бляхах, бо тато за пару доларів привіз, якщо щось станеться то автомобіль кинуть і його не жалко
ф до 123 Показати IP 26 Червня 2018 09:44
Я з 12 років на батіній волзі катався. Забери своє привзяте відношення до бляхи, і побачиш, що діло не в них а в людях, які однаково їздять на любій реєстрації.
Роман Крайній до ф Показати IP 27 Червня 2018 10:01
люди різні їздять - на укр номерах люди які поважають чи бояться закону і все роблять по правилах, в тому числі і сплату податків та платежів, а на бляхах - г*внюки, які вважають себе вищими, кращими розумнішими, бо вони не платять за розтаможку, бо за перевищення швидкості ти їх не притягнеш до відповідальності бо нема радара, і взагалі "Прічіна астановкі??!!!"
а до Роман Крайній Показати IP 27 Червня 2018 10:37
Котику, від того що хтось заплатить за розтаможку він відразу стає "поважним і їздком по правилам, не г*внюком і відразу стає тупішим(не таким кразим і розумним)"? Те що не можуть радар запустити 4 роки, не проблема людей. А диру про причину зупинки твоя кохана влада і придумала.
Роман Крайній до а Показати IP 27 Червня 2018 14:00
диру скоро залатають так шо вам д*пу прийдеться підлатувати, кицюню)
до Вік Показати IP 26 Червня 2018 09:35
Зайцева з Харкова не євробляхар і ще стільки таких як вона. І шо?????
ва до до Вік Показати IP 26 Червня 2018 09:45
А тут не докажеш цього. Була би бляхах, то обіср*лися би всі.
456 до до Вік Показати IP 27 Червня 2018 10:02
тому й люди говорять що на дорозі два вида неприкосновенного б*дла - мажори і бляхоніщеброди
аів до 456 Показати IP 27 Червня 2018 10:43
А в тебе не ніщеброда яке авто? Глибоко сумніваюсь, що купляючи авто за 3-4 тис. людину можна вважати "ніщебродом". Та і взагалі так людей називати не можна, тому що в житті везе не всім. Якщо ти нализав на авто за 10 000 чи тобі папа подарив авто, це не значить що ти чимось вищий за того самого мене, який виживає на офзарплату і купив авто до 3000 на бляхах, тому що кохана держава не дала мені нормальну альтернативу в авто в цьому ціновому діапазоні. А ні, дала, ржаву славуту і стару копійку.
456 до аів Показати IP 27 Червня 2018 14:05
ніщеброд - це не кількість грошей, а форма мислення. це коли всі тобі шось мають давати, а ти така стоїш і все береш) удачного розмитнення тобі, кицюню
євробляхи Показати IP 26 Червня 2018 09:39
яка різниця бляха чи не бляха д*біли ви. .д*біли? я маю авто на бляхах.і на укр номерах то я що по різному маю кататись?
a до євробляхи Показати IP 26 Червня 2018 10:23
Тобі не вказали при купівлі бляхи про кнопку в мозгах "включити д*біла"? Мені тоже, тут в каментах почитав про неї, думав розвели мене, не показали де включати.....
Роман Крайній до a Показати IP 27 Червня 2018 10:03
вітаю, ти попав в 10% бляхарів яким не показали ту кнопку
а до Роман Крайній Показати IP 27 Червня 2018 10:44
Дякую. Оказалось просто що в мене турбіна була виключена. Я полетів як д*біл. Бувайте
111 Показати IP 26 Червня 2018 10:20
Вына як завжды машыны на эврономерах но тилькы не водия
а до 111 Показати IP 26 Червня 2018 10:23
Це ж тесла, вона сама їздить по правилам польщі.
111 Показати IP 26 Червня 2018 10:25
Бувбы то жыгуль 1975 року тоди ср*лыбы наверно на водия автобуса сказалыб шож вин наробыв цеж машына
ЕДл Показати IP 26 Червня 2018 11:01
Одні бляхарі нероби пишуть коменти))), захищають свою полішуцьку жл*бську позицію, то створіть вже свою окрему республіку де закони не писані і ср*ть один одному на голову!!!
а до ЕДл Показати IP 26 Червня 2018 11:54
Ти хоть одному нормально аргументував свою позицію?) Крім "жлоби, ж*па, сало, бомжі, втікають постійно" від таких як ти почитати неможливо) Чим, зайчику, викликана твоя ненависть?
Серж Показати IP 26 Червня 2018 15:32
Якщо когось цікавить конкретика по так званих євробляхах: 1. Автомобіль за 1500-2500 $ можуть собі дозволити дуже багато людей, які такий автомобіль на укр. реєстрації ніколи б некупили, а якщо купляють бляху - то переважно мерс, бмв, ауді і зазвичай не економ класу, а як правило бізнес і мотор побільше - щоб їхав. Чому ж не купити еком. малолітражку - обслуговування якої 300-500 $ а не 1000-1500 за те «що пре»? 2. А звідси випливає аксіома - що такі автомобілі купляють для того щоб в тапку давити, але ніяк не обслуговувати її і паритись про безпеку як руху так і самого автомобіля! 3. А з цього ще один факт - машина їде, коштує недорого і відповідальність близька 0. І якщо щось і трапицч - як говориться в прислів’ї - я не я і кобила немоя! 4. І ось і правило - пацани по 18 - 20 років купляють такі авто - ганяють, вбивають їх, і клали вони на всіх і вся - вони права отримали (чи купили) і в мерс ганяти! Все це веду до того, що реально тільки відсотків 15-20 власників євроблях купляють авта для їзди і розумного використання, обслуговуються як слід, купляють страховки і т.д. P. S. А з приводу Зайцевої і подібних, то мажори блатні і т.д. завжди були, і нікуди вони не ділися, просто зараз 80 відсотків євроблях також стали аля мажорами, яким пох на все і всіх, але в них немає багатих татів і папіків які можуть за все заплатити. Так давайте не будемо перетворювати дорогу і життя в суцільних мажорів і бляхарів, а решту 15-20 відсотків людей які мають у власності авто на євро номерах я навіть підтримую, бо доступне авто повинне бути доступне всім! Але за однієї умови - техогляд повиннн бути на рівні німеччини принаймі, щоб оці корита не могли виїхати на вулицю!
Ой до Серж Показати IP 26 Червня 2018 16:41
Підтримую на 1000%!!! А то куплять б/у запчастини,б/у лису резину,намалюють маркером на ній протектор(навіть зимовий) ....і айда низько літати...
Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 16:42
Хуже бляхаря може бути тільки бляхар - активіст. Хуже бляхаря - активіста може бути тільки бляхар - бородатий активіст. Перевірено.
d Показати IP 26 Червня 2018 20:26
Зайчики, говоріть за себе. Хто що купляє, яка резина, хто хуже хто ні. Євроби*ло, тебе ж змило?))) Як ти виліз?
Юля Показати IP 27 Червня 2018 00:06
Яка різниця які номери? Загинуло 4 людини! Бачила наслідки аварії на власні очі, то не описати словами, коли проїзждаєш повз 3 трупа на дорозі. Повз 3 людей, яких не дочекалися вдома з тієї маршрутки! В чому водій маршрутки винен? Що хотів хоть щось зробити? Якби їхав на таран, кричали б, він навіть не спробував... Це такий жах! А ви сперечаєтеся про якусь реєстрацію. Хоча погоджуюся, що власники цих машин часто відчувають свою безкарність, у випадку чого, машину кинув, втік і шукай вітра в полі...
Олексій Показати IP 27 Червня 2018 07:45
Про що це ви говорите що номера не головне? Я рідко пишу коменти, але тут не втримався. У Луцьку стало неможливо їздити, на моїх очах сталось декілька дтп з Євробляхами, останнє вчора біля Модерну ( бляха Х5 вїхала в бляху Опель здається). Вони літають як навіжені! Тиждень тому на моїх очах в 8 ранку ( після нічної гулянки мабуть) 4 п‘яних бляховоди сіли і поїхали в Ауді А8, на заправці ОККО. Невитримав, звоню в поліцію, кажу так і так, а вони подякували і навіть номер авто не запитали,я сам мусив нагадати шо я володію номером авто. пізніше ця Ауді по рівненській гасала 120 км на годину. Одна всетаки є хороша статистика- пр моїх підрахунках 30% блях всетаки їздить більш-менш адекватно.
а до Олексій Показати IP 27 Червня 2018 10:48
А статистика по укр номерах?)
Анонім до а Показати IP 28 Червня 2018 07:21
Можна подумати аварій на укр номерах немає.