USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Стан дівчинки, яка випала з вікна у Луцьку, стабілізувався

11 Серпня 2016 09:19
Дівчинка, яка випала з вікна 5 поверху на вулиці Арцеулова у Луцьку 2 серпня 2016 року, ще у лікарні. Медики кажуть, що стан її стабілізувався. Про це повідомляють «Факти и комментарии».

Маргариті 2 роки і 8 місяців. Нагадаємо, дитина випала з вікна на п’ятому поверсі разом з антимоскітною сіткою. Мати стояла біля відчиненого вікна і притримувала дворічну донечку, котра сперлася рученятами на антимоскітну сітку. Раптом у якийсь момент малюк не втримався і полетів разом із сіткою вниз,

Приземлилася дівчинка у квіткову клумбу. Можливо, саме це і врятувало їй життя. Проте дитина отримала серйозні травми – закриту черепно-мозкову, переломи ноги, щелепи, рвані рани обличчя та тулуба.

Зараз дівчинка знаходиться в обласній дитячій лікарні. Медики кажуть, що стан її стабілізувався. А те, що залишилася живою, називають справжнім дивом. Бо зазвичай падіння з такої висоти закінчується трагічно.

Правоохоронці зараз з’ясовують всі обставини. Швидше за все, що батькам доведеться відповідати за недогляд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 09:24
Слава Богу,ангел охоронець у неї сильний,Бог був поруч.Мама також,видно,непогана,робить більше добра ніж зла.Видужуйте і хай завжди буде Бог біля усіх діток і людей.
Анонім Показати IP 11 Серпня 2016 09:38
Дай Боже дівчинці одужати, а мамі пережити і витерпіти це горе мужньо.
Мама Показати IP 11 Серпня 2016 10:25
хай Бог благословить вашу доню, а мама не винна, це може статись з кожним, повірте батьки і так наказані за те, що сталось.......... душевною біллю! Терпіння вам і швидкого одужання
777 Показати IP 11 Серпня 2016 10:25
Головне що одужує , дай Боже дитинці здоров'ячка, а батькам терпіння.
Віра Показати IP 11 Серпня 2016 11:49
Слава Богу, що дівчинка одужує! Не потрібно нікому дорікати, хто винен. Мама цього найбільше не хотіла і картає сама себе,напевне, найбільше. Треба дякувати Всевишньому і стати ще міцнішими у своїй любові!
Олена Показати IP 11 Серпня 2016 15:10
малечі - якнайшвидшого одужання, мамі - не картати себе. Тримайтесь!
Оксана Показати IP 11 Серпня 2016 15:31
Дякувати Богу! Молимось за маленьку, щоб видужала!
Коля Показати IP 11 Серпня 2016 16:21
Які гарні коменти!
Ліля Показати IP 11 Серпня 2016 16:23
Швидного одужання дівчинці. А взагалі все від Бога. І не завжди за хороші вчинки , буває мама така що з усіма пересвариться і діти ще ого-го, так як і у владі. Крадуть і наказання немає нікому
Лучанка 2 до Ліля Показати IP 11 Серпня 2016 21:41
Ми всі молимося за дитя! Нехай Бог іі береже!!! Батькам- безмежного терпіння!
Янголик Показати IP 11 Серпня 2016 17:52
Батькам терпіння!!! Велике випробування випало на Вашу долю, але моліться і вірте, що все буде добре. Просіть у Бога сил і терпіння. А Маргаритка - молодець. Все в неї буде добре. Не зогледитесь, як виросте, заміж вийде і народить вам багато внуків. Кріпіться!!!
Лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 21:03
Накінець прочитала адекватні коментарі.Хоч раз ми один одного вирішили підтримати, не шукаючи винних....В єдності наша сила....
Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 01:08
Дівчинку надзвичайно шкода((( добре хоч жива лишилась! Але мама... Одне діло як необережність, а інше діло самій дитину поставити біля вікна?! Як?? Скільки йде попереджень і мама особисто поставила на підвіконня?!
Небайдужа Показати IP 12 Серпня 2016 11:12
Дитинці швидкого одужання! Така маленька, а стільки всього пережила! Мамі бажаю не впадати в відчай, вас ніхто не засуджує,біда може статися з кожним - в будь-яку секунду, навіть і не зоглянешся. Неха Бог береже вашу сім'ю!
Волинянка Показати IP 12 Серпня 2016 17:55
Слава Богу!!!! Люди добрі, помоліться за дитятко, а не осуджуйте батьків! Всі ми дуже розумні, коли стосується когось...
Оля Показати IP 12 Серпня 2016 20:52
Маргарітка, моя квіточка люба! Коли ти бігла до мене на заняття і обіймала мене своїми рученятками, моєму щастю не було меж. Ти-мій ангел, я люблю тебе і чекаю.