USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.85 9.95

Голові Луцького міськрайонного суду погрожували, - МВС

11 Березня 2015 11:58
Двоє невідомих осіб у камуфляжній формі вручили служителю Феміди корпус від РПГ-26, - повідомили у прес-службі волинської міліції.

До приміщення Луцького міськрайонного суду Волинської області зайшли двоє невідомих осіб (чоловік та жінка) у камуфляжній формі та вручили як «подарунок» голові суду предмет, схожий на тубус від гранатомета.

– Про подію працівники установи повідомили правоохоронці, тож за вказаною адресою відразу виїхала слідчо-оперативна група луцького міськвідділу міліції, – повідомив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. – Правоохоронці вилучили з місця події корпус від РПГ-26 та відеозапис із камер спостереження.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною першою статті 377 (Погроза або насильство щодо судді) Кримінального кодексу України. За це передбачено покарання від двох років виправних робіт до трьох років позбавлення волі.
Тривають заходи щодо встановлення вказаних осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Ігор Показати IP 11 Березня 2015 11:59
Домайданились
майдан до Ігор Показати IP 11 Березня 2015 12:16
а шо стрьомно стало? думали перефарбувались та й все?
докрались до Ігор Показати IP 11 Березня 2015 12:48
мєнтяри за грубунок власного народу треба відповідати... і вже скоро
В долі Показати IP 11 Березня 2015 12:01
Та в середині була пляшка із коньяком. Просто, щоб принести (пронести) непомітно. І бакси в пляшці. А все інше окозамилювання від взятки.
Ілля Показати IP 11 Березня 2015 12:14
До чого тут домайданились ? це ж залежить від людей яка б влада не була. Якби був порядок в країні то до цього не доходило б
Беларус до Ілля Показати IP 11 Березня 2015 13:10
Скажите, вот революция у вас была, сейчас война идет, а вот пограничники ваши как брали взятки так и продолжают брать, причем никого и ничего не боятся. Почему? мало вы жизней положили на востоке Украины?
жодино до Беларус Показати IP 11 Березня 2015 13:13
Вы все еще пополняете мобильные в обменниках? Спасибо беларусам которые воюют за Украину! Жыве Беларусь!
приграничник =) до Беларус Показати IP 11 Березня 2015 13:18
откуда вы знаете? даете взятки? не чувствуете своей вины?
владлен до Беларус Показати IP 11 Березня 2015 19:38
ще не прийшов час до цих падлюк, я маю на увазі погранців і митників.
SET Показати IP 11 Березня 2015 12:26
Цікаво як хлопці в камуфляжі пройшли через судову міліцію, так просто їх би не впустили...
Барабас Показати IP 11 Березня 2015 12:40
Це РПГ 22!Одноразового використання.Нехай вын його продасть.Можна 300 грн. взяти.
контробас Показати IP 11 Березня 2015 13:20
суддівсько-мєнтовсько-прокурорскі династії під корінь потрібно викорчовувати.в них основні причини беззаконня,анархії та свавілля у країні.Слава Україні!Смерть ворогам!
Цікаво Показати IP 11 Березня 2015 13:43
А що написано у посланні, приліпленому на тубус?
Цікавому до Цікаво Показати IP 12 Березня 2015 07:35
Послання має такий зміст: "Судді Квятковському та в його особі, всім суддям Волині. На пам'ять й з нагадуванням про обов’язок перед народом України, не чекаючи народного гніву, повернути в суди правосуддя – закрити всі сфабриковані справи, законним і справедливим судом засудити причетних до фальсифікацій корупціонерів, незалежно від їхньої посади, місця роботи, родинних та корпоративних зв’язків з вами та іншими суддями, а саме: олігархів, міліціонерів, прокурорів, чиновників,а такожназавжди звільнити суди від малограмотних, продажних суддів. Сподіваємось,що вам ніколи не зрадять пам'ять, сумління та почуття честі"
ку Показати IP 11 Березня 2015 14:07
М.С. треба було тим тубусом тим двом воякам по ї....кам настукати тай у клітку закрити був би самозахист та затримання на місці злочину
Василь Показати IP 11 Березня 2015 14:11
А на*єра там охорона сидить- штани проитирає, рамка стоїть... при*урки, чесне слово...
Василь Показати IP 11 Березня 2015 14:16
Самообороні і іншим організаціям треба бути на стрьомі: може бути , що це підстава для обшуків у їхніх приміщенннях.....
Каратель Показати IP 11 Березня 2015 14:18
А що там за хрєнь біла наклєєна?Такого не повинно бути.Я його без записки передав.
Степан до Каратель Показати IP 12 Березня 2015 11:14
Друже, твій подарунок тепер буде використано проти тебе, оскільки порушена справа. А ту хто тебе надоумив це зробити - тепер будуть судити в якомусь районному суді. А Квятковський завтра заявить дякуючи тобі, законний самовідвід. ЙОЛУПИ!!!!!!!!!!!!!!!!
Так до Степан Показати IP 12 Березня 2015 12:10
Це ти так думаєш. Що має бути - знає тільки вона. Її непередбачиш.
Знаю до Так Показати IP 12 Березня 2015 12:51
Знаю, що добре підготовлена спецоперація напочатку виглядає, як дурна витівка.
УНСО до Каратель Показати IP 15 Березня 2015 09:06
Ти брехун каратель, начого ти не передавав
Анонім Показати IP 11 Березня 2015 14:20
Корупцівя зашкалює в усіх гілках нашої влади, а суди-це вже свише людського розуму,як гребуть,Може-це народная месть буде починати діяти.Терпець вривається у народу
1 карателю Показати IP 11 Березня 2015 14:20
Там міліціонерам написали П.І.Б ти хто передав так би мовити навели на слід падонка.
для аноніма Показати IP 11 Березня 2015 14:22
http://www.volynnews.com/news/authority/eks-prokuror-lutska-ocholyv-dfs-na-odeshchyni/ ЯК ТО КАЖУТЬ, ПЕРЕТЕРПИШ ))))))))))))))
для аноніма Показати IP 11 Березня 2015 15:36
"Для аноніма" зіпсував мені настрій тим повідомленням. Я тільки подумав, що прокурор совість мав, як і ті хто його підібрали на Одещині. Ну спеціаліст він високого класу, і в прокуратурі вмів, і в ДФС зуміє. Це ж одне й те саме прокуратура і ДФС. Він навіть балет зможе викладати, ой пардон, бути художнім керівником....
Наталя Показати IP 11 Березня 2015 15:37
Квятковський М.С. - Суддя з великої букви, справжній професіонал, інтелігентна та порядна людина. Саме завдяки таким суддям є довіра до судової гілки влади. Якщо переслідувати, в будь-якій формі і проявах, таких суддів як Квятковський М.С., то можна поставити великий жирний хрест на Україні, як правовій державі. Незалежні, професійні, порядні судді не потрібні жодній владі, жодному президенту та прем"єр-міністру, жодному генеральному прокурору, жодному "представнику народу і громадськості" тощо, адже розглядати справи і ухвалювати рішення на підставі "революційної доцільності" набагато зручніше та вигідніше, ніж дотримуватися Букви Закону всім і в усьому. Михайло Смененович, бажаю Вам витримки, мудрості та терпіння. На Вашій стороні Закон та повага від людей.
Лотер до Наталя Показати IP 11 Березня 2015 15:43
Класно підлизала. Хоча Квятковський у порівнянні з іншими суддями цього ж суду і дійсно хороший,але далеко не святий
конспіратор до Наталя Показати IP 11 Березня 2015 18:27
...І сувенір від шанувальників. Що тут такого? Де погроза? Хлопці принесіть і мені такого, бо нема де пляшки від жінки сховати. Всюди знайде. До "зброї" думаю не вистачить глузду заглядати?
владлен до Наталя Показати IP 11 Березня 2015 19:42
я все можу терпіти.......але так лизати... це гірше ніж нічого не писати.
Анонім до Наталя Показати IP 12 Березня 2015 13:42
михайло сесенович, це ви???
Анонім Показати IP 11 Березня 2015 16:05
Та баба що була, схоже це майя москвич. А чим бляха працівники грифону робили, там і стаціонарний металодетектор стоїть....
4 Показати IP 11 Березня 2015 16:15
Доки грифон не почне класти мордою в пол порядку не буде.
Патріот Показати IP 11 Березня 2015 17:02
Наскільки чув працівникам грифону дали догану хоча вранці стояло питання про звільнення вчорашнім числом.Можливо хтось знає краще пишіть. Квятковський дійсно один з кращих судів в цьому суді та й в м Луцьку хоч і не безгрішний.Нехай би Ковтуненку чи Борнос принесли. ті дійсно давно заслужили.Однак дивна ситуація таку річ просто так пронести через металодетектор та піднятись на третій поверх непоміченими просто неможливо а цей потрібно було вийти з приміщення.Це дійсно якось все дивно вийшло,але Грифонів за таке звільнити давно треба.
11 Показати IP 11 Березня 2015 17:10
Хай Квятковський зверне особливу увагу на свого синочка ***- Ромчика!!! З ким він совається і де!!!
22 до 11 Показати IP 11 Березня 2015 17:40
Можна детальніше?
1221 Показати IP 11 Березня 2015 17:35
Повідомляю Вам шановні читачі що Тубус від РПГ зроблений з стікловолокна і його металодетекто не бере!!!
113 Показати IP 11 Березня 2015 18:10
Повідомляю вам, що двоє в камуфляжі не піднімались на верх до судді, а диб..л помічник Квятковського сам спустився, забрав пакунок і заніс в кабінет до судді, а металодетектор не спрацьовує на стікловолокно!!!
11 до 22 Показати IP 11 Березня 2015 18:11
Так всі на 33 знають що Ромчик зал*пок - планокур!!!
33 до 11 до 22 Показати IP 11 Березня 2015 22:30
Завали бик Рома нормальний пацан
Микола Миколайович М Показати IP 11 Березня 2015 19:04
Прикольно, принесли подарунок в суд судді - а вср"вся хто - ГРИФОН! Давайте ще прибиральниць припишем - вони також швабри носять!!!!!
тубус до ку Показати IP 12 Березня 2015 08:51
Тобі давай настукаю, пиши номер, побачимось
тубус Показати IP 12 Березня 2015 08:53
Якщо Грифонців звільнять за це, то ми прийдемо до їхнього керівника із таким самим тубусом)
тубус) Показати IP 12 Березня 2015 09:09
Стаття повна неправди, або журналіст продажний, або той хто давав інтерв'ю брехун, розповідаю від першої особи: прийшли, тубус був в пакеті, показали Грифонцям що він пустий (а отже шматок пластику та металу, аж ніяк не зброя, як каже Квятковський) охорона виконувала свої обовязки вірно, коли нас не пропустили, ми попросили зв'язатися із Квятковським по телефону, після дзвінка до нас спустився його помічник, і особисто взяв тубус і запрсив нас на верх в його супроводі, біля кабінету судді записав наші дані, перевірив документи ( двоє невідомих))) ми зайшли в кабінет і мило спілкувалися із суддею, цьому є доказ, я особисто знімав усю розмову, він особисто прийняв подарунок, потім пожали руки і розійшлись мирно, біля суду я стояв ще понад годину, в 5 метрах від дверей, і все той же невідомий))))
Анонім до тубус) Показати IP 12 Березня 2015 09:25
Забирайте "хероя" на війну хай там покаже свій "хероїзм".
Патріот до Анонім Показати IP 12 Березня 2015 09:58
Це точно на схід його нехай тубус приносить Захаченку Пушиліну та Плотницькому.Там точно над ним пожартують і тубус ввійде в його задній тубус незважаючи на його діаметр....герої на Сході, а тут такі дії вчиняють лише псевдопатріоти
тубус) до Патріот Показати IP 12 Березня 2015 12:21
А ти де зараз патріот?
Айдар Показати IP 12 Березня 2015 12:57
А нашивка айдара була в дарувальника.
Анонім до Айдар Показати IP 12 Березня 2015 17:31
А до чого тут Айдар?
відповідь до Аноніма Показати IP 13 Березня 2015 13:00
А до того тут "Айдар", що чоловік, який приніс сувенір був з розпізнавальним знаком "Айдар". І це все, що пишуть у статтістатті - бреня, що як би то двоє невідомих у камуфляжі. Це просто вже хтось хоче вигородити себе. Наскільки відомо - є повне відео цієї ситуації. Помічник голови - "не хороший человек, редиска"!