USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Сусіди не чули, як горів автомобіль нардепа Лапіна

8 Червня 2017 09:32
Мешканці вулиці Чорновола наразі говорять, що не зауважили, як вночі горіло авто, що належить родині нардепа Ігоря Лапіна, та не бачили, чи насправді був здійснений підпал автівки.

Сьогодні, 8 червня, приблизно о 4 годині ночі згорів автомобіль Volkswagen Amarok, що належить дружині сина депутата. Відомо, що цим автомобілем їздив сам нардеп.

За станом на 8.30 на місці події працювали правоохоронці зі слідчо-оперативної групи . Втім, коментувати свої дії вони відмовляються. Понівечений вогнем автомобіль був припаркований поблизу будинку №28 на вулиці Чорновола. Через загорання постраждав також автомобіль Opel, припаркований поруч.


Попри те, що займання відбулося у густонаселеному мікрорайоні, мешканці сусідніх будинків говорять, що не чули звуків пожежі та не зауважували нічого підозрілого. Оскільки на під’їздах будинків встановлені камери відеоспостереження, можливо, момент загорання автівки потрапив на відеозапис.

Місцевий мешканець Ян розповідає, що повертався цієї ночі додому приблизно о 23.30 і не побачив нічого незвичного, тобто, о тій годині з автомобілем усе було гаразд.


Сьогодні у мережі з’явилося відео загорання автомобіля.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Вася Показати IP 8 Червня 2017 09:49
тепер купит на "LT чи PL" номерах авто та буде їздити як всі........."ніщі українці"
Свідок Показати IP 8 Червня 2017 10:04
А чи був цей автомобіль у декларації? І, питання №2: звідки у цього нардепа кошти на таку автівку, зважаючи, що нещодавно він серйозно потратився на купівлю 2 чи 3 квартир у Луцьку??? Чи можливо це якісь волонтери заможні передали позашляховик на АТО, а Ігор Олександрович, як гарний татусь передав машинку синочкові??.
Пррррр до Свідок Показати IP 8 Червня 2017 12:24
Як звідки! Він мародер, Дончани його колись розірвуть на тисячу клаптиків... Плюс наша Волинська громада обрала злодия у ВР.
Вістя до Пррррр Показати IP 8 Червня 2017 14:14
Ну ви вже все в кучу не мішайте, і дончан і мародерство. Вашим так званим "дончанам" якби волю дали то "биндер бы вырезали от Киева и до Львова". Ваші "дончани" це коллаборанти та зрадники, і на цьому все сказано. А про Лапіна якщо коротко, то він вже свою політичну карьєру пустив під відкіс.
Лучанин до Свідок Показати IP 8 Червня 2017 13:28
Читайте уважніше!Авто зареєстроване на невістку Лапіна-тобто воно не вважається його власністю і відповідно воно не може бути записане у його декларації.
Иван Показати IP 8 Червня 2017 10:17
.....бывает.....
думка Показати IP 8 Червня 2017 10:46
А авто застраховане? Цю версію ніхто не розглядає знаючи того "ділка" Лапіна? :) Зараз може страховка все покриє, що і тра було довести а???
Василь до думка Показати IP 8 Червня 2017 11:35
Страховка то така справа. Цікаво, хто являється вигодонабувачем по страховці. Якщо обранець, то це тема. Зайшов кеш від страхової, в декларації можна показати законно отримані штук 30-40 уєвами. Питань виникатиме менше, де взяв гроші. Це діло таке з тими страховками....
мда Показати IP 8 Червня 2017 11:50
ото то інформативне фото з "задом" поліцейського.... 5 після відео....
Лучанин Показати IP 8 Червня 2017 11:52
От через такого пі..ра як Лапін, страждають Лучани. То воно стріляти не вміє, то через нього мало не згоріло ще декілька авто. Ігор, пропади в лісах Маневиччини.
! до Лучанин Показати IP 8 Червня 2017 14:15
Там бурштин, там не пропадеш!!!
ОЛЕГ Показати IP 8 Червня 2017 12:34
Який депутат, таке і ставлення до нього! Скоро і самого спалять.
штунда Показати IP 8 Червня 2017 12:43
куплю задні диски
радник депутата Показати IP 9 Червня 2017 13:20
накраде на ще кращу
111 Показати IP 10 Червня 2017 20:36
Люди,Вам немає чим зайнятися,згоріло,той згоріло,є більш суттєвіші теми для обговорення,а не машина Лапіна!!!