У ДТП на трасі Ковель–Луцьк загинув чоловік. Фото
У дорожньо-транспортній пригоді, яка сталася 3 грудня біля села Свидники, загинув один із чоловіків, які перебували в машині, що перекинулась.
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службу патрульної поліції Луцька.
Як повідомлялося, аварія сталася на трасі Ковель-Луцьк близько 10 години. Згідно з інфоомацією патрульних, у автомобілі Сузукі, що злетіло з дороги, перебувало троє чоловіків, один із пасажирів загинув. Іншого пасажира та водія доправили до лікарні.
На місці події працюють всі відповіді служби.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службу патрульної поліції Луцька.
Як повідомлялося, аварія сталася на трасі Ковель-Луцьк близько 10 години. Згідно з інфоомацією патрульних, у автомобілі Сузукі, що злетіло з дороги, перебувало троє чоловіків, один із пасажирів загинув. Іншого пасажира та водія доправили до лікарні.
На місці події працюють всі відповіді служби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Жаль сум і співчутт
Показати IP
3 Грудня 2017 15:23
Люди добрі, благаю, не спішіть ! Бережіть своє життя і здоров'я і інших і пасажирів і пішоходів і водіїв! На 5-10 хвилин пізніше приїдете, куди їхали , їдите, але живими і здоровими! один раз на світі білому живемо .Зараз вечори і ночі дуже темні у листопаді і грудні, як ніякої пори року і погано їхати і водіям і пішоходам йти чи то на обочині доріг чи по пішоходних переходах .. В нас немає автобамів і доріг з одностороннім рухом.
!
Показати IP
3 Грудня 2017 16:02
Вчора в 14.00 їхав по тій дорозі. В лоб виїхав інший автомобіль. Тупо в лоб. Я і ще одне авто зупинилися на узбіччі, щоб після такого пережитого перевести дух. Цієї ночі під час пробудження я згадував вчорашню ситуацію. Повезло тому водієві, що вискакував нам на зустрічну, що в мене не працював відеореєстратор. В противному випадку _ 100% знайшов би, щоб таке уйо*іще більше за кермо не сіло.
Прийміть близькі загиблого співчуття.
Дуже часто злітають з дороги автомобілі, яких підрізають. А потерпілий шофер і пасажири - всього лише жертви ситуації
Бачила
Показати IP
3 Грудня 2017 19:26
Сьогодні о 9:30 виїхала з Луцька в напрямку Ковеля... Десь до Голоб траса була мокра, ближче до Ковеля - суха-сухесенька. Ймовірно, водій рухався в зустрічному напрямку, припускаю, що швидкість була висока, притормозивши перед переїздом на мокрій дорозі, не впорався.... Співчуваю рідним. Назад поверталась, вже стемніло і був сильний снігопад... Питання до тих, хто мене обганяв на великій швидкості: вас вдома ніхто не чекає?
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.