USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У ДТП в Луцьку загинуло двоє осіб. Подробиці

28 Жовтня 2014 11:33
Стали відомі подробиці вчорашньої дорожньо-транспортної пригоди у Луцьку.

Нагадаємо, 27 жовтня о 16.50 у Луцьку по вулиці Володимирська 39-річний житель Луцького району, керуючи автомобілем марки «MITSUBISHI LANCER» і виконуючи маневр обгону автомобіля «VOLVO», виїхав на зустрічну смугу руху, де здійснив зіткнення з автомобілем «FIAT BRAVA» під керуванням 54-річного жителя Луцька.

У результаті ДТП транспортні засоби загорілися. Окрім того, водій автомобіля «MITSUBISHI» та 48-річна пасажирка автомобіля «FIAT» від отриманих травм загинули на місці ДТП.

Водій автомобіля «FIAT» та двоє пасажирів автомобіля «MITSUBISHI» – 29-річний житель Луцька та 47-річний житель Луцького району, отримали тілесні ушкодження та доставлені в лікарню.

Як повідомляє ВІП із посиланням на власні джерела, у страшній аварії загинула завуч військового ліцею Тетяна Демчук.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини начальник міського управління охорони здоров’я Федір Кошель повідомив, що троє учасників аварії досі перебувають у реанімації у важкому стані. А директор військового ліцею в легшому стані. З реанімаційного відділення його перевели у травматологічне. У Павла Боснюка – перелом кісток тазу. Попри серйозну травму, каже Федір Кошель, жити буде.

За фактом ДТП проводиться досудове розслідування за ст. 289 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України, у ході якого будуть встановлені всі обставини автопригоди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ДЄСАНТ Показати IP 28 Жовтня 2014 12:05
стаття 286 КК...
саша Показати IP 28 Жовтня 2014 12:11
Вічна память Тетяні Демчук. Вона була прекрасною жінкою і педагогом!
АСЯ Показати IP 28 Жовтня 2014 12:16
ех Міхалич . Міхалич.
Володимир Показати IP 28 Жовтня 2014 13:15
А пристебнутися розуму не хватило...
Володимир до Володимир Показати IP 28 Жовтня 2014 13:23
Ах да... мінусуйте хейтери ременів безпеки. З.І. гляньте на стан каркасу автомобілів і подумайте головою. Подивться відео краштестів... ну або просто ігноруйте факти.
ярик до Володимир Показати IP 28 Жовтня 2014 22:09
Ви усі на словах розумні!!!поки з кимось таке не станется,не дай бог!
Володимир до ярик Показати IP 31 Жовтня 2014 10:59
На яких словах? Я пристебуюсь завжди... навіть на 200м проїхати. І всіх запрошую робити те ж саме. При різкому маневрі водія непристібнутого викине від руля в сторону і він вже не зможе керувати авто. Якщо люди цього не розуміють, то прощаються з життям, але навіщо псувати та забирати інші. Ремені дають тобі більші шанси в разі ДТП. ПДР написані КРОВ'Ю загиблих, а не хтось собі казочку придумав.
Марія Показати IP 28 Жовтня 2014 18:52
На цьому світі стало ще менше прекрасних людей.....Вічна пам*ять ...Тетяні Степанівні....
Катерина до Марія Показати IP 28 Жовтня 2014 20:48
Невіриться, шо нестало мудрої людини, прекрасного педагога .І ті зерна які засівала ,Тетяна Степанівна у душі наших дітей нехай рясно тепер проростають.ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ.....
Катерина Показати IP 29 Жовтня 2014 20:53
Ми ніколи не забудемо цієї добродушної, прекрасної жінки!!!!ВІЧНА ЇЇ ПАМ"ЯТЬ!!!