USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У ДТП загинув колишній Луцький міський голова Микола Бездушний

29 Грудня 2015 16:14
Колишній Луцький міський голова Микола Бездушний загинув у ДТП, яка трапилася сьогодні, 29 грудня, біля селища Голоби Ковельського району.

Про це повідомив заступник міського голови Сергій Григоренко під час круглого столу «Про врегулювання питання щодо обмеження проїзду транспорту на територію історико-культурного заповідника у місті Луцьку та відповідного проекту рішення виконавчого комітету».

У ДТП загинуло четверо осіб. Серед них також – генеральний директор підприємства Петро Гордійчук. Зі слів Григоренка, Микола Бездушний їхав у машині разом з Гордійчуком.

Аварія забрала життя також директора ПМК № 19 Тетяни Брешенкової.

Нагадаємо, як повідомляють у Ковельському відділі поліції ГУ НП у Волинській області, водій автомобіля «Volkswagen Caddy», 53-річний мешканець Ковельського району, виконуючи маневр розвороту, не надав перевагу у русі автомобілю «NISSAN», який рухався в напрямку міста Ковеля. Під час зіткнення, автомобіль «NISSAN» відкинуло під вантажний автомобіль, який стояв обабіч дороги.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій та троє пасажирів легкового автомобіля від отриманих травм загинули на місці.

Як повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради, Микола Бездушний народився на Вінниччині, та все своє доросле життя прожив у Луцьку. Після закінчення Одеського технологічного інституту за направленням приїхав у наше місто, де працював головним інженером на КХП-1, згодом — заввідділом, секретарем міськкому партії, а з 1961 по 1965 був головою Луцької міської Ради депутатів трудящих і виконавчого комітету.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Бог Показати IP 29 Грудня 2015 16:32
коментар було видалено
Ас Показати IP 29 Грудня 2015 16:35
коментар було видалено
іван ковельський Показати IP 29 Грудня 2015 16:47
микола бездушний - великоі душі людини. вічна йому пам.ять і царство небесне.
Лучанин Показати IP 29 Грудня 2015 17:25
І з якою швидкістю гнали у населеному пункті, що такі наслідки? їхавби за правилами і на маневр WV встиг би зреагувати і притормозити.
Анонім до Лучанин Показати IP 29 Грудня 2015 20:09
Во первых, по описанию аварии, столкновение состоялось вне населенного пункта. Во вторых, по описанию «Volkswagen Caddy» стукнул «NISSAN» вбок и именно там, где ему не было места даже просто улететь, например, в кювет. Да и подборочка погибших впечатляет. Добавим то, что как катается Микола Бездушний была всем заинтересованным хорошо известна. Следовательно, ...
до Лучанина до Лучанин Показати IP 29 Грудня 2015 21:41
ти Сенсей вже набрид зі своїми повчаннями!!! сам то чим їздиш? велосипедом?
Настя Показати IP 29 Грудня 2015 17:39
Микола Бездушний це власне мiй сусiд. Земля йому пухом. Така добра i великодушна людина була. Щедрим вiн дуже був. Дуже дуже i дуже шкода. Жаль.
Федір Показати IP 29 Грудня 2015 19:06
Дуже шкода.
наталя Показати IP 29 Грудня 2015 19:24
Знала особисто Петра Миколайовича, Тетяну Станіславівну, водія Юру. Безкінечно, безмежно хороші Люди. Чому, за що?!!! Спілкуючись з ними, вірила, що все буде добре в Украіні. Любила Вас всіх. Спочивайте з Богом. Вічна пам'ять. Щирі співчуття рідним і близьким.
Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 21:40
Хай спочивають з богом! Рідним співчуття......