USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У канали луцького парку вандали викинули дві лавки та смітник. Фото

2 Листопада 2017 12:52
Нещодавно встановлені лавки з чавунними опорами та бетонний смітник невідомі скинули до каналів, що в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки в Луцька.

Очевидно подія трапилася в ніч на 2 листопада.

Дві лавки та смітник, які орієнтовно важать по 300 та 100 кілограм відповідно, скинули у воду неподалік атракціонів.

Виконувач повноважень директора КП «Парки і сквери» Богдан Феденчук зазначив, що для того, аби підняти лавки та смітник із води, потрібно буде задіювати спеціальну техніку. Це заплановано зробити найближчим часом, коли роботі не будуть заважати погодні умови.

Нагадаємо, лавки з логотипом міста та оригінальним дизайном встановили в центральному парку влітку цього року в рамах реконструкції парку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
лучанка я Показати IP 2 Листопада 2017 13:02
Яке би?ло...
свідомий до лучанка я Показати IP 2 Листопада 2017 14:14
Це Путін зробив!!!
123 до свідомий Показати IP 2 Листопада 2017 16:08
Дійсно, щось з тобою зробив той каліковий пацюк?
Кхе Показати IP 2 Листопада 2017 13:04
Яб взагалі пропонував міській владі в парку нічого не робити би?лу всеодно де гадити, тільки лишня трата коштів.
К.лучанин до Кхе Показати IP 2 Листопада 2017 13:32
Розумієте що Ви написали не подумавши добре над змістом? Ви себе в тому числі обізвали. Ви ж у парку буваєте, я вважаю. Парк - це лице міста . Зараз парк на очах лучан покращується, стає гарнішим. Владі і бізнесменам можна подякувати за реконструкцію парку.
Кхе до К.лучанин Показати IP 2 Листопада 2017 14:58
Можливо Ви і праві і я з дуже великою повагою ставлюсь до того, що робиться позитивного, але мені так само набридло бачити, як якесь вибачте чмо погане отаке робить, і під би?лом я мав на увазі саме оте ?мо, яке це зробило. А щодо би?ла про всіх то тут я дійсно не правий і прошу вибачення.
хехъ до Кхе Показати IP 2 Листопада 2017 18:47
Так селюки вітають містян. Панаєхалі.
Коля Показати IP 2 Листопада 2017 13:06
Вусенко?
К.лучанин Показати IP 2 Листопада 2017 13:12
ЖАХ! Я думаю, що роблять таке не місцев. У нас дуже багато ПОНАЇХАЛО і робдять це спеціально. Вихід є . Треба ставити всюди в парку відеокамери! Я розумію що кошти, але ж це треба робити, бо ситуація йде не кращого. Таку СВ?ЛОЧ треба піймати, що потім іншим не солодко було і СУДИТИ!
Анонім до К.лучанин Показати IP 2 Листопада 2017 13:24
Відеокамери ще швидше покрадуть. Або поламають і в канал кинуть
Луцьк Показати IP 2 Листопада 2017 13:14
ДБЛ БЛД
Батько Показати IP 2 Листопада 2017 13:25
Поліція там не патрулює...
Дмитро Показати IP 2 Листопада 2017 13:25
Робота рук ратнівського і любомльського би?ла.
Анонім Показати IP 2 Листопада 2017 13:31
Так лавки ж антивандальні закупили!
Alex Показати IP 2 Листопада 2017 13:36
А де взагалі то старі діли? Пів парку взагалі залишилося без лавок!
Дмитро Показати IP 2 Листопада 2017 14:58
Які вандали, подивіться на вулиці на погоду - їх вітром здуло.
Валентин Показати IP 2 Листопада 2017 15:58
Чисто не там де не смітять, а там де вчасно прибирають. Би?ло було є і нажаль буде. Але яка цьому протидія? Де поліція, муніципали та інші огранізації, котрі призвані слідкувати за порядком у місті? А! Я зрозумів, то все Порошенок винуватий. От зараза!
Боб Показати IP 2 Листопада 2017 16:38
Я вночі йшов повз парк, і раз, бачу Путін втікає. 100% це він зробив, наші люди на таке нездатні, ми ж Європа.
321 до Боб Показати IP 2 Листопада 2017 17:00
Схаменись, не?оумку. Те що ти латетний любітель пуйла і рюського міра, це зрозуміло й так.
Читач Показати IP 2 Листопада 2017 17:16
Яке ж то би?ло... Як же так можна паплюжити майно муніципальне. Якби віднайти й переламати арматурою руки цьому бидлу. Як такими ж бути можна..?
вовк Показати IP 2 Листопада 2017 18:28
мабуть хлопи хтіли помити лавки
Урбаніст Показати IP 2 Листопада 2017 23:15
Що я бачу??? Так звані антивандальні лавки, лежать у канавах, як і лежали старі. Висновок - нас знову розвели, тому що лавки не антивандальні, а самі звичанісінькі, до того ж не якісні. Для чого вигадувати колесо, якщо можна подививтись на європейські країни, де лавки бетонуються в землю, і практично не мають елементів які можна зламати. Це так званий мінімалізм, виглядає сучасно і незламне. Так ні, нам треба випендритись, зробити щоб виглядало дорого, але насправді відмити кошти. А д*білів, які спробують зламати, скрізь вистачає. Але в нашій історії, д*біли ми, бо з нас викачують в мійськраді бабки на такий хлам.
123 до Урбаніст Показати IP 3 Листопада 2017 08:44
У нас є парочка упоротих і ображених, які будуть і далі гадити, лиш би було гірше. А потім вони ж розводять вонь, про розвели... Ди?ілам хоть бетонні лавки дай, всерівно повиривать, БО ЇХ ЩОСЬ ГРИЗЕ, КОЛИ ЩОСЬ ХОРОШЕ РОБИТЬСЯ! Але до поки руки й ного не переломані.