USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Ківерцях зрізали здорові дерева, видавши їх за сухі

11 Жовтня 2016 11:11
Три зелені дерева, задокументувавши їх як сухостійні, зрізали у Ківерцях на вулиці Соборній, – повідомляє місцева мешканка та депутат Луцької міської ради Анна Мов’як.

Про це вона розповіла у коментарі Волинському агентству розслідувань.

Дерева зрізали 5 жовтня в рамках капітального ремонту тротуарної доріжки вулиці Собороності від вулиці Пушкіна до вулиці Кузнецова. У кошторисі на будівельні роботи ця стаття видатків описана як «звалювання вручну в міських умовах сухостійних дерев м’яких листяних порід», проте Анна Мов’як публікує фото із підтвердженям того, що дерева не були «сухі».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
проект Показати IP 11 Жовтня 2016 11:47
А ресурсні норми Анна Мов’як розробляла? Є програмні комплекси "АВК", "Смета" та інші, що розроблені на основі ДБН, і найменуванні справді звучить "сухостійні", але ніде немає "сироростучі".Питання до розробників ДБН, а не до проектантів чи виконавців робіт
в Показати IP 11 Жовтня 2016 11:57
киверцях гроші люблять як і скрізь
цікавий до в Показати IP 11 Жовтня 2016 12:04
ти про мовяк?
лучани до цікавий Показати IP 11 Жовтня 2016 13:02
Ні, про всі Ківерці, там наче "окрема республіка",яка думає,що вона лучани))))
Ківерчанин Показати IP 11 Жовтня 2016 12:51
Зелені не значиться здорові!!!! Коли падають гілки на перехожих - теж погано!
до ківерчанин Показати IP 11 Жовтня 2016 14:54
ТО сидіть дома і нічого ходити під деревами!
Ківерчан до Лучанина Показати IP 11 Жовтня 2016 16:06
шо ти ліпиш?
екскурсовод Показати IP 11 Жовтня 2016 16:27
Це мер робить умови для базарників, які туди щочетверга приїздять, площу Чорновола для них вже зробив. походу має долю від них.
До мовяк Показати IP 11 Жовтня 2016 20:38
Це не дерева, а корчі
Житель Показати IP 12 Жовтня 2016 09:50
Чому Мовяк лізе скрізь, в її сім'ї є магазин по вулиці Папрковій м.Ківерці, ви би бачили люди, який там срач. Алкаші під магазином п*ють, заборів немає, одні руїни. собаки по столиках, і активістка з папіросом на сходах. А центр Ківерець потрібно привезти в порядок, ще сходи Універмагу би.