USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У лучанина вночі вкрали Lexus

6 Квітня 2021 10:08
Невідомі у ніч на 6 квітня викрали в Луцьку автомобіль Lexus.

Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі поліції, про крадіжку їм повідомили близько 7 години ранку.

42-річний лучанин розповів правоохоронцям, що у нього вкрали авто, яке було припарковане неподалік будинку.

Відомості про події зареєстрували в ЄО, триває перевірка.

На місці події працює слідчо-оперативна група.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Юстас Показати IP 6 Квітня 2021 10:18
В бiдного Лучанина вкрали ,розорили .авто.
лучани до Юстас Показати IP 6 Квітня 2021 10:51
А що тільки у багатих можна красти? Комуняцька ідеологія про рохзкуркулення живе серед совків
Євробидло до лучани Показати IP 6 Квітня 2021 11:16
Большие деньги можно только украсть! А заработать? А заработать Шура можно только геморрой!
лучани до Євробидло Показати IP 6 Квітня 2021 11:28
не суди по собі. Багато багатих заробили чесною працею. Йди,вкради, якщо ти такий розумний
Євробидло до лучани Показати IP 6 Квітня 2021 11:37
Дай прізвища цих людей. Те що ти не знаєш їхні схеми не означає що вони чесно заробили)
Отакої Показати IP 6 Квітня 2021 13:36
Якщо є Лексус,то де гараж,або платна стоянка.Ось і результат.
DiDo Показати IP 6 Квітня 2021 17:12
Ой які ж ви доброзичливі, дописувачі... у людини неприємність, а всі потішаються, бо Жаба давить, що є в людини заробити на пристойне авто. А себе ж не видно, всі святі і чесні. Могли б, камінням закидали б, лексус відібрали і...самі їздили б...бо ниці духом недолюди!