USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У луцькому парку вандали знову викинули смітники у канали

16 Листопада 2017 10:55
У Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку знову орудували вандали, повідомили у Департаменті муніципальної варти.

Вранці 16 листопада інспектори ГШРу виявил, що вздовж доріжки, яка йде від центральної алеї до зупинки громадського транспорту «Центральний ринок» головного парку міста бракує 9 смітників. Їх вони виявили у канаві з водою.

Інспектори побачили, що окрім смітників, вандали зруйнували й один ліхтар. Дев’ять бетонних смітників вони виявили в канаві, чотири з яких втонули.

Власними силами муніципалам вдалося дістати декілька смітників. Решту – не змогли, бо вони в недосяжних місцях.

Нагадаємо, на початку листопада нові лавки з чавунними опорами та бетонний смітник невідомі скинули до каналів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Кхе Показати IP 16 Листопада 2017 11:08
Б*дло вср*не.
Пеця Показати IP 16 Листопада 2017 11:12
А чому вандали ? Європейці .
віто до Пеця Показати IP 16 Листопада 2017 14:05
ти, пєця, один з них?
К.лучанин Показати IP 16 Листопада 2017 11:33
Ну це вже не жарти! Вони вже нас жителів і владу випробовують на міцність. Робиться це ,звичайно, у темну пору доби . Я вже висловив підозру, що такі дії вандалів сплановані і керуються кимось, за якусь плату. Ймовірно ,що до цього причетні і опоненти до міськради, ображені . Треба цим нелюдам оголосити , що жарти закінчились! Оголосити по ТВ і радіо що буде ЖОРТСКЕ покарання для цих нелюдів. Я впевнений, що ці виродки все-таки читають новини і насміхаються! Давайте зробимо громадою щоб їм було не до сміху!
Я до К.лучанин Показати IP 16 Листопада 2017 12:24
Це все Континіум
ВВ Показати IP 16 Листопада 2017 11:34
Ну придумайте, як те б*дло зловити. Занадто часто такі казуси.
Корова Показати IP 16 Листопада 2017 12:17
Дитяча задачка з криміналістики. Фулігани показали свій почерк, зухвало пішли на повторне зруйнування муніципальної власності, практично підписали самі собі вирок. По логіці жанра подібна задача розв'язується одним пальцем. Що прояснилося - в муніципалів проблеми з логікою.
1 Показати IP 16 Листопада 2017 12:25
стільки витратили на доріжки,лавочки а на безпеку не можна виділити було на 5-10 камер.
Віктор Показати IP 16 Листопада 2017 12:46
Так це самі муніципали і нищать все, щоб потім в міськради можна було просити іше більше грошиків на свою роботу, мотивуючи це тим що "людей не хватає, а дивіться що коїться"