USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку автівка в'їхала в будинок, водій втік. ФОТО

16 Квітня 2016 09:09
Автомобіль зніс частину приватного будинку в Луцьку на вулиці Теремнівській. Пригода сталася уночі 16 квітня, близько 2:30. Внаслідок зіткнення частина будинку зруйнована.

Патрульним поліцейським надійшов виклик на вулицю Теремнівську про те, що в будинок в’їхав автомобіль. Водій на авто втік з місця події, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.

На місце пригоди також прибули учасники групи швидкого реагування “Самооборони Волині”. Мешканки будинку у розпачі – під час зіткнення мати з дочкою та малолітньою онукою перебували у домі, щоправда, в іншій частині будинку. Ніхто не постраждав.

Кут будинку повністю зруйнований, холодильник відкинуло у протилежну частину кімнати. На місці події під уламками дому виявили номери автомобіля на іноземній реєстрації. Також там знайшли частини бампера вишневого кольору, тож самооборонівці за кілька хвилин виявили й порожню автівку на вулиці Вересневій.

Вишневий “Мерседес” зазнав значних ушкоджень. Водій втік, з багажника звисав светр – очевидно, порушник поспіхом збирався. Патрульні поліцейські спільно із самооборонівцями “прочесали” прилеглий район, проте нікого не виявили. На місці події працювала слідчо-оперативна група.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
водій Показати IP 16 Квітня 2016 09:28
він не втікав .а просто поіхав далі і навіть був" тверезий"???
лучанка Показати IP 16 Квітня 2016 09:44
скотина а не людина
Хрен собачий Показати IP 16 Квітня 2016 09:58
Мерседес шкода...Хіба машина винувата,що за рульом людина дурнувата. :)
волинянка Показати IP 16 Квітня 2016 10:00
Права купил,а ездить некупил
лучани Показати IP 16 Квітня 2016 10:05
Хто дозволив проживати в аварійних холупах ?
Лілія до лучани Показати IP 16 Квітня 2016 10:20
коментар було видалено
Кіла до лучани Показати IP 16 Квітня 2016 12:49
А де ще жити? Якщо ніякої альтернативи немає?
дідо до Кіла Показати IP 16 Квітня 2016 13:24
Діти в сиротинець, дорослі під міст з безхатьками.
Трафік Показати IP 16 Квітня 2016 10:16
Вояки в комуфляжі піднімали завалені стіни, виймали осколки машини і вийняли номера. Я живу радом. Хто то є? Міліція нова кльова. Поїхав за вольво знайшли мерса що побитого з номерами зпідстіни достали, до машини не пустили.
Полковник до Трафік Показати IP 16 Квітня 2016 16:13
В камуфляжі їздить Самооборона. Респект хлопцям.
нищета дозволила Показати IP 16 Квітня 2016 12:27
проживати в аварійних холупах
Влад Показати IP 16 Квітня 2016 14:51
чому ненаписали про чорний мерседес віто який на федорова-конякіна гасав по дворах цієї ночі. пошкоджено багато машин, а в буса пробиті шини бо пяний пр*дурок водій скакав по бровках
Анонім Показати IP 16 Квітня 2016 15:05
Скільки те п"яне бидло буде шастати вулицями, на передову відправити негайно , може моча перестане бити в голову, а то нормальні люди воюють, а така нечисть тільки горе людям приносить I куди зараз подітись цим нещасним людям, які хоч якийсь дах над головою, але мали ?
Стільки до Анонім Показати IP 18 Квітня 2016 12:46
п"яне бидло буде шастати вулицями стільки, скільки моча, а не мозок буде в головах переважної більшості українців. А що ж ви хотіли всі, ви ж запінились тут, захищаючи "невинно убієнну дитину" , яку розстріляли злі поліційські, коли ті невинні діти обдовбані ганяли по Києву і тільки дивом нікого не збили і ні в що не в"їхали.
123 Показати IP 16 Квітня 2016 15:08
де тонко там і рветься... жаль,що в яке круте царство-государство той мерс не в"їхав, але може як знайдуть - то хоча би бідакам квартиру купить