USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку жінка влетіла під колеса авто

21 Серпня 2016 17:53
Дорожньо-транспортна пригода сталася у Луцьку - жінку збив автомобіль.

Це трапилося 21 серпня на проспекті Перемоги, - пише Волинське агентство розслідувань.

Зі слів очевидців, жінка перебігала дорогу в невстановленому місці через дорогу від будинку №12. Вона не розрахувала траєкторію руху та не встигла проскочити перед автомобілем і потрапила від колеса. Удар був доволі сильним, бо з ніг жінки злетіло взуття, у правому нижньому куті лобового скла багато тріщин.

Жінка отримала пошкодження голови. Коли на місце події прибули медики, вони зафіксували її шию, переклали на ноші та помчали до лікарні.

На місці події працює поліція.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Леді Показати IP 21 Серпня 2016 18:11
От і куди парлася? Вже неодноразово пішоходи вискакують під колеса, і то стоять поки автомобіль не підїде ближче, а тоді пробують перебігти дорогу. Якби пішоходів також штрафували, за те що переходять дорогу в недозволених місцях, то можливо трохи і боялися. Але для початку, треба зробити пішоходні переходи в потрібних місцях, бо вулицю Карпенка-Карого взагалі дорогу важко перейти, переходів де треба немає
полюх Показати IP 21 Серпня 2016 18:29
Дай Бог щоб вижила.
Марія Показати IP 21 Серпня 2016 19:39
Нехай поправляється,всяке буває спішила,виздоровить більше в житті не перейде дорогу у невстановленому місці,а зараз бажаємо скорішого виздоровлення
Ааааа Показати IP 21 Серпня 2016 19:52
Так їй і треба,сама винна
Люда до Ааааа Показати IP 21 Серпня 2016 20:08
Побійтесь Бога.... як ви так можете говорити. У вас напевно ні дітей ні батьків немає...
Доля до Ааааа Показати IP 21 Серпня 2016 23:01
+, може вона хотіла вчинити самогубство
Лучанка Показати IP 21 Серпня 2016 21:34
Бачила цю аварію, жах( Я думала, що жінка вже не жива. Дякувати богу, що це не правда.
Oleg Verstyk до Лучанка Показати IP 25 Вересня 2017 18:57
Перередзвоніть будь ласка шукаю свідків цього дтп.0991228786 олег
Очевидець Показати IP 21 Серпня 2016 22:04
Я бачила як вона вискочила перед машиною, там же заборчик встановили для того щоб не переходили там дорогу...це все людська лінь, пройтись лишніх сто метрів до переходу, зберегла б собі здоров'я, а можливо й життя...просто в таких випадках страждає водій, який відповідатиме за її вчинок...
Ая Показати IP 21 Серпня 2016 22:55
згадав старе німецьке прислівя: вперв мисль потом действиє. Прошу вибачення за неукраїньську мову. постараюсь перекласти україньською: ПОДУМАЙ ЗАКИМ РУШИШ З МІСЦЯ.
Петро Показати IP 21 Серпня 2016 22:57
Саме жахливо те що багато аварій такого типу і всі пишуть , водій п'яний водій летів, правильно кажуть треба посилити контроль піших
иеромонах Мелхиседек Показати IP 21 Серпня 2016 23:50
хотим обратить внимание общества на то, что война ведется не только там, но и здесь, в тылу.
Сергій Показати IP 22 Серпня 2016 00:54
Пішиходний перехід зроблено для , того що переходити дорогу,люди не цінують своє життя .
Лучанка Показати IP 22 Серпня 2016 09:58
Недавно стояли на пешохідному переході (втрьох!). Зауважу- вже на переході! Думаєте зупинилися авто, щоб пропустити пішоходів? А фіг вам! РАніше в тому місці тільки б ногою ступив на зебру- зупинялися відразу, бо ГАІ недалече, а зараз переходити дорогу - це екстремальне шоу якесь, навіть по зебрі.
Green Показати IP 22 Серпня 2016 11:50
Якщо вже переходиш дорогу без переходу то роззуй очі і огляд на всі 360 градусів
лучанин Показати IP 22 Серпня 2016 13:09
немає у народу, як у пішоходів так і водіїв взаємоповаги, кожен вважає що правий саме він. поки це не припинеться - думаю, й буде зростати незадовільна інфографіка! мали б люди голову на "плечах" - а не іншому місці менше б таких прикрих випадків було б! БУДЬТЕ УВАЖНИМИ І ЗДОРОВИМИ!!!
123321 Показати IP 22 Серпня 2016 13:29
4.7. Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч 4.8. Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки. 4.14. Пішоходам забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на про- їзну частину; г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження; ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпе- ченням безпеки дорожнього руху; д) рухатися по автомагістралі ч
123 Показати IP 22 Серпня 2016 13:29
4.14. Пішоходам забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на про- їзну частину; г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження; ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпе- ченням безпеки дорожнього руху;
українець Показати IP 22 Серпня 2016 16:00
як спішила так і заробила тепер кучу денег вивалить
vasya z buzak Показати IP 23 Серпня 2016 09:14
типічна ТП
лучанка Показати IP 2 Вересня 2016 19:55
Люди Побійтесь Бога хто написав "так їй треба" і все тому подібне...ви безсердечні люди!!. Не робіть поспішних висновків. В цієї жінки були причини чому вона таке зробила,. Нажаль про інстинкт самозбереження вона не подумала. Те що вона мусила перейти дорогу в назначеному місці то да....Но коли такий вже випадок, то повірте ніяка машина не стоїть людського життя!!!!! І яка б машина та була побита чи ні, вже головне щоб жила людина!!! але склалось як склалось....І нажаль вона не вижила. Нехай земля їй буде пухом. Дуже шкода, що так склалось.