USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку борються з випадками «майданівського синдрому»

28 Лютого 2014 17:31
Представникам Самооборони Майдану та правоохоронцям довелося затримати чоловіка, який розбив вітрину, називаючи себе «героєм Майдану».

Про це розповіли під час прес-конференції керівників Волинського представництва Самооборони Майдану, що відбулася 28 лютого у Луцьку.

Зі слів активіста Сергія Рижкова, щоночі 20-25 представників Самооборони Майдану патрулюють місто разом із правоохоронцями. Загалом до цього долучилися приблизно 200 осіб, які на патрулювання виходять раз на 5-7 днів. До складу патрулів входять 2-3 працівника правоохоронних органів та дві людини від Самооборони, також участь у цьому бере «Варта порядку».

«Зараз повертаються люди з Майдану, виникає «майданівський синдром». Сьогодні на ЛПЗ побили вітрину – «я герой Майдану, хочу пива вночі». До мене дзвонять о першій годині ночі з міліції і запитують, що робити. Я відповідаю, що потрібно діяти по закону. В нас у Луцьку є закон і ніхто його не відміняв. Затримуємо, оформлюємо, адже, якщо людина чесна та повернулася з Майдану, вона повинна бути прикладом для інших, а не займатися подібними речами», - розповів Сергій Рижков.

Він повідомив, що з Внутрішніми військами підписали меморандум про створення мобільної групи з трьох осіб на авто, яка виїздить на виклики, якщо виникають погрози бійцям Внутрішніх військ та їхнім сім’ям.

Як розповів активіст, міліція задоволена співпрацею з представниками Самооборони.

Повідомили також номери гарячої лінії для повідомлення про правопорушення. Чергові оперативні Самооборони (телефонувати у випадку правопорушень) – 067 110 05 77; гаряча лінія з питань координації районних організацій 067 110 06 77: начальник Штабу Андрій Хведчак - 096 990 55 09.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Українець Показати IP 28 Лютого 2014 17:43
В***бали мєнтовку а тепер журяться, від кого патрулюють одні від одних це ж маразм і одні на других оглядаються і бояться спиною повернутись кіно бл**
Змей Показати IP 28 Лютого 2014 18:03
Спиляли гілку на якій сиділи, стукнулися головою в зруйноване приміщення.....
наробили, ото Показати IP 28 Лютого 2014 18:24
Хведчак, Рижков, Данильчук, ото беріть і вставляйте вікна після "побратимів" своїх майданівських. Самі такий же приклад малолеткам показували і студентів виганяли під УМВС і на театральний на "люстрацію" башкаленка. Ставте сигналізації на свої будинки та машини тепер...
Ігор Г. Показати IP 28 Лютого 2014 18:32
Підтримую
інна Показати IP 28 Лютого 2014 18:53
А з Гузем хтось бореться? Він же фігню поре - всі ці примусові відставки, тільки лякає людей. Вирішили, що треба міняти владу - міняйте, в правовому полі. А не й далі революція.
Вiче Показати IP 28 Лютого 2014 18:55
В субботу, на ихнем ср.-ом Вiче, надо выйти и сказать, что люди о них думают... Пока они не появились, никого оборонять было не надо... А теперь, что ни день, то сводки с фронтов....
Змей Показати IP 28 Лютого 2014 19:08
Пока они не появились, никого оборонять было не надо.. А то є правда, тільки кому про це говорити???
Земляк Показати IP 28 Лютого 2014 19:12
А в кого захиту просити? Можуть прийти і "захистити" по повній програмі! Адже закон зараз діє в односторонньому порядку!
Всезнайко Показати IP 1 Березня 2014 01:43
В майданутих синдром Дауна, а не майданівський синдром...
12390 Показати IP 2 Березня 2014 20:59
"До мене дзвонять о першій годині ночі з міліції і запитують, що робити. Я відповідаю, що потрібно діяти по закону!. . Ну що ти тутика скажеш? Якщо міліція питає поради і дозволу у випадкових людей - це вже не країна і не міліція.
свидомий до 12390 Показати IP 26 Лютого 2015 23:10
бояться бо у нас така демократична держава стала що затримавши хулигана активиста можна и судимисть отримати чи побити вид "справедливого" гниву викна у виддилку