USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку через недбалість дорожників зіткнулися «Renault» та «BMW»

20 Вересня 2015 10:03
Через неправильно розташовані дорожні знаки на перехресті вулиць Огієнка та Шопена лоб в лоб зіткнулися авто «Renault» та «BMW».

ДТП трапилося вранці у суботу, 19 вересня, - інформує «Район.Луцьк».

Як розповідає один із постраждалих, аварії можна було б уникнути, якби працівники дорожніх служб належним чином розмістили всі попереджувальні знаки.

«На фото прошу звернути увагу на гальмівний шлях того авто, який повертав з Шопена на Огієнка: рухаючись вулицею Шопена, водій в останній момент побачив, що посеред дороги стоїть знак заборони для подальшого руху та вирішив одразу повернути праворуч, не зорієнтувавшись, що він вже тим самим виїжджає на зустрічну смугу. Якщо б на вулиці Шопена, як того вимагають правила дорожнього руху, був попереджувальний знак, цього однозначного не трапилось би», – переконаний водій «BMW», відомий місцевий політик та учасник АТО, який побажав не називати свого прізвища.

З його слів, ніхто під час ДТП серйозно не постраждав, однак автівки зазнали механічних ушкоджень.

Нагадаємо, що вчора через ремонт дорожнього покриття від самого ранку був перекритий шляхопровід Соборності-Перемоги. На вулиці Клима-Савури утворився великий затор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 20 Вересня 2015 10:14
Треба було на кільце їхати ,а не різко повертати. А якби на пішоходному переході були люди?
читач Показати IP 20 Вересня 2015 10:20
мда.. через недбалість дорожників..... їдьте повільніше - і буде все добре!
Анонім до читач Показати IP 20 Вересня 2015 11:25
Звісно - недбалість дорожників. Бо учасник АТО, не рядовий, бо має BMW і відомий місцевий політик, не може бути винним. Тільки чомусь його призвіще не згадується.
Анонім Показати IP 20 Вересня 2015 10:24
Там дійсно по-дебільному знаки. Враховуючи що попереду кільце і що там був раніше односторонній рух, того знаку "уступи дорогу" на виїзді на Шопена там взагалі не потрібно.
Теж шофер Показати IP 20 Вересня 2015 10:34
Дорожники не винні. Думати треба як їздиш. І в заторі дорожники не винні. Вам дорогу роблять, а ви недовольні. недогода нашій бабці, ні на печі, ні на лавці
Анонім до Теж шофер Показати IP 20 Вересня 2015 10:48
при чому там затори??? там знаки виставлені неправильно.
!!! Показати IP 20 Вересня 2015 11:03
Якби зіштовхнулись "Запорожець" та "Жигуль",то винні водії,а от коли іномарки та в одній з них на всіх парах нісся "місцевий засекречений політик",то винні всі навколо.
Степан Бандера Показати IP 20 Вересня 2015 11:14
"Відомий політик" який відмовився назвати себе. То який же він відомий, якщо навіть журналісти його не знають. То він сам себе так назвав?
Анонім Показати IP 20 Вересня 2015 11:20
Не бачу знаку ЗАБОРОНИ. Інформаційний "Тупик" з табличкою віддалі "700 м"+ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИЙ "Дорожні роботи". Ставляться перед перехрестям,де далі має бути тупик. Виставлені знаки НЕ ЗАБОРОНЯЮТЬ РУХ ,- Їдьте на здоров"я. Все нормально. Вчіть правила,панове.
Пішохід звичайний Показати IP 20 Вересня 2015 11:26
А до чого "відомий політик і учасник АТО? Його фото у всіх маршрутках міста. А на дорогах дійсно безлад Навіщо нам ДАІ
ірина до Пішохід звичайний Показати IP 20 Вересня 2015 12:11
Так ДАІ практично не має їх розформували!
цікавий Показати IP 20 Вересня 2015 11:40
А що всім учасникам АТО такі БМВ видавали?
Віталій Показати IP 20 Вересня 2015 12:56
Ну очевидно ддужже відомий політик. "Мое имъя очень извесно и называть вслух не рекомендуется" - невже сам Остап Бендер?!
Spectator Показати IP 20 Вересня 2015 13:35
Та при чому тут дорожники? Водій рено виїхав на зустрічну, не впевнившись, xщо немає перешкоди, а точніше просто не встиг загальмуваьи, так як влітав в поворот. А депутат не хоче називаьтсь, бо спитають за які гроші авто купив :)
гіві рєзаний Показати IP 20 Вересня 2015 14:22
машіну купіль права купуль єхать не купіль вах-вах-вах.
коля Показати IP 20 Вересня 2015 15:48
101% що їхав і тріщав по мобілці, на дорогу не дивився, а коли вже оговтався, раз і вльот. безтолковий воділа
1 Показати IP 20 Вересня 2015 20:07
Знаки нормальні, д*біли за кермом, які думати не вміють і не хочуть.