USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку – ДТП з постраждалими за участю іноземців. Відео

15 Грудня 2016 19:33
Водій автомобіля BMW 5-ї моделі «наздогнав» автомобіль Skoda, в якому рухались іноземці. Від удару BMW відкинуло в стовп. Також водій зачепив пішохода.

Як повідомили в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці подій, автомобіль BMW 5-серії на іноземній реєстрації та легковик Skoda рухались в одному ряду вулицю Карпенка-Карого в напрямку вулиці Дубнівської.

Під час руху водій BMW вдарив в зад Skoda, в якій, відповідно до попередніх даних, рухались іноземці. Після удару водій BMW втратив контроль і зіткнувся з електроопорою, зачепивши пішохода. Автомобіль Skoda розвернуло на зустрічну смугу руху.

Водія та пасажира BMW госпіталізували. Ще двоє пасажирів авто – втекли. Зі слів очевидців, вони мали явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Також госпіталізували і пішохода, якого збив водій BMW, та одну з осіб, які перебували в Skoda.

Інформацію щодо ДТП в коментарі ІА Волинські Новини підтвердили в прес-службі патрульної поліції Луцька. Наразі відомо, що в ДТП є постраждалі, винуватців аварії встановить слідство.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Лучанин Показати IP 15 Грудня 2016 20:02
Коли вже заборонять цей дибілізм. Ці лахи на польських реєстраціях!!! Саме мало не вбилось ще й біди наробило. За це Ви (власники авто з іноземною реєстрацією) пікетували та кордони перекривали??? Щоб сміливо п"яними по місту їздити, та в разі чого втікти.
Дивись в корiнь! до Лучанин Показати IP 15 Грудня 2016 20:37
Проблема не в реєстрації, а в схильності українця сідати за кермо п'яним i уявляти себе "супергероєм". Мігас був на українській реєстрації, але це не завадило йому наробити біди минулого тижня. Коли на будь-якому телеканалі ефір кишить рекламою водяри або коньяку, коли нацрада неспроможна здійснити адекватне обмеження такої реклами, а парламент передбачити значиму для громадянина відповідальність за водіння в нетверезому стані, коли суд зятягує процесуальні строки розгляду справи про адмін правопорушення (привіт судді Ясельському) щоб мінімізувати покарання - по барабану на якій реєстрації водій. Потенційний убивця сяде за кермо будь-якого авта, бо покарання за злочин та його механізм не є такими, що можутьспонукати особу утриматись від його вчинення. PS На минулому тижні бачив цю беху біля променя. Номерний знак надрукований на пластику, голограма про проходження техогляду відсутня - явні ознаки підробки. Патруль теж бачив цей автомобіль...
Водій до Дивись в корiнь! Показати IP 15 Грудня 2016 22:38
Я також минулого тижня бачив цю БМВ і звернув увагу на номера, що вони ніби пластикові, та і я не помилився
Коля до Лучанин Показати IP 15 Грудня 2016 21:08
Сам Лох! Тебе розводять на розтаможку! Такіх податків нема не в одній нормальній державі!
Юрій до Коля Показати IP 15 Грудня 2016 21:16
Лучанин правий. Це Ви Лохи. Вас рішали порозводили, скоро не знатиме де ті корчі подіти. Шроти вже ціни скидають.
Насіров до Коля Показати IP 15 Грудня 2016 21:35
Ти Микола катайся на польських бляхах, поки що. Про розвод потім писати будеш. Тільки ЗРАДА багато не кричи як писатимеш. Лохів по осені рахують)))
77777777779999999999 до Лучанин Показати IP 16 Грудня 2016 01:52
Порядок перебування на території України авто з іноземною реєстрацією встановленний законом і міжнародними договорами (що найгірше для потеряних впринципі осіб яких нажаль у нас як виявляється дуже багато) та ніякого додаткового законодавчого врегулювання не потребує!!! А НАЙБІЛЬШИМ ПАТРІОТАМ які проявляють незрозумілу ативнивність в даному питанні враховуючи їхню відданість державі в якості винагороди необхідно ПРИМУСОВО видавати у відповідних лікувальних закладах номерні знаки з обовязковим закріпленням на лобі НАМЕРТВО які після випискі реєструються по місцю проживання і вносятся у відповідно створенний реєстр щоб люди знали своїх героїв!!! А взагалі це питання має одне просто рішення - адекватне розмитнення і нормальна людина повина піднімати таке питання... А ДИБІЛІЗМ ЯКИЙ ТРЕБА ЗАБОРОНИТИ ЦЕ ІСНУВАННЯ В ПРИНЦИПІ ТАКИХ СВТОРІНЬ ЯКІ ТУТ ПИШУТЬ БРЄДОВІ ТЕОРІЇ ПРО ВПЛИВ НОМЕРА НА ПОВЕДІНКУ ЛЮДИНИ!!!
4545 до 77777777779999999999 Показати IP 16 Грудня 2016 08:49
Номер звичайно на поведінку не впливає. На поведінку впливає ступінь відповідальності за правопорушення, стаж водіння і доступність авто. Відповідальність тих в кого автомобілі на іноземній реєстрації, в разі ДТП і вдалось втекти рівна нулю, стаж водіння, в основновму в цих людей, не великий, оскільки тут відіграє роль та ж доступність таких авто. Для молодих і часто, як показує практика, недоумкуватих людей, дешеве авто це спосіб самовиразитись. На інших учасників дорожнього руху плювати, машину розбити не шкода. Через це і така ситуація складається. Безнаказаність породжує вседозволеність. Чи ви думаєте, те путо, що вїхало в Шкоду і стовп, якби було спроможне втекти чекало б поки приїдуть поліцаї і його оформлять??
Лучанин до 77777777779999999999 Показати IP 16 Грудня 2016 09:40
Ти, клоун, спочатку як розказувати про порядки перебування т/з з іноземною реєстрацією уважно прочитай її. Нарахунок лікування, видно що Ви (власники т/з з іноземною реєєстацією) (звичайно не всі, є нормальні) тяжко хворі. Вашу хворобу відразу видно по поведінці на дорогах, вона називається диб*лізм, нажаль не лікується. Всього Вам доброго.
Ман Показати IP 15 Грудня 2016 20:26
Лахи заборонити, пікетчиків-в ато.
Дивись в шафу! до Ман Показати IP 15 Грудня 2016 20:49
Лахи в тебе в шафі
знову БМВ Показати IP 15 Грудня 2016 20:31
Напевно статистично 70% дтп спричинені "памороками" на недобитих бмв на іноземній реєстрації. Це "маса дегенератів" - самостверджується через кіпівлю стереотипно "блатного" авто за 1500 евро. І "куражаться" на дорозі. Наведіть порядок з цією іноземною реєстрацією! Достало!!!
0013 до знову БМВ Показати IP 15 Грудня 2016 20:55
Ти л@ш@р@ малоумна, вся біда в наших людях (водіях)!!! Закордоном всі на таких номерах їздять і на таких BMW і все в них ОК!!!!
луцьк Показати IP 15 Грудня 2016 20:31
Та діло не в номерах, а в безнаказаності. Коли знають що можуть відкупитись, нічого не бояться. Для прикладу недавня аварія на Дубнівській...
Лучанин до луцьк Показати IP 15 Грудня 2016 20:44
Повір, ті хто їздить на авто з іноземною реєстрацією знає що робить. Людина ніде не фігурує, тобто в разі чого можна просто втікти. Та і корча за 1000-1500 євро не шкода. Якби він сам привіз, розмитнив, поставив на себе на облік, тоді задумався лишній раз чи випити йому чи порушити. Ну а нарахунок мігаса, це рідкісний козел, його місце в колонії...
Андрій Показати IP 15 Грудня 2016 20:34
Одне слово Д*ІЛИ. А ще дурним і п'яним везе. А тут два в одному, плюс на польських бляхах. Коктейль.
Артем Показати IP 15 Грудня 2016 20:52
Яка рiзниця якi номера голову треба мати
водій Показати IP 15 Грудня 2016 20:55
Дійсно, 80% а то і більше спричинені автолахами на іноземній реєстрації! Як водій можу сказати що більшість водіїв на даних авто їздять як останні дегенерати! Давно пора навести з цим лад, але ж ні - плаврук Гузь і ще мала шайка подібних популістів і ідіотів хочуть дозволити їм їздити цілий рік без проблем і відповідних документів, просто сплативши 100 євро на кордоні! Потрібно недопустити цього! Для початку створити петицію проти цього хоча б! Думаю багато хто підпише це!
Ігор до водій Показати IP 15 Грудня 2016 21:14
Думаю підпише, Один Ти! І пару Ідіотів.
Баннед до водій Показати IP 15 Грудня 2016 23:33
Сделай, подпишут реально все адекватные люди на украинской регистрации. Эти д*уны постоянно по городу летают на польских/литовских номерах
ти мудак до водій Показати IP 16 Грудня 2016 09:21
да шо ти, Мігас збив пацана не на іноземних, а ще аварія з жертвами біля візового дві жіночки на смерть, теж не на іноземних номерах, а ще хлопика місяць назад на Огієнка збили теж не на іноземних номерах , а на набережній маму з дитиною збив бус не на іноземних, а чому, а тому що були пяні в ж...пу, або просто їздили, як ти "розумнику" пишеш, як дегін*рати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Степан до ти мудак Показати IP 16 Грудня 2016 09:42
Біля візового якраз авто і було на польській реєстрації!!!
Анонім Показати IP 15 Грудня 2016 20:59
долiтався мудак. Доводилось бачити це чмо на дорозi ,сам мало що не попав в ДТП за цього мудили 011.
Саша Показати IP 15 Грудня 2016 22:10
Полішук,старий Корч,іноземна реєстрація-результат очевидний.
ввк Показати IP 15 Грудня 2016 22:49
на бмв іздять одні неадеквати
Привіт до ввк Показати IP 16 Грудня 2016 09:00
Чому на Бмв одні не адеквати? Мені цікаво де він права взяв може і купив? То ви про це не задумуетесь у мене авто на польських бляхах і за 1.5 року ні одного штрафу і порушень і їзджу по всій европі і україні. Можливо проблема в тому що за 200дол купив права КУПИВ а не здав, і звичайно купив авто а може тато і мама подарували . А якщо цей закон що заплати і катайся 1 рік часу введуть у силу то зрозуміло чому всі бісяця бо за ті корита 90 х чи взагалі 80х років ви отримаете 100$а не по 1500-4000$ як зараз продаете. Це нереально! Я б навпаки забоонив би авто якому 30 40 років яке зліплене з 10 інших авто їздити і при цьому казати це машина. Ви шо хлопці! Просто за пянку за кермом треба забирати авто на користь держави або штраф половини вартості авто і побачили б результат. І нехер писати бред про номера чи про іншу фігню е люди яким все легко і жоступно а хтось купляе на польських бляхах бо надоїло жигуля варити
Андрій Показати IP 15 Грудня 2016 23:26
Мала відповідальність п*яним за кермом. Треба садити на багато років і конфісковувати майно, тоді іншим урок буде. Та й на іноземній реєстрації авто для них як велосипед. Не шкоди і поганяти.
111 до Андрій Показати IP 16 Грудня 2016 08:58
Тоді виходить що на ВАЗах їздять одні невдахи?
народ Показати IP 16 Грудня 2016 08:44
це або треба бути не водієм або бути лохом щоб писати, що аварії трапляються від іноземної реєстрації, іноземні номера це не карма, а те що бидло любить випити і сідати за кермо, чи ви гадаєте іноземні номера "кармовані", а ще більше дивує що цю ідею лайкають. я водій і мені всеодно на якому авто їздити бо я не вживаю за кермом АПРІОРІ, ясно? це так написано про простому, не зсилаючись на чинне законодавство!
водій до народ Показати IP 16 Грудня 2016 12:22
ніхто не каже що іноземні номера кармовані чи вони всі неадекватні! просто пишу те що бачу кожного дня на дорогах! звичайно є нормальні адекватні люди на авто з інозесною реєстрацією, сам знаю не одного. Але в більшості випадків це бидло(навіть судячи по коментарях) які думають шо їм все зійде з рук!
W Показати IP 16 Грудня 2016 11:30
Д*біли, ні іноземна реєстрація, ні поліція, ні якість доріг ні навіть президент з прем"єром вам не винні, що ви д*біли і своїх дітей дебіл*к*ми виховуєте, як же ж "я крутий, бл*", в мене лахи модні, тачка і гроші на кабак є - усьо, море по коліна і на всіх плювати, можна перевищувати швидкість, з залитими баньками сідати за кермо, не пропускати пішоходів, порушувати правила, бо ж круті пАнтові супергерої. Чуми на вас нема, с.ки недоумкуваті.
Світлана Показати IP 16 Грудня 2016 11:35
Про які петиції ви пишете, наведіть лад із законним отриманням прав, а не купівлею, тоді і буде лад на дорогах. Я за кермом дев'ять років, чотири з них воджу авто на іноземних номерах і ніразу не мала проблем. А все тому, що я здала на права і дуже вдячна своєму вчителю, який дійсно добросовісно виконав свою роботу. А також я ніколи не дозволю собі сісти за кермо у нетверезому стані. Проблему п'яних водіїв також потрібно вирішувати, а не включати борців з мильними бульбашками.
Олексій Показати IP 16 Грудня 2016 22:15
Хтось више писав про ДТП біля візового центру,коли збили насмерть дві жіночки. Так вот тоді авто було теж на іноземній реєстраціі. Мазда,якщо не помиляюсь.
Олексій... Показати IP 16 Грудня 2016 22:27
P.S. Думаю багато людей підтримає петицію щодо обмеження руху авто на іноземних номерах. А ще було б добре зробити для них окремий пас на митницях, бо із-за них зараз нереально проїхати в Польщу,останній раз стояв 12!! годин на Угринові. Уточняю-їзджу в Польшу раз в 2-3 місяці виключно в родинних цілях. Згідний, є відсоток адекватних водіїв на іноземних номерах. Але я думаю він невеликий. Побачивши загаловок статті і фото розбитого БМВ, інтуїція відразу підказала на яких номерах було те БМВ....