USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку легковик влетів у маршрутку: водія діставали з авто. Фото

11 Грудня 2019 19:09
На вулиці Ковельській у Луцьку легковик врізався у маршрутку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Так, близько 18.30 водій автомобіля ВАЗ на літніх шинах не врахував дорожньої ситуації та протаранив маршрутне таксі № 31.

Зі слів свідків, водій маршрутки стояв на світлофорі та чекав зеленого сигналу. В цей час у автобус влетів автомобіль ВАЗ.

Удар був такої сили, що водія діставали з легковика. Чоловік від госпіталізації відмовився, проте пасажира легковика забрала «швидка». Водія ж патрульні повезли на освідування на предмет вмісту алкоголю в крові.

Пасажири маршрутного таксі, на щастя, не постраждали.

На місці працює патрульна поліція та медики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лінивець Показати IP 11 Грудня 2019 19:24
ну,як то кажуть С ПЕРШИМ СНІГОМ ЛУЧАНИ ))))
1й до лінивець Показати IP 11 Грудня 2019 20:41
та снігу ще не було як трапилось ДТП, просто водій "таза" і його пасажир в зюзю готові....вони навіть не гальмували....
Петро до лінивець Показати IP 11 Грудня 2019 21:18
Ага, і з дятлами за кермом.
вацик Показати IP 11 Грудня 2019 20:08
природний відбір оленів небритих і не голених
Всезнайко Показати IP 11 Грудня 2019 20:15
Та бережіть маршрутки. Їх і так не вистачає...
Мда Показати IP 11 Грудня 2019 20:29
ще на одну маршрутку завтра буде менше їздити...
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 20:33
Акуратно з маршрутками, їх і так мало )
Саня Показати IP 11 Грудня 2019 21:24
Слет любителей летней резины обявляю открытым.
артур Показати IP 12 Грудня 2019 06:23
ЗНАЙШОВ ПРИЧИНУ АВТОР СТАТТІ ---- ЛІТНІ ШИНИ----ЯКЩО ВОДІЙ ДАЖЕ НЕ ГАЛЬМУВАВ ТО ЩО
Анонім до артур Показати IP 12 Грудня 2019 16:56
То не автор знайшов, а поліцейський так сказав
Петя Показати IP 12 Грудня 2019 10:09
В мене ще осінні шини. Треба перевзутись на зимові)
Ірина Показати IP 12 Грудня 2019 10:37
А що там робила 31-ша маршрутка, вона ж має їхати по Шевченка в центр??!!